Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Інтеркулер AUDI A4 94- (вир-во NRF) | |||
| 30127A | NRF | 2 302 грн. | Перейти |
Інтеркулер AUDI; VW (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
5300497347

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
96896
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0030180001 | AHE | 702005 | AIC | 56109 |
| AKS DASIS | 487003N | AKS DASIS | 487040N | ASAM | 32519 |
| AUDI (FAW) | 058145805A | AUDI (FAW) | 058145805B | AUDI (FAW) | 058145805G |
| AUDI (FAW) | 058145805H | AUTOGAMMA | 101858 | AVA COOLING | Ai4112 |
| AVA COOLING | AI4225 | BBR Automotive | 0026002249 | BEHR | 8ML376727581 |
| BEHR | 8ML376776071 | Behr Hella Service | 8ML376727581 | Behr Hella Service | 8ML376776071 |
| BERNHARDT | DR96896 | BSG | BSG90535002 | BTS Turbo | L970009 |
| BTS Turbo | L970014 | Denso | DIT02001 | DIEDERICHS | 8501113 |
| DYNAMATRIX | DR96896 | EACLIMA | 36A02014 | FRIGAIR | 07103104 |
| Hans Pries (Topran) | 117480 | HELLA | 8ML376727581 | HELLA | 8ML376776071 |
| Iнтеркулер AUDI, VW (вир-во AVA) | Ai4112 | JDEUS | 801M15 | JDEUS | RA8010150 |
| JP GROUP | 1117500800 | KAGER | 310042 | KALE OTO RADYATOR | 341900 |
| KLOKKERHOLM | 0018304112 | KNECHT | CI130000S | KRAFT AUTOMOTIVE | 1550905 |
| LORO | 0030180001 | MAGNETI MARELLI | 351319204070 | MagnetiMarelli | 351319201163 |
| MagnetiMarelli | 351319201160 | MAHLE | CI130000S | MAXGEAR | AC664899 |
| MTR | 03004112 | Nissens | 96896 | NPS | DIT02001 |
| NRF | 30127 | NRF | 30127A | OSSCA | 03217 |
| PATRON | PRS5001 | PRASCO | AD033N004 | PRASCO | AI4225 |
| PROFIT | PR9539T1 | Quinton Hazell | QIC118 | SATO TECH | I10117 |
| SATO TECH | I10460 | SOMORA | 021345 | Stark | SKICC0890016 |
| Stellox | 1040081SX | TEMPEST | TP1596896 | THERMOTEC | DAW002TT |
| TOPRAN | 117480 | VAG | 058145805A | VAG | 058145805B |
| VAG | 058145805G | VAG | 058145805H | VAG | 58145805A |
| VAICO | V15601202 | Valeo | 817625 | Van Wezel | 03004112 |
| Van Wezel | 03004225 | WILMINK | WG1723715 | WILMINK | WG1723716 |
| Форма | FP12T62 | Форма | FP12T62P | Форма | FP12T62X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Інтеркулер Audi A4 (8D2, B5) | Інтеркулер Audi A4 Avant (8D5, B5) | Інтеркулер Audi A6 (4B2, C5) |
| Інтеркулер Audi A6 Avant (4B5, C5) | Інтеркулер VW PASSAT (3B2) | Інтеркулер VW PASSAT Variant (3B5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96896 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 67 мм |
| Довжина ядра радіатора | 241 мм |
| Ширина ядра радіатора | 174 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 2.00000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота упаковки | 170 |
| Довжина упаковки | 350 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 5300497347 |
| Розмір решітки | 240 X 172 X 62 mm |
| Ширина упаковки | 460 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 3 062 ₴

