Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO 91-00 (RIDER) | |||
| RD.1340WA6556 | RIDER | 149 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Mitsubishi PAJERO, GREAT WALL HOVER (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PAG-013 | PARTS MALL | 195 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO, GREAT WALL HOVER (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-AFJ086 | SK SPEEDMATE | 221 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний GREAT WALL HOVER; Mitsubishi PAJERO (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-05-598 | ASHIKA | 221 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний SUZUKI (вир-во Blue Print) | |||
| ADK82212 | Blue Print | 226 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Mitsubishi (вир-во Blue Print) | |||
| ADC42222 | Blue Print | 238 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO II (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-05-586 | ASHIKA | 238 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MITSUBISHI WA6556/AP172/1 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA6556 | WIX FILTERS | 282 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Bosch) | |||
| 1457433965 | BOSCH | 316 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX989 | KNECHT | 354 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний JOHN DEERE (Donaldson) | |||
| P130772 | DONALDSON | 1 563 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний SUBARU JUSTY II (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6900436895

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-08-813
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60707 | AC | PC837 | ALCO FILTER | MD9872 |
| AMC Filter | SA9065 | ASHIKA | 2008816 | ASHIKA | 2009976 |
| ASHIKA | 2005598 | ASHIKA | 2005586 | ASHUKI | K00410 |
| AVS AUTOPARTS | PA969 | BALDWIN | PA2216 | BERNHARDT | DAF544 |
| Blue Print | ADK82212 | Blue Print | ADK82212S | Blue Print | ADC42222 |
| BOSCH | S3785 | BOSCH | 1457433965 | CHAMPION | W249606 |
| CHAMPION | W249 | CHAMPION | CAF100249R | CLEAN FILTERS | MA3051 |
| COMLINE | CSZ12946 | COOPERSFIAAM FILTERS | FL6910 | Delphi Poland S.А. | AF0455 |
| DENCKERMANN | A140138 | DJ PARTS | FA1473 | DONALDSON | P130772 |
| FI.BA filter | FA331 | FIL FILTER | HP5019 | FILTRON | AK337 |
| FRAM | CA6376 | FRAM | AF415 | GM | 96055471 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96055471 | GM Korea | 96055471 | HENGST FILTER | E823L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1328013 | HOFFER | 16220 | Interparts | IPA907 |
| IPS Parts | IFA3813 | ISUZU | 94137339 | ISUZU | 8970656670 |
| IWIS | LAT376 | Japanparts | FA813S | Japanparts | FA976S |
| Japanparts | FA816S | Japanparts | JFA813S | JAPKO | 29816 |
| JAPKO | 20976 | JAPKO | 20813 | JC PREMIUM | B28013PR |
| JP | T1217013JP | JP GROUP | 4718601009 | KAGER | 120392 |
| KAISHIN | A946A | KAVO PARTS | SA9065 | KNECHT | LX544 |
| KNECHT | LX989 | LUCAS FILTERS | LFAF307 | LYNX | LA769 |
| LYNX | LA917 | MagnetiMarelli | 600000033740 | MagnetiMarelli | 161013280130 |
| MANN-FILTER | C2223 | MAPCO | 60596 | MAXGEAR | 261015 |
| MAXGEAR | 261016 | MDR | MAF3813 | MEAT&DORIA | 16220 |
| MECAFILTER | EL3847 | MEYLE | 33123210005 | MGA | FA3380 |
| MOTAQUIP | VFA850 | MULLER FILTER | PA707 | NIPPARTS | J1328013 |
| NPS | S132I16 | OPEN PARTS | EAF340520 | PARTS MALL | PAG013 |
| PARTS MALL | PAM003 | PEMEBLA | JAPFA813S | PURFLUX | A1358 |
| PURFLUX | A1099 | PUROLATOR | A34613 | PUROLATOR | AF4613 |
| Quinton Hazell | QFA0183 | RIDER | RD1340WA6556 | SCT Germany | SB055 |
| SK SPEEDMATE | SMAFJ086 | STARLINE | SFVF2294 | SUBARU | 1378086000 |
| SUZUKI | 13780860A0 | SUZUKI | 99000990YJ003 | SUZUKI | 1378086000000 |
| SUZUKI | 1378086000 | SUZUKI | 1378060B00000 | SUZUKI | 1378060B00 |
| TECNOCAR | A2007 | TECNOCAR | SA9065 | TOKOCARS | T1217013 |
| UNIFLUX FILTERS | XA346 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Subaru JUSTY II (JMA, MS) | Фільтр Suzuki SWIFT II Наклонная задняя часть (EA, MA) | Фільтр Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) |
| Фільтр Suzuki SWIFT КАБРИОЛЕТ (SF413) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 20-08-813 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 42.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Внутрішній діаметр | 65.2 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Justy, Swift |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.22000 |
| Висота упаковки | 40 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 20,7 |
| Довжина упаковки | 280 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900436895 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 280 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 343 ₴

