
Диск гальмівний DACIA LOGAN 1.2 1.5 2012-, SANDERO 2012-, RENAULT CLIO IV 2012- передн. (вир-во TRW) DF6534 UA31
- В наявності
- Код: 69351110011-at
1 469 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Диск гальмівний DACIA LOGAN, SANDERO 12- передн. (RIDER) | |||
| RD.3325DF6534 | RIDER | 899 грн. | Перейти |
| Диск гальмівний DACIA LOGAN 1.2 1.5 2012-, SANDERO 2012-, RENAULT CLIO IV 2012- передн. (вир-во ABS) | |||
| 18316 | A.B.S. | 949 грн. | Перейти |
| Диск гальмівний передній Renault (вир-во Blue Print) | |||
| ADR164307 | Blue Print | 1 206 грн. | Перейти |
| Диск гальмівний DACIA LOGAN 1.2 1.5 2012-, SANDERO 2012-, RENAULT CLIO IV 2012- передн. (вир-во REMS | |||
| 61535.10 | Remsa | 1 331 грн. | Перейти |
Диск гальмівний DACIA LOGAN 1.2 1.5 2012-, SANDERO 2012-, RENAULT CLIO IV 2012- передн. (вир-во TRW)

КОД ТОВАРУ
69351110011

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
DF6534
(TRW)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 09C28511 | A.B.S. | 18316 | ABE | C3R049ABE |
| AP | 25560V | APEC braking | DSK3078 | ASAM | 32937 |
| ASHIKA | 6000052 | ATE | 24012202891 | Blue Print | ADR164307 |
| BORG & BECK | BBD5328 | BOSCH | 0986479A86 | BOSCH | 0986479U50 |
| Brake ENGINEERING | DI957018 | BRECK | BR436VA100 | Breco | BV9170 |
| BREMBO | 09C28511 | BREMSI | DBB978V | BREMSI | DBC327V |
| CHAMPION | 562960CH | Cifam | 8001504C | COMLINE | AND6135 |
| COMLINE | ADC2719V | DIAMAX | N08898 | DJ PARTS | BD2541 |
| Don | PCD10442 | EUROBRAKE | 5815203996 | FEBI BILSTEIN | 39477 |
| FIT | FR0675V | FREMAX | BD3108 | FRIGAIR | DC09101 |
| FTE | BS7585 | FTE | BS7585B | GALFER | B1G22202891 |
| GIRLING | 6065341 | Hans Pries (Topran) | 701416 | HELLA | 8DD355119461 |
| HELLA | 8DD355129621 | HELLA PAGID | 8DD355129621 | HELLA PAGID | 8DD355119461 |
| ICER | 78BD31082 | Japanparts | DI052 | JAPKO | 60052 |
| Juratek | REN303 | Jurid | 562960JC | KAISHIN | CBR571 |
| KLAXCAR FRANCE | 25131z | KRAFT AUTOMOTIVE | 6045475 | LPR | R1062V |
| LYNX | BN1419 | MagnetiMarelli | 360704026100 | MAPCO | 15147 |
| MASTER-SPORT | 24012202891SETMS | MASTER-SPORT | 24012202891PCSMS | MAXGEAR | 192729 |
| MAXGEAR | 192729SPORT | MAXGEAR | 192729MAX | MAXTECH | 8753786880 |
| MAXTECH | 8753786980 | MAXTECH | 8753780060 | MAXTECH | 8753780000 |
| MAXTECH | 8753780080 | MAXTECH | 8753786060 | MDR | MFD2052 |
| Metelli | 231504C | METZGER | 6110727 | MEYLE | 16155210027 |
| MGA | D1982 | Mintex | MDC2525 | MOTAQUIP | LVBD1643 |
| National | NBD1823 | NiBK | RN1571 | NK | 203996 |
| OPEN PARTS | BDA271720 | Pagid | 55552 | PATRON | PBD1966 |
| PEMEBLA | JAPDI052 | PILENGA | V1980 | PROTECHNIC | PRD2833 |
| Quinton Hazell | BDC6025 | R BRAKE | 78RBD13108 | RAICAM | RD01266 |
| Remsa | 6153510 | REMY | RAD1095C | REMY | RAD1446C |
| RENAULT | 402063149R | RENAULT | 402062212R | RIDER | RD3325DF6534 |
| ROADHOUSE | 6153510 | ROTINGER | RT21595 | ROTINGER | RT21595GL |
| ROTINGER | RT21595GLT5 | SASIC | 6104048 | sbs | 1815203996 |
| sbs | 1815313996 | Solgy | 208079 | Stellox | 60201975KSX |
| SWAG | 60939477 | Templin | 5311130460 | Templin | 5311030460 |
| TEXTAR | 92255203 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Dacia | Диск Logan |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF6534 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Висота | 44.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | TRW |
| Вага (кг) | 3.89700 |
| Висота упаковки | 50 |
| Довжина упаковки | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69351110011 |
| Ширина упаковки | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 469 ₴
