Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний RENAULT FLUENCE 1.5 DCI 10-, MEGANE, SCENIC III 1.9 DCI 08- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1882 | ALPHA FILTER | 201 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT MEGANE III 09-, FLUENCE 10- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9655 | RIDER | 202 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean RENAULT (RIDER) | |||
| REC130094 | RIDER | 243 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT FLUENCE 1.5 DCI 10-, MEGANE, SCENIC III 1.9 DCI 08- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A141252 | DENCKERMANN | 264 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Renault (вир-во M-Filter) | |||
| K767 | M-Filter | 269 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT WA9655/AP185/6 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9655 | WIX FILTERS | 283 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT FLUENCE 1.5 DCI 10-, MEGANE, SCENIC III 1.9 DCI 08-(вир-во HENGST) | |||
| E1023L | HENGST FILTER | 312 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT FLUENCE 1.5 DCI 10-, MEGANE, SCENIC III 1.9 DCI 08- (вир-во UFI) | |||
| 30.407.00 | UFI | 354 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Renault (вир-во Blue Print) | |||
| ADR162203 | Blue Print | 372 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Bosch) | |||
| F026400138 | BOSCH | 436 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C25115 | MANN-FILTER | 530 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
6900391857

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1748
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63369 | ALCO FILTER | MD8556 | ALPHA FILTER | AF1882 |
| ASAM | 71705 | AUTOMEGA | 180020710 | BERNHARDT | DAF1748 |
| Blue Print | ADR162203 | BORG & BECK | BFA2114 | BOSCH | 0986B02513 |
| BOSCH | F026400138 | CHAMPION | U915606 | CHAMPION | CAF100915P |
| CHAMPION | U915 | CLEAN FILTERS | MA3176 | COMLINE | EAF765 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7638 | DENCKERMANN | A141252 | DENCKERMANN | A141253 |
| DIAMAX | DA2050 | DJ PARTS | FA1634 | EUROREPAR | 1612866880 |
| FEBI BILSTEIN | 40209 | FI.BA filter | FA2092 | FIL FILTER | HP2273 |
| FILTRON | AP1856 | FRAM | CA10651 | FRIGAIR | AR09107 |
| GOODWILL | AG360 | GOODWILL | AG3601 | Hans Pries (Topran) | 700733 |
| HENGST FILTER | E1023L | JC PREMIUM | B2R060PR | JP GROUP | 4318602409 |
| KAGER | 120806 | KAMOKA | F234201 | LYNX | LA1902 |
| M-Filter | K767 | MagnetiMarelli | 154705302220 | MagnetiMarelli | 153071760734 |
| MagnetiMarelli | 153071760655 | MANN-FILTER | C25115 | MAPCO | 60115 |
| MASTER-SPORT | 25115LFPCSMS | MAXGEAR | 260628 | MECAFILTER | ELP9284 |
| MEYLE | 16123210015 | MGA | FA3393 | MISFAT | P460A |
| MOTAQUIP | LVFA1424 | MULLER FILTER | PA3369 | Omnicraft | 2133013 |
| OPEN PARTS | EAF334310 | Optimal | FA00961 | PARTS MALL | PAX058Y |
| PATRON | PF1511 | PROFIT | 15123125 | PURFLUX | A1314 |
| Quinton Hazell | QFA0664 | RENAULT | 165465434R | RENAULT | 165467751R |
| RENAULT | 165467920R | RENAULT | 8200820859 | RENAULT | 8201092697 |
| RENAULT | 8200947663 | RENAULT | 165467751R | RIDER | RD1340WA9655 |
| RIDER | REC130094 | SAKURA Automotive | A25920 | SCT | SB2209 |
| SCT Germany | SB2209 | Sofima | S2032A | STARLINE | SFVF7518 |
| Stellox | 7101062SX | SWAG | 60940209 | TECNECO FILTERS | AR10651PMS |
| TECNOCAR | A2302 | UFI | 3040700 | UFI | 3040700 |
| UNICO FILTER | AE2466 | UNIFLUX FILTERS | XA886 | VAICO | V460108 |
| WILMINK | WG1216044 | WILMINK | WG1430943 | WIX FILTERS | WA9655 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Renault MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) | Фільтр Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | Фільтр Renault MEGANE III купе (DZ0/1_) |
| Фільтр Renault SCENIC III (JZ0/1_) | Фільтр Renault GRAND SCENIC III (JZ0/1_) | Фільтр Renault FLUENCE (L3_) |
| Фільтр Renault MEGANE CC (EZ0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1748 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244.6 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 66.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота 1 [мм] | 66,3 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 250 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6900391857 |
| Найбільша довжина [мм] | 244,6 |
| Ширина упаковки | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 764 ₴

