
Колодки дискові гальмівні задні HONDA ACCORD (вир-во ASHIKA) 51-04-410 UA31
- Немає в наявності
- Код: 1900441815-at
529 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Колодка гальм. диск. STANDARD HONDA ACCORD 08- задн. (RIDER) | |||
| RD.24435STD | RIDER | 368 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. STANDARD MB E-CLASS (W211, S212) задн. (RIDER) | |||
| RD.23334STD | RIDER | 459 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC HONDA ACCORD 08- задн. (RIDER) | |||
| RD.330029PRF | RIDER | 461 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB E-CLASS (W211, S212) задн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB1546 | RIDER | 494 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC MB E-CLASS (W211, S212) задн. (RIDER) | |||
| RD.330049PRF | RIDER | 580 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові задні Honda (вир-во Blue Print) | |||
| ADH24281 | Blue Print | 702 грн. | Перейти |
| Колодки гальм MB C-CLASS (W203, S203), CLS (C219), E-CLASS задн. (вир-во CTR) | |||
| CKBZ-13 | CTR | 718 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD 08- задн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 338 | BOSCH | 719 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA CAMRY передн. (вир-во ABS) | |||
| 37677 | A.B.S. | 738 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB E/SL KLASSE (W211/230) задн. (вир-во ABS) | |||
| 37319 | A.B.S. | 739 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W203, S203), CLS (C219), E-CLASS задн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1232 | LPR | 765 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD 08- задн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP2103 | SANGSIN | 770 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1332.12 | Remsa | 899 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W203, S203), CLS (C219), E-CLASS задн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 495 248 | BOSCH | 958 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA CAMRY передн. (вир-во REMSA) | |||
| 1233.00 | Remsa | 974 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W203, S203), CLS (C219), E-CLASS задн. (вир-во REMSA) | |||
| 0991.00 | Remsa | 976 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MB C-CLASS (W203, S203), CLS (C219), E-CLASS задн. (вир-во TRW) | |||
| GDB1546 | TRW | 1 209 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA CAMRY передн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3429 | TRW | 1 355 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD задн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3482 | TRW | 1 391 грн. | Перейти |
Колодки дискові гальмівні задні HONDA ACCORD (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900441815

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
51-04-410
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип гальма |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | P28072 | A.B.S. | 37677 | A.B.S. | 37756OE |
| A.B.S. | 37756 | A.B.S. | 37319 | ABE | C24017ABE |
| ALANKO | 300691 | ASHUKI | H02640 | Bendix | 572626B |
| Bendix | DB1953 | Blue Print | ADH24281 | BORG & BECK | BBP2103 |
| BOSCH | 0986424699 | BOSCH | 0986AB2273 | BOSCH | 0986494338 |
| BOSCH | 0986495248 | Brake ENGINEERING | PA1812 | BREMBO | P28072 |
| BREMBO | P83117 | BREMBO | P28072N | BREMBO | P50052 |
| BREMBO | P28072 | BSF | 20041 | CHAMPION | 572626CH |
| Cifam | 8228680 | COMLINE | ADB31711 | COMLINE | CBP31711 |
| CTR | GK0040 | CTR | CKHO27 | CTR | GK0344 |
| CTR | CKBZ13 | DENCKERMANN | B110990 | DJ PARTS | BP1772 |
| Dr!ve+ | DP1010100247 | E.T.F. | 121370 | FBK | D5162M |
| FEBEST | 0301CU2R | FEBI BILSTEIN | 16766 | FENOX | BP43333 |
| FERODO | FSL4198 | FERODO | FDB4198 | FOMAR Friction | FO891981 |
| FREMAX | FBP1824 | fri.tech. | 8850 | FRICTIONMASTER | MX1336 |
| FTE | BL2588A1 | GIRLING | 6134829 | GOODWILL | 2021R |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3614020 | HONDA | 43022TA0A51 | HONDA | 43022TA0A40 |
| HONDA | 43022TA0A00 | HONDA | 43022TL1G02 | HONDA | 43022TL1G01 |
| HONDA | 43022TL1G00 | HONDA | 43022TA0A81 | HONDA | 43022TA0A80 |
| HONDA | 43022TA0A70 | ICER | 181907 | Intelli | D437E |
| Japanparts | PP410AF | JAPKO | 51410 | Jurid | 572626J |
| KAISHIN | D5162 | KAMOKA | JQ101122 | KASHIYAMA | D5162M |
| KAVO PARTS | BP2057 | KAVO PARTS | KBP2044 | KAWE | 133212 |
| LPR | 05P1569 | LPR | 05P1232 | LYNX | BD3431 |
| MagnetiMarelli | 600000100720 | MagnetiMarelli | 363916060704 | MASTER-SPORT | 13046134822NSETMS |
| MAXGEAR | 191476 | MDR | MRP2410 | Metelli | 2208680 |
| METZGER | 1170593 | METZGER | 133212 | MEYLE | 0252443514W |
| MGA | 979 | Mintex | MDB2946 | NECTO | FD7408A |
| NiBK | PN8864 | NIPPARTS | N3614020 | NPS | H361A19 |
| OPEN PARTS | BPA133202 | Optimal | 12364 | PARTS MALL | PKJ014 |
| PEMEBLA | JAPPP410AF | PROCODIS FRANCE | PF1430 | PROFIT | 50004198 |
| PROTECHNIC | PRP15203M | PROTECHNIC | PRP1520 | Quinton Hazell | MBP1659 |
| Quinton Hazell | BP1659 | RAICAM | RA09821 | Remsa | D14518447 |
| Remsa | 133212 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Honda ACCORD VIII (CU) | Колодки Honda ACCORD VIII УНИВЕРСАЛ (CW) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5104410 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.3 мм |
| Довжина | 93.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 46.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.90000 |
| Висота упаковки | 70 |
| Довжина упаковки | 150 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900441815 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер WVA | 24435 |
| Сторона установки | задній міст |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина упаковки | 70 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 529 ₴
