
Колодки гальмівні передні дискові TOYOTA LAND CRUISER (вир-во ASHIKA) 50-02-272 UA31
- Немає в наявності
- Код: 1900448653-at
974 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Колодки гальмівні передні дискові MITSUBISHI PAJERO, TOYOTA Land Cruiser Prado II (вир-во ASHIKA) | |||
| 50-02-205 | ASHIKA | 808 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA LAND CRUISER 100 4.2D J100 1998 - передн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1381 | SANGSIN | 935 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові передні (вир-во Blue Print) | |||
| ADT342142 | Blue Print | 1 002 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA LAND CRUISER (J12) передн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3364 | TRW | 1 401 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA LAND CRUISER 200 4.5D/4.7/5.7 08 - передн. (вир-во REMSA) | |||
| 1271.02 | Remsa | 1 558 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA LAND CRUISER 100 4.2D J100 1998 - передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 449 | BOSCH | 1 561 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA LAND CRUISER 200 4.5D/4.7/5.7 08 - передн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3524 | TRW | 2 109 грн. | Перейти |
Колодки гальмівні передні дискові TOYOTA LAND CRUISER (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900448653

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
50-02-272
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип гальма |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST5002272 | A.B.S. | 37719 | A.B.S. | 37710 |
| A.B.S. | 37701S | A.B.S. | 37701 | ABE | C12129ABE |
| ACKOJA | A370104 | AISIN | A1N156 | AISIN | BPTO1024 |
| AISIN | SN139P | AISIN-AU | A1N156 | AND | 39698035 |
| APEC braking | PAD1761 | ASHIKA | 5002272 | ASHIKA | 5002205 |
| ASHUKI | T11292 | ASM | FR254375 | ATE | 605618 |
| Bendix | 572599B | Blue Print | ADT342175 | Blue Print | ADT342142 |
| BORG & BECK | BBP2249 | BOSCH | 0986494449 | BREMBO | P83107 |
| BREMSI | BP3381 | BSF | 10946 | CAR | PNT8141 |
| CHAMPION | 572599CH | CHAMPION | 572515CH | Cifam | 8228210 |
| COMLINE | ADB31661 | COMLINE | CBP31661 | CTR | CKT61 |
| CTR | GK1075 | CWORKS | C110180876 | CWORKS | C112R0001 |
| DACO Germany | 323915 | Delphi Poland S.А. | LP2134 | DIAMAX | N09574 |
| DJ PARTS | BP1646 | E.T.F. | 121381 | EUROREPAR | 1667814680 |
| FBK | FD2859M | FEBEST | 0101GRJ200F | FEBI BILSTEIN | 170785 |
| FENOX | BP43275 | FERODO | FSL4229 | FERODO | FDB4229D |
| FERODO | FDB4229 | fri.tech. | 8370 | FTE | BL2560A1 |
| GIRLING | 6135249 | HERTH + BUSS ELPARTS | J3602129 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3602129 |
| Hi-Q | SP1381 | IAP QUALITY PARTS | 70417210 | IAP QUALITY PARTS | 70417210P |
| IAP QUALITY PARTS | 70417210X | ICER | 181874 | Japanparts | PA272AF |
| JAPKO | 50272 | JP GROUP | 4863607310 | Jurid | 572599J |
| Jurid | 572599JC | Jurid | 572599JD | Jurid | 572599J |
| KAISHIN | D2278 | KAISHIN | FK2278 | KASHIYAMA | D2278M |
| KAVO | KBP9098 | KAVO PARTS | KBP9098 | KAVO PARTS | BP9121 |
| KAWE | 127102 | LPR | 05P1418 | LYNX | BD7580 |
| MagnetiMarelli | 363700201681 | MagnetiMarelli | 600000098100 | MDR | MFP2272 |
| Metelli | 2208210 | Mintex | MDB2878 | MK Kashiyama | D2278M |
| MOBILAND | 429103800 | NECTO | FD7432A | NIPPARTS | N3602136 |
| NPS | T360A106 | Optimal | 12397 | Oyodo | 10H2079OYO |
| Pagid | T1681 | PEMEBLA | JAPPA272AF | PROFIT | 50054229 |
| Quinton Hazell | BP1737 | RED-LINE | 27TO072 | Remsa | 127102 |
| Remsa | D13038419 | Remsa | D2278M | Remsa | 2127102 |
| RIDEX | 402B1215 | ROADHOUSE | 2127102 | ROVER | 0446560300 |
| ROVER | 044650C020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Toyota LAND CRUISER 200 (_J2_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5002272 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 144 мм |
| Висота | 84 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 2.73000 |
| Висота упаковки | 100 |
| Довжина упаковки | 140 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900448653 |
| Номер WVA | 24386 |
| Сторона установки | передній міст |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина упаковки | 190 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 974 ₴
