Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний VW T5 03- (з предфільтром) (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1860 | ALPHA FILTER | 189 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 03- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1656 | ALPHA FILTER | 191 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW TRANSPORTER V 03- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9448 | RIDER | 198 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 03- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140466 | DENCKERMANN | 226 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean VAG (RIDER) | |||
| REC130236 | RIDER | 232 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean VAG (RIDER) | |||
| REC130261 | RIDER | 236 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 WA9448/AP157/4 (вир-во WIX-FILTERS UA) | |||
| WA9448 | WIX FILTERS | 254 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW TRANSPORTER T5 05- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140735 | DENCKERMANN | 261 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 03- (вир-во UFI) | |||
| 30.320.00 | UFI | 344 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 (вир-во Hengst) | |||
| E587L | HENGST FILTER | 361 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW Multivan, Transporter (вир-во BOSCH) | |||
| 1457433331 | BOSCH | 364 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5, T6 (вир-во FEBI) | |||
| 32245 | FEBI BILSTEIN | 373 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Hengst) | |||
| E587L01 | HENGST FILTER | 415 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний WA9449/AP157/5 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9449 | WIX FILTERS | 421 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C32191 | MANN-FILTER | 465 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Bosch) | |||
| F026400007 | BOSCH | 480 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX864 | KNECHT | 575 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C32191/1 | MANN-FILTER | 621 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний VW T5 (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
861105

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX786
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| № документа якості |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A62121 | ALCO FILTER | MD8046 | ALPHA FILTER | AF1656 |
| ALPHA FILTER | AF1860 | AND | 23129005 | AND | 32129004 |
| AND | 3C129003 | ASAM | 70279 | AUTOMEGA | 180027010 |
| AUTOMEGA | 3012906207H0 | BERNHARDT | DAF786 | Blue Print | ADV182235 |
| Blue Print | ADV182265 | BORG & BECK | BFA2030 | BOSCH | 0986626841 |
| BOSCH | 0986TF0057 | BOSCH | 1457433331 | BOSCH | S3331 |
| BOSCH | F026400007 | BSG | BSG90135010 | BUGIAD | BSP21010 |
| CHAMPION | U837606 | CHAMPION | CAF100837P | CHAMPION | U837 |
| CLEAN FILTERS | MA1357 | COMLINE | EAF505 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7455 |
| DELLO | 180027010 | DENCKERMANN | A140466 | DENCKERMANN | A140735 |
| DIAMAX | DA2155 | DJ PARTS | FA1715 | EUROREPAR | E147258 |
| FEBI BILSTEIN | 32244 | FEBI BILSTEIN | 32245 | FEBI BILSTEIN | 49670 |
| FIL FILTER | HP2165 | FILTRON | AP1574 | FRAM | CA9777 |
| GM | 8351 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8351 | GM Korea | 8351 |
| GOODWILL | AG233 | Hans Pries (Topran) | 109961 | Hans Pries (Topran) | 116701 |
| HENGST FILTER | E587L | HENGST FILTER | E587L01 | HENGST FILTER | E587L |
| Interparts | IPAP157 | JC PREMIUM | B2W047PR | JP GROUP | 1118603900 |
| KAGER | 120691 | KAMOKA | F203701 | KLAXCAR FRANCE | FA081z |
| KNECHT | LX864 | KOLBENSCHMIDT | 50013681 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1710680 |
| LEINA | QF36A00130 | LYNX | LA1018 | M-Filter | K724bu |
| M-Filter | K724 | MagnetiMarelli | 152071761664 | MagnetiMarelli | 154065986840 |
| MagnetiMarelli | 359002300510 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015285 | MANN-FILTER | C32191 |
| MANN-FILTER | C321911 | MANN-FILTER | C32164 | MAPCO | 60811 |
| MASTER-SPORT | 32191LFPCSMS | MAXGEAR | 260203 | MECAFILTER | ELP9071 |
| MEYLE | 1123210011 | MEYLE | 1123210012 | MGA | FA3141 |
| MISFAT | P436 | MOTAQUIP | VFA1137 | MULLER FILTER | PA2121 |
| Omnicraft | 2133045 | OPEN PARTS | EAF321110 | Optimal | FA00870 |
| PARTS MALL | PAX061X | PATRON | PF1161 | PROFIT | 15121023 |
| PURFLUX | A1169 | PURFLUX | A1499 | PUROLATOR | A29106 |
| PZL SEDZISZOW | WA50575 | Quinton Hazell | QFA0222 | RIDER | RD1340WA9448 |
| RIDER | REC130261 | RIDER | REC130236 | RIDER | RD1340WA9449 |
| SCT Germany | SB2095 | Sofima | S1212A | Sofima | S3402A |
| Solgy | 103033 | Solgy | 103069 | STARLINE | SFVF7780 |
| Stellox | 7100786SX |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр VW TRANSPORTER V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Фільтр VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Фільтр VW TRANSPORTER V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) |
| Фільтр VW TRANSPORTER V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7JE, |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX786 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 311.6 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 61.9 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.44000 |
| Висота 1 [мм] | 61,9 |
| Висота упаковки | 320 |
| Довжина упаковки | 70 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 861105 |
| Найбільша довжина [мм] | 311,6 |
| Ширина упаковки | 190 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| № документа якості | ТУ У 34.3-30386962-003-2001 |
- Ціна: 585 ₴

