Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний NISSAN PRIMERA 90-02, ALMERA 00- , SUBARU FORESTER 97-, LEGACY 89- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9464 | RIDER | 147 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean NISSAN (RIDER) | |||
| REC130285 | RIDER | 151 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN PRIMERA 90-02, SUBARU FORESTER 97-, LEGACY 89- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140056 | DENCKERMANN | 153 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний OPEL WA6183/AP020 (вир-во WIX-FILTERS UA) | |||
| WA6183 | WIX FILTERS | 158 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN, SUBARU, SUZUKI (вир-во Parts-Mall) | |||
| PAW-008 | PARTS MALL | 169 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA 323 1.6, 2.0 D, TD 94-04 (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140181 | DENCKERMANN | 191 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний INFINITI, MAZDA, NISSAN (вир-во Jakoparts) | |||
| J1321008 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 191 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний OPEL WA9464/AP154/1 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9464 | WIX FILTERS | 192 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Suzuki SX4 06-; VITARA 15- (вир-во Jakoparts) | |||
| J1328043 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 194 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний INFINITI FX 35 (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-01-108 | ASHIKA | 196 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN (вир-во Mando) | |||
| EAF00046M | MANDO CORPORATION, SEOUL | 205 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Blue Print) | |||
| ADN12215 | Blue Print | 213 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN PRIMERA 90-02, SUBARU FORESTER 97-, LEGACY 89- (вир-во HENGST) | |||
| E880L | HENGST FILTER | 241 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Nissan, Subaru (вир-во Bosch) | |||
| 1987429051 | BOSCH | 255 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Blue Print) | |||
| ADK82242 | Blue Print | 256 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Nissan Almera III (вир-во Blue Print) | |||
| ADN12275 | Blue Print | 280 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний OPEL (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX307 | KNECHT | 289 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C2964 | MANN-FILTER | 317 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
46101317

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX595
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63277 | ACKOJA | A320403 | ALCO FILTER | MD9968 |
| AMC Filter | MA5614 | ASHIKA | 2008832 | ASHIKA | 2003389 |
| ASHIKA | 2001108 | ASHUKI | M03141 | BERNHARDT | DAF595 |
| Blue Print | ADM52236 | Blue Print | ADK82242 | Blue Print | ADN12215 |
| Blue Print | ADN12275 | BOSCH | 1457433066 | BOSCH | 1987429051 |
| BOSCH | S3066 | BREMSI | FA1679 | CLEAN FILTERS | MA3035 |
| COMLINE | CMZ12010 | CONTINENTAL | 28000203322 | Contitech | 28000203322 |
| Corteco | 80004671 | DENCKERMANN | A140181 | DENCKERMANN | A140056 |
| DIAMAX | DA2693 | DJ PARTS | FA1469 | DYNAMATRIX | DAF595 |
| FILTRON | AP1111 | FISPA | ME1011 | FRAM | CA9757 |
| FRAM | CA4309 | Fram-Au | CA4309 | FRIGAIR | AR07102 |
| HENGST FILTER | E649L | HENGST FILTER | E880L | HENGSTENBERG | E649L |
| HERTH + BUSS ELPARTS | J1323036 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321008 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1328043 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1323036 | HOFFER | 18090 | IAP QUALITY PARTS | 12111027 |
| IPS Parts | IFA3389 | Japanparts | FA108S | Japanparts | FA389S |
| Japanparts | JFA389S | JAPKO | 20108 | JAPKO | 20389 |
| JC PREMIUM | B23045PR | JS ASAKASHI | A458J | JS ASAKASHI | A458 |
| KAGER | 120596 | KAISHIN | A458 | KAVO | MA5614 |
| KAVO PARTS | MA5614 | KNECHT | LX595 | KNECHT | LX307 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1713585 | LUCAS FILTERS | LFAF424 | LYNX | LA409 |
| M-Filter | K787 | MagnetiMarelli | 154087964920 | MagnetiMarelli | 600000032040 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00117T | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00046M | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015163 |
| MANN-FILTER | C2966 | MANN-FILTER | C2964 | MANN-FILTER | C2964 |
| MAPCO | 60268 | MASTER SPORT | 2966LFPCSMS | MASTER-SPORT | 2966LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260580 | MAZDA | RF4P13Z40 | MAZDA | RF4P13Z409A |
| MAZDA | Y70113Z409A | MAZDA | Y70113Z40 | MDR | MAF3389 |
| MEAT&DORIA | 18090 | MECAFILTER | ELP3999 | MEYLE | 35123210005 |
| MISFAT | P652 | MOTRIO | 8550500531 | MULLER FILTER | PA3277 |
| NIPPARTS | J1323036 | NPS | M132A52 | ONNURI | GFAG059 |
| OPEN PARTS | EAF349610 | PARTS MALL | PAW008 | PATRON | PF1187 |
| PEMEBLA | JAPFA389S | PEMEBLA | JAPFA108S | POLCAR | BS1457433066 |
| POLCAR | PA7085 | POLCAR | S114133 | Quinton Hazell | QFA0716 |
| RED LINE | 36MZ016 | RED-LINE | 36MZ016 | RIDER | RD1340WA9464 |
| RIDER | REC130285 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mazda 323 F VI (BJ) | Фільтр Mazda 323 S V (BA) | Фільтр Mazda 323 S VI (BJ) |
| Фільтр Mazda PREMACY (CP) | Фільтр Mazda 323 P V (BA) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX595 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 287 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 34.8 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.30300 |
| Висота 1 [мм] | 34,8 |
| Висота упаковки | 40 |
| Довжина упаковки | 170 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 46101317 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 287 |
| Ширина упаковки | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 523 ₴

