Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Blue Print) | |||
| ADT32226 | Blue Print | 213 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний AUDI A4 1.8-3.2 00-09 (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1705 | ALPHA FILTER | 229 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний AUDI A4 00-08 (RIDER) | |||
| RD.1340WA6726 | RIDER | 230 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний AUDI A4 1.8-3.2 00-09 (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140117 | DENCKERMANN | 255 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний AUDI (вир-во M-filter) | |||
| K721 | M-Filter | 264 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean VAG (RIDER) | |||
| REC130286 | RIDER | 276 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX733 | KNECHT | 287 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний AUDI A4 WA6726/AP179/2 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA6726 | WIX FILTERS | 305 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний AUDI A4 1.8-3.2 00-09 (вир-во UFI) | |||
| 30.162.00 | UFI | 364 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Hengst) | |||
| E399L | HENGST FILTER | 366 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний AUDI A4 1.8-3.2 00-09 (вир-во BOSCH) | |||
| 1457433046 | BOSCH | 444 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C27192/1 | MANN-FILTER | 585 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611272

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX819
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60735 | AC | PC2326E | ALCO FILTER | MD9620 |
| ALPHA FILTER | AF1705 | ASAM | 70267 | AUTOMEGA | 180027610 |
| AUTOMEGA | 30133084306C | BERNHARDT | DAF819 | Blue Print | ADT32226 |
| Blue Print | ADV182208 | BORG & BECK | BFA2017 | Borsehung | B12805 |
| BOSCH | 0986626819 | BOSCH | S3046 | BOSCH | F026401728 |
| BOSCH | 1457433046 | BOSCH | 0986TF0127 | BOSCH | 0986AF2106 |
| BSG | BSG90135017 | BUGIAD | BSP20848 | CHAMPION | U814606 |
| CHAMPION | U814 | CHAMPION | CAF100814P | CLEAN FILTERS | MA1354 |
| COMLINE | EAF422 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7373 | Delphi Poland S.А. | AF20072 |
| DENCKERMANN | A140117 | DIAMAX | DA2018 | DJ PARTS | FA1701 |
| FEBI BILSTEIN | 23334 | FENOX | FAI194 | FI.BA filter | FA2040 |
| FIL FILTER | HP2184 | FILTRON | AP1792 | FRAM | CA9409 |
| FRAM | AF3593 | GM | 8250 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8250 |
| GM Korea | 8250 | GOODWILL | AG213 | Hans Pries (Topran) | 109043 |
| HENGST FILTER | E399L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322037 | JC PREMIUM | B2A015PR |
| JP GROUP | 1118601600 | JS ASAKASHI | A0257 | KAGER | 120283 |
| KAMOKA | F203101 | KLAXCAR FRANCE | FA020z | KNECHT | LX733 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013446 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1710150 | LEINA | QF36A00191 |
| LYNX | LA1009 | M-Filter | K721 | MagnetiMarelli | 154098959130 |
| MagnetiMarelli | 152071761663 | MANN-FILTER | C271921 | MAPCO | 60817 |
| MASTER-SPORT | 271921LFPCSMS | MASTER-SPORT | 450001042KITMS | MAXGEAR | 260156 |
| MECAFILTER | ELP3958 | MEYLE | 1121330003 | MGA | FA3068 |
| MISFAT | P409 | MOTAQUIP | VFA1030 | MULLER FILTER | PA735 |
| Omnicraft | 2133041 | OPEN PARTS | EAF302510 | Optimal | FA00935 |
| P.B.R. | AI5254 | PARTS MALL | PAX067X | PATRON | PF1158 |
| PROFIT | 15121030 | PURFLUX | A1119 | PUROLATOR | A45457 |
| PZL SEDZISZOW | WA50630 | Quinton Hazell | QFA0298 | RIDER | REC130286 |
| RIDER | RD1340WA6726 | ROVER | FA3068 | SAKURA | A31060 |
| SAKURA Automotive | A31060 | SCT Germany | SB2166 | Sofima | S5302A |
| STARLINE | SFVF2885 | Stellox | 7100819SX | SWAG | 30923334 |
| TECNECO FILTERS | AR2035PM | TECNOCAR | A2035 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0714219 |
| UFI | 3016200 | UFI | 3016200 | UNICO FILTER | AE26701 |
| UNIFLUX FILTERS | XA490 | VAG | 06C133843 | VAICO | V100625 |
| Valeo | 585043 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi A4 (8EC, B7) | Фільтр Audi A4 Avant (8ED, B7) | Фільтр Audi A4 (8E2, B6) |
| Фільтр Audi A4 Avant (8E5, B6) | Фільтр Audi A4 КАБРИОЛЕТ (8H7, B6, 8HE, B7) | Фільтр Seat EXEO (3R2) |
| Фільтр Seat EXEO ST (3R5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX819 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 266.5 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.50000 |
| Висота 1 [мм] | 70,3 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 200 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611272 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 266,5 |
| Ширина упаковки | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 594 ₴

