
Втулка стабілізатора MB SPRINTER, VW LT28-35/46 (95-06) задня вісь, внутр. (Вир-во Febi) 11864 UA31
- В наявності
- Код: 4600691042-at
159 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Втулка стабілізатора MERCEDES SPRINTER, VW LT 96-06 перед. міст з обох боків (Вир-во Lemforder) | |||
| 37744 01 | Lemforder | 124 грн. | Перейти |
| Втулка стаб. к-т MB SPRINTER 96-06 передн. ось (4шт, 25мм) <ДК> | |||
| DK.9043230085 | Дорожня карта | 135 грн. | Перейти |
| Втулки стаб. MB задн. вісь (Вир-во Lemferder) | |||
| 27439 01 | Lemforder | 194 грн. | Перейти |
Втулка стабілізатора MB SPRINTER, VW LT28-35/46 (95-06) задня вісь, внутр. (Вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
4600691042

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
11864
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 60504 | A.B.S. | 271258 | AND | 21511005 |
| AUGER | 51063 | AUTOMEGA | 110093110 | AUTOMEGA | 3051104132D0A |
| AYWIPARTS | AW1410569 | BBR Automotive | 0015013675 | Bendix | 046386B |
| Bergkraft | BK2907921SP | BIRTH | 4632 | BOGE | 88262A |
| BORG & BECK | BSK6725K | BSG | BSG60700017 | BUGIAD | BSP21293 |
| CASALS | 7256 | CASALS | 6917 | CASALS | 7255 |
| CAUTEX | 461214 | CHRYSLER | 5104073AA | CHRYSLER | 05104073AA |
| COMLINE | CRB3141 | COMLINE | CSRM3062 | Corteco | 49399731 |
| Corteco | 80005442 | DELLO | 3051104132D0A | Delphi Poland S.А. | TD745W |
| DENCKERMANN | D300041 | DODGE | 05104073AA | DT | 481229 |
| DYS | 7523820 | FAG | 819000810 | FAI AutoParts | SS7139 |
| FAI AutoParts | SS7139K | FARE | 10882 | FEBI BILSTEIN | 36700 |
| FEBI BILSTEIN | 18874 | Federal Mogul | MESB7765 | FIRST LINE | FSK6725K |
| FLENNOR | FL4735J | FORTUNE LINE | FZ9770 | GKN | 411732 |
| GSP | 518072 | Hans Pries (Topran) | 110682 | HUTCHINSON | 590403 |
| IMPERGOM | 35707 | JP GROUP | 1150450200 | KAMOKA | 8800125 |
| KAWE | FL4735J | KAWE | 850023872 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4231293 |
| Lemforder | 2743901 | Lemforder | 3774401 | Lemforder | 27439 |
| LYNX | C8971 | MALO | 24104 | MAPCO | 37838 |
| MASTER-SPORT | 27439SETMS | MASTER-SPORT | 27439PCSMS | MAXGEAR | 721344 |
| MERCEDES-BENZ | 2D0511413A | MERCEDES-BENZ | A2D0511413A | MERCEDES-BENZ | A9013230081 |
| MERCEDES-BENZ | A9013260081 | MERCEDES-BENZ | 9013260081 | Metalcaucho | 06059 |
| METZGER | 52042309 | MEYLE | 0340320067 | MEYLE | 0340320092 |
| MEYLE | 0340320064 | MOOG | MESB7901 | MOTAQUIP | LVSK1060K |
| OCAP | 1214093 | Optimal | F85846 | ORIGINAL IMPERIUM | 35707 |
| PATRON | PSE2007 | PE Automotive | 01321800 | PE Automotive | 01321800A |
| Quinton Hazell | EMB7199 | RIW | ME12008 | Ruville | 985154 |
| RYME | 4408009 | SAMPA | 011020 | SAMPA | 011017 |
| SASIC | 2306131 | SASIC | 2306131 | SEM | 8078 |
| SIDEM | 850900 | Solgy | 201013 | STC | T406059 |
| Stellox | 8412501SX | SWAG | 10790062 | TALOSA | 6504843 |
| Templin | 041201936280 | TRICLO | 782111 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0230026 |
| VAG | 2D0511413A | VAICO | V307532 | VEMA | 54110 |
| Дорожня карта | DK9013260081 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (903) | Втулка Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) | Втулка Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (903) |
| Втулка Mercedes-Benz SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) | Втулка Mercedes-Benz SPRINTER 2-t фургон (901, 902) | Втулка Mercedes-Benz SPRINTER 2-t автобус (901, 902) |
| Втулка VW LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 | Втулка VW LT 28-46 II фургон (2DA, 2DD, 2DH) | Втулка VW LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 11864 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 39 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,032 |
| Висота упаковки | 35 |
| Довжина упаковки | 35 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4600691042 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона установки | Задня вісь двостороння |
| Ширина упаковки | 40 |
| код УКТЗЕД | 4016995790 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 159 ₴
