Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний MAZDA 626 91-00 (RIDER) | |||
| RD.1340WA6290 | RIDER | 149 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA 626 91-00 (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140095 | DENCKERMANN | 175 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA 626 (вир-во M-filter) | |||
| K412 | M-Filter | 188 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA 6 02- (вир-во Jakoparts) | |||
| J1323027 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 196 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA 626 AP113/WA6290 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA6290 | WIX FILTERS | 203 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Mazda (вир-во Blue Print) | |||
| ADM52222 | Blue Print | 227 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX542 | KNECHT | 286 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний MAZDA 626 IV (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900452669

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-03-327
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Рік виробництва після |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60628 | AC | ADM52222 | AC | PC930 |
| ALCO FILTER | MD9244R | AMC Filter | MA5606 | AMC Filter | MA5653 |
| ASHUKI | M03120 | AVS AUTOPARTS | P172 | BALDWIN | PA2229 |
| BERNHARDT | DAF542 | Blue Print | ADM52222 | BORG & BECK | BFA2192 |
| BOSCH | 1457433072 | BOSCH | S3072 | CHAMPION | U623606 |
| CHAMPION | U623 | CHAMPION | CAF100623P | CLEAN FILTERS | MA3038 |
| COMLINE | EAF443 | COMLINE | CMZ12455 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7269 |
| Delphi Poland S.А. | AF0343 | DENCKERMANN | A140095 | DJ PARTS | FA1237 |
| DONALDSON | P158050 | FI.BA filter | FA277 | FIL FILTER | HP5005 |
| FILTRON | AP113 | FORD | F32Z9601AA | FORD | F32Z9601A |
| FORD | 3397078 | FORD | FS1113Z40 | FORD | F50513Z40 |
| FRAM | CA5445 | FRAM | AF7937 | GOODWILL | AG535 |
| Hans Pries (Topran) | 600070 | HENGST FILTER | E551L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1323027 |
| HOFFER | 16025 | Interparts | IPA628 | IPS Parts | IFA3327 |
| Japanparts | JFA327S | Japanparts | FA327S | JAPKO | 20327 |
| JC PREMIUM | B23026PR | JC PREMIUM | B23027PR | JS ASAKASHI | A455J |
| JS ASAKASHI | A455 | KAGER | 120050 | KAISHIN | A455 |
| KAVO PARTS | MA5606 | KNECHT | LX542 | KOLBENSCHMIDT | 50013809 |
| LAURAK | ELP3775 | LUCAS FILTERS | LFAF306 | LYNX | LA1636 |
| LYNX | LA408 | M-Filter | K412 | MagnetiMarelli | 600000031950 |
| MagnetiMarelli | 161013230270 | MANN-FILTER | C2666 | MAPCO | 60534 |
| MAXGEAR | 260333 | MAZDA | FS0513Z409U | MAZDA | FS1113Z409A |
| MAZDA | 165460B0009U | MAZDA | FS0513240 | MAZDA | F50513Z40 |
| MAZDA | FC0513Z409A | MAZDA | FS0513Z40 | MAZDA | FS0513Z409A |
| MDR | MAF3327 | MEAT&DORIA | 16025 | MECAFILTER | ELP3775 |
| MGA | FA3307 | MISFAT | P172 | MOTAQUIP | VFA949 |
| MOTORCRAFT | MFA514 | MULLER FILTER | PA628 | NIPPARTS | J1323027 |
| NIPPARTS | N1323060 | Nissan | AY120MA024 | NPS | M132A26 |
| OPEN PARTS | EAF331610 | Optimal | FA00710 | P.B.R. | AI5178 |
| PARTS MALL | PAH016 | PATRON | PF1188 | PEMEBLA | JAPFA327S |
| PROFIT | 15122602 | PURFLUX | A302 | PUROLATOR | A25304 |
| PUROLATOR | A24832 | Quinton Hazell | QFA0479 | RIDER | RD1340WA6290 |
| SAKURA | A1717 | SCT Germany | SB923 | Sofima | S8260A |
| SOLO | M201021 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mazda 626 IV Hatchback (GE) | Фільтр Mazda 626 IV (GE) | Фільтр Mazda 626 V (GF) |
| Фільтр Mazda 626 V Hatchback (GF) | Фільтр Mazda 626 V Station Wagon (GW) | Фільтр Mazda MX-5 II (NB) |
| Фільтр Mazda MX-6 (GE) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2003327 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 255.3 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 38 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-5, MX-6, 626, Probe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота упаковки | 50 |
| Довжина упаковки | 190 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900452669 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Рік виробництва до | 07/1995 |
| Рік виробництва після | 08/1993 |
| Ширина упаковки | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 239 ₴

