Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1630s | ALPHA FILTER | 157 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9581 | RIDER | 170 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний HYUNDAI ELANTRA (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-0K-K21 | ASHIKA | 174 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean HYUNDAI, KIA (RIDER) | |||
| REC130175 | RIDER | 195 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140320 | DENCKERMANN | 197 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PAA-058 | PARTS MALL | 205 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний HYUNDAI Elantra, i30 06-, KIA CEED 06- (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-AFH037 | SK SPEEDMATE | 206 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (вир-во Mando) | |||
| EAF00084M | MANDO CORPORATION, SEOUL | 250 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во Jakoparts) | |||
| J1320323 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 264 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print) | |||
| ADG02281 | Blue Print | 267 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Bosch) | |||
| F026400063 | BOSCH | 352 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C2029 | MANN-FILTER | 394 грн. | Перейти |
| Фильтр повітря (вир-во Mobis) | |||
| 281132H000 | Mobis | 426 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний HYUNDAI ELANTRA,I30 (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX2752 | KNECHT | 443 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний WA9581/AP177/7 (вир-во WIX-FILTERS)

КОД ТОВАРУ
4610505749

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9581
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63193 | AC | PC3243E | ALCO FILTER | MD8336 |
| ALPHA FILTER | AF1630s | AMC | HA706 | AMC Filter | HA706 |
| ASAM | 70323 | ASHIKA | 200KK21 | ASHUKI | Y01710 |
| AUTOX | T1204032AUTOX | AVS AUTOPARTS | PM987 | Blue Print | ADG02281 |
| BORG & BECK | BFA2152 | BOSCH | F026400063 | BOSCH | S0063 |
| BROTHER | XDA231 | CHAMPION | U891606 | CHAMPION | U891 |
| CHAMPION | CAF100891P | CLEAN FILTERS | MA3119 | COMLINE | CKI12268 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7570 | DENCKERMANN | A140320 | DJ PARTS | FA1041 |
| DJ PARTS | FA1519 | FENOX | FAI116 | FI.BA filter | FA384 |
| FIL FILTER | HP5053 | FILTRON | AP1777 | FRAM | AF4033 |
| FRAM | CA10470 | FRIGAIR | AR33102 | GOODWILL | AG150 |
| HAN | H01HD012 | Hans Pries (Topran) | 820117 | HENGST FILTER | E1038L |
| HERTH + BUSS ELPARTS | J1320323 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320323 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320323 |
| HOFFER | 18386 | Interparts | IPAH038 | IPS Parts | IFA3K04 |
| IWIS | LAT323 | Japanparts | FAK21S | JAPKO | 20K21 |
| JC PREMIUM | B20332PR | JP GROUP | 3518602009 | JS ASAKASHI | A9320 |
| KAGER | 120785 | KAISHIN | A10202 | KAMOKA | F213001 |
| KLAXCAR FRANCE | FA041z | KNECHT | LX2752 | KOLBENSCHMIDT | A530401 |
| KOLBENSCHMIDT | A520408 | KOLBENSCHMIDT | 50014505 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1714605 |
| LEINA | QF36A00077 | LUCAS FILTERS | LFAF159 | LYNX | LA1446 |
| M-Filter | K7000 | MagnetiMarelli | 154703911500 | MagnetiMarelli | 600000029440 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00084M | MANN-FILTER | C2029 | MAPCO | 60261 |
| MASTER-SPORT | 2029LFPCSMS | MAXGEAR | 260564 | MDR | MAF3K21 |
| MEAT&DORIA | 18386 | MECAFILTER | ELP9268 | MEYLE | 28123210010 |
| MGA | FA3182 | MISFAT | P456 | Mobis | 281132H000 |
| Mobis | S281132H000 | Mobis | L281132H000 | Mobis | 281132H000 |
| MOTAQUIP | VFA1218 | MULLER FILTER | PA3193 | NIPPARTS | J1320323 |
| NPS | H132I34 | Omnicraft | 2133085 | ONNURI | GFAH052 |
| OPEN PARTS | EAF330410 | Optimal | FA00927 | PARTS MALL | 281132H000 |
| PARTS MALL | PAA058 | PARTS MALL | PAA058 | PATRON | PF1919 |
| PEMEBLA | 2L46 | PEMEBLA | JAPFAK21S | PROFIT | 15122621 |
| PURFLUX | A1302 | PUROLATOR | A19232 | Q-fix | Q0810980 |
| Quinton Hazell | QFA0517 | RIDER | REC130175 | RIDER | RD1340WA9581 |
| RIDER | RD1340WA9581 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai i30 (FD) | Фільтр Hyundai I30 УНИВЕРСАЛ (FD) | Фільтр Hyundai ELANTRA (XD) |
| Фільтр Hyundai ELANTRA седан (XD) | Фільтр KIA CEE'D SW (ED) | Фільтр KIA CEE'D Наклонная задняя часть (ED) |
| Фільтр KIA PRO CEE'D (ED) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9581 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (кг) | 0.32000 |
| Висота упаковки | 215 |
| Довжина упаковки | 50 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4610505749 |
| Ширина упаковки | 210 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 354 ₴

