Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Радіатор обігрівача FORD ESCORT 90-99, ORION (TEMPEST) | |||
| TP.157071755 | TEMPEST | 535 грн. | Перейти |
| Радіатор обігрівача FORD ESCORT/ORION 90-00 (Ava) | |||
| FD6154 | AVA COOLING | 672 грн. | Перейти |
| Радіатор обігрівача FORD ESCORT/ORION 90-00 (Van Wezel) | |||
| 18006154 | Van Wezel | 688 грн. | Перейти |
Радіатор пічки FORD ESCORT (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
5800497400

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
71755
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Оснащення / обладнання |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0170150005 | AHE | 93578 | AKS DASIS | 099190N |
| AKS DASIS | 099005N | AUTOGAMMA | 102436 | AUTOMEGA | 160022510 |
| AVA COOLING | FD6154 | BEHR | 8FH351313131 | BEHR | 8FH351313231 |
| Behr Hella Service | 8FH351313131 | Behr Hella Service | 8FH351313231 | BERNHARDT | DR71755 |
| DELLO | 160022510 | DIEDERICHS | DCM1095 | DYNAMATRIX | DR71755 |
| EACLIMA | 45C22010 | FORD | 98AW18N276BA | FORD | 1107449 |
| FORD | 1086521 | FORD | 1056091 | FORD | 1050091 |
| FORD | 6183117 | FORD | 91AG18B539AA | FORD | 91AG18B539AB |
| FORD | 91AG18B539AC | FRIGAIR | 06053001 | FRIGAIR | 06053002 |
| HANS PRIES | 302109 | Hans Pries (Topran) | 302109 | HELLA | 8FH351313131 |
| HELLA | 8FH351313231 | IWIS | PRD2943 | JDEUS | 212M04 |
| JP GROUP | 1526300100 | JP GROUP | 1526300100 | KAGER | 320035 |
| KALE OTO RADYATOR | 104700 | KLOKKERHOLM | 2530306154 | KRAFT AUTOMOTIVE | 9912050 |
| LORO | 0170150005 | MagnetiMarelli | 350218209000 | MagnetiMarelli | 359000300320 |
| MagnetiMarelli | 359000301900 | MagnetiMarelli | 350218209003 | MAHLE | AH151000S |
| MAXGEAR | 180045 | Nissens | 71755 | Nissens | 71756 |
| NRF | 50553 | NRF | 52220 | ORDONEZ | 2061917 |
| PATRON | PRS2034 | PRASCO | FD6154 | PROFIT | 17600431 |
| Quinton Hazell | QHR2021 | SATO TECH | H21249 | SOMORA | 093150 |
| Stellox | 1035022SX | TEMPEST | TP157071755 | THERMOTEC | D6G001TT |
| Valeo | 812058 | Van Wezel | 18006154 | ZEKKERT | MK5008 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Ford ESCORT VI (GAL) | Радіатор Ford ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | Радіатор Ford ORION III (GAL) |
| Радіатор Ford ESCORT VI TURNIER (GAL, ANL) | Радіатор Ford ESCORT VI СЕДАН (GAL, AFL) | Радіатор Ford ESCORT VI универсал (GAL) |
| Радіатор Ford ESCORT V (AAL, ABL) | Радіатор Ford ESCORT V СЕДАН (AFL) | Радіатор Ford ESCORT VI КАБРИОЛЕТ (ALL) |
| Радіатор Ford ESCORT V TURNIER (ANL) | Радіатор Ford ESCORT VI кабрио (ALL) | Радіатор Ford ESCORT V КАБРИОЛЕТ (ALL) |
| Радіатор Ford ESCORT '91 Express (AVF) | Радіатор Ford ESCORT '95 фургон (AVL) | Радіатор Ford SIERRA Наклонная задняя часть (GBC, GBG) |
| Радіатор Ford ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) | Радіатор Ford ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 71755 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 262 мм |
| Ширина ядра радіатора | 140 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.64000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота упаковки | 220 |
| Довжина упаковки | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 5800497400 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Обладнання / устаткування | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
| Розмір решітки | 242 X 132 X 33 mm |
| Ширина упаковки | 310 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 1 153 ₴

