Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-AFJ084 | SK SPEEDMATE | 144 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Jakoparts) | |||
| J1322026 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 195 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Toyota (вир-во Blue Print) | |||
| ADT32223 | Blue Print | 238 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний TOYOTA COROLLA (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6900436809

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-02-226
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Рік виробництва після |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60109 | AC | A1199C | AC | ADT32223 |
| AC | PC635 | ACDelco | PC2297E | ALCO FILTER | MD9824 |
| AMC | TA1171 | AMC Filter | TA1171 | ASHUKI | T10401 |
| AVS AUTOPARTS | RA774 | BALDWIN | PA2207A | BALDWIN | PA2207 |
| BERNHARDT | DAF729 | Blue Print | ADT32223 | BOSCH | S9122 |
| BOSCH | 1987429122 | CHAMPION | CAF100211R | CHAMPION | W211 |
| CHAMPION | W211606 | CLEAN FILTERS | MA1100 | COMLINE | CTY12157 |
| COOPERS | AG808 | Delphi Poland S.А. | AF0234 | DENCKERMANN | A140065 |
| DJ PARTS | FA1030 | FEBI BILSTEIN | 27285 | FI.BA filter | FA200 |
| FIL FILTER | HP5002 | FRAM | AF370 | FRAM | CA4940 |
| GOODWILL | AG545 | GUELDNER | AG758 | HENGST FILTER | E549L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322026 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322026 | HOFFER | 16295 |
| Interparts | IPA102 | IPS Parts | IFA3226 | IWIS | LAT352 |
| Japanparts | FA226S | Japanparts | JFA226S | JAPKO | 20226 |
| JC PREMIUM | B22026PR | JS ASAKASHI | A164J | JS ASAKASHI | A164 |
| JS ASAKASHI | A157 | JS ASAKASHI | A157J | KAGER | 120025 |
| KAVO PARTS | TA1171 | KNECHT | LX729 | KOLBENSCHMIDT | 50014329 |
| LUCAS FILTERS | LFAF340 | LYNX | LA165 | MagnetiMarelli | 154098045920 |
| MagnetiMarelli | 161013220260 | MANN-FILTER | C26451 | MAPCO | 60467 |
| MASUMA | MFA280 | MDR | MAF3226 | MEAT&DORIA | 16295 |
| MECAFILTER | EL3711 | MEYLE | 30123210003 | MOTAQUIP | VFA542 |
| MOTORCRAFT | FA1126 | MOTORCRAFT | MFA658 | MOTORCRAFT | EFA515 |
| MULLER FILTER | PA109 | NIPPARTS | J1322026 | Nissan | AY120TY009 |
| NPS | T132A26 | P.B.R. | AI3670 | PARTS MALL | PAF030 |
| PEMEBLA | JAPFA226S | PURFLUX | A840 | PUROLATOR | A44467 |
| PUROLATOR | AF4467 | Quinton Hazell | QFA0652 | RYCO | A448 |
| SAKURA | A1129 | SCT Germany | SB047 | SK SPEEDMATE | SMAFJ084 |
| Sofima | S7199A | SOLO | T101024 | SWAG | 81927285 |
| TECNECO FILTERS | AR109J | TECNOCAR | A109 | TOKOCARS | T1215026 |
| TOYOTA | 1780111100 | TOYOTA | 1480111100 | TOYOTA | 1770011470 |
| TOYOTA | 1780110030 | TOYOTA | 1780111030 | TOYOTA | 9892480860 |
| TOYOTA | 1780111110 | TOYOTA | 178011110083 | TOYOTA | 178011003083 |
| UFI | 2719900 | UNIFLUX FILTERS | XA250 | Valeo | 585704 |
| WILMINK | WG1431966 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Toyota STARLET (_P7_) | Фільтр Toyota COROLLA (_E8_) | Фільтр Toyota COROLLA (_E9_) |
| Фільтр Toyota COROLLA Compact (_E9_) | Фільтр Toyota COROLLA FX Compact (E8B) | Фільтр Toyota COROLLA Liftback (_E8_) |
| Фільтр Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | Фільтр Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | Фільтр Toyota STARLET (_P8_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2002226 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 38.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Внутрішній діаметр | 64.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.39000 |
| Висота упаковки | 40 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 20,7 |
| Довжина упаковки | 260 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900436809 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Рік виробництва до | 01/2011 |
| Рік виробництва після | 04/2005 |
| Ширина упаковки | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 198 ₴

