Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA 2.0-2.5 98-, KIA MAGENTIS 2.0-2.5 02- (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-AFH015 | SK SPEEDMATE | 148 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний HYUNDAI EF SONATA 98MY (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PAA-028 | PARTS MALL | 156 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA 2.0-2.5 98-, KIA MAGENTIS 2.0-2.5 02- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1711 | ALPHA FILTER | 188 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print) | |||
| ADG02224 | Blue Print | 228 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний HYUNDAI SONATA AP108/3/WA6713 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA6713 | WIX FILTERS | 230 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611417

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1039
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63182 | ACKOJA | A520431 | ALCO (ZYPERN) | MD9782 |
| ALCO FILTER | MD9782 | ALPHA FILTER | AF1711 | AMC | HA689 |
| AMC Filter | HA689 | ASHIKA | 20H0003 | ASHUKI | 03960150 |
| BERNHARDT | DAF1039 | Blue Print | ADG02224 | BORG & BECK | BFA2333 |
| BOSCH | 0986AF2001 | BOSCH | F026400164 | BREMSI | FA1144 |
| BROTHER | XDA022 | CHAMPION | U853606 | CHAMPION | U853 |
| CHAMPION | CAF100853P | CHAMPION LUBRICANTS | CAF100853P | CHAMPION LUBRICANTS | U853606 |
| CLEAN FILTERS | MA1191 | COMLINE | CHY12205 | CONTINENTAL | 28000204522 |
| Contitech | 28000204522 | COOPERS | PA7396 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7396 |
| DENCKERMANN | A140123 | DIAMAX | DA2095 | DJ PARTS | FA1058 |
| DYNAMATRIX | DAF1039 | FENOX | FAI167 | FILTRON | AP1083 |
| FRAM | CA8766 | FRAM | AF7959 | Fram-Au | CA8766 |
| GOODWILL | AG611 | GUD | AG1341 | GUD FILTERS | AG1341 |
| Hans Pries (Topran) | 820218 | HENGST FILTER | E883L | HENGSTENBERG | E883L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1320510 | HOFFER | 18132 | HOLA | SA114 |
| IAP QUALITY PARTS | 12107075G | IAP QUALITY PARTS | 12107075 | Interparts | IPAH011 |
| IPS Parts | IFA3H03 | Japanparts | FAH03S | Japanparts | JFAH03S |
| JAPKO | 20H03 | JC PREMIUM | B20511PR | JP GROUP | 3518600809 |
| JS ASAKASHI | A9310 | KAGER | 120421 | KAISHIN | A10015 |
| KAVO | HA689 | KAVO PARTS | HA689 | KNECHT | LX1039 |
| KOLBENSCHMIDT | A520431 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1714750 | LEINA | QF36A00069 |
| LUCAS FILTERS | LFAF441 | LYNX | LA1185 | M-Filter | K733 |
| MagnetiMarelli | 154065011910 | MagnetiMarelli | 600000029690 | MALO | 1500249 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00050M | MANN-FILTER | C2469 | MAPCO | 60528 |
| MASUMA | MFAK325 | MAXGEAR | 261394 | MDR | MAF3H03 |
| MEAT&DORIA | 18132 | MECAFILTER | ELP9196 | MEYLE | 37123210010 |
| MGA | FA3213 | MILES | AFAU073 | MISFAT | P267 |
| Mobis | 3811337101 | Mobis | 2811337101AT | Mobis | 2811337101 |
| Mobis | S2811337101 | Mobis | PA7396 | Mobis | CA8766 |
| Mobis | 2811337101 | MOTAQUIP | VFA84 | MOTRIO | 8550500529 |
| MULLER FILTER | PA3182 | NIPPARTS | J1320510 | NPS | H132I14 |
| ONNURI | GFAH018 | OPEN PARTS | EAF349310 | PARTS MALL | PAA028 |
| PATRON | PF1272 | PEMEBLA | JAPFAH03S | PEMEBLA | 3A45 |
| POLCAR | PA7396 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai SONATA IV (EF) | Фільтр Hyundai TRAJET (FO) | Фільтр KIA MAGENTIS (GD, MS) |
| Фільтр KIA MAGENTIS (MG) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1039 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 41.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Highway, Magentis, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.23000 |
| Висота 1 [мм] | 41,5 |
| Висота упаковки | 40 |
| Довжина упаковки | 190 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611417 |
| Найбільша довжина [мм] | 239 |
| Номер ходової частини від | 3B-W-340 001 |
| Ширина упаковки | 250 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 408 ₴

