Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний NISSAN PRIMERA I 1.6 90-96 (RIDER) | |||
| RD.1340WA6302 | RIDER | 187 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN PRIMERA I 1.6 90-96 (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140061 | DENCKERMANN | 217 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN PRIMERA 90-96 (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-AFJ098 | SK SPEEDMATE | 224 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Nissan (вир-во Blue Print) | |||
| ADN12217 | Blue Print | 248 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN SUNNY AP123/WA6302 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA6302 | WIX FILTERS | 424 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний NISSAN 100 NX (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6900436798

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-01-121
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Рік виробництва після |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60105 | AC | PC580 | AC | PC2349E |
| AC | ADN12217 | AMC | NA2294 | AMC Filter | NA2294 |
| ASHUKI | N00225 | AVS AUTOPARTS | R200 | BERNHARDT | DAF724 |
| Blue Print | ADN12217 | BOSCH | 1987429148 | BOSCH | 19874291484B4 |
| BOSCH | S9148 | CHAMPION | W247 | CHAMPION | CAF100247R |
| CHAMPION | W247606 | CLEAN FILTERS | MA1070 | COMLINE | CNS12216 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7117 | Delphi Poland S.А. | AF0185 | DENCKERMANN | A140061 |
| DJ PARTS | FA1051 | DJ PARTS | FA1520 | FI.BA filter | FA241 |
| FIL FILTER | HP5016 | FILTRON | AP123 | FORD | 5027140 |
| FRAM | CA5279 | GM | 25062498 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 25062498 |
| GM Korea | 25062498 | GOODWILL | AG517 | HENGST FILTER | E561L |
| HOFFER | 16330 | IMPERGOM | 20121 | Interparts | IPA212 |
| IPS Parts | IFA3121 | IWIS | LAT347 | Japanparts | JFA121S |
| Japanparts | FA121S | JAPKO | 20121 | JC PREMIUM | B21021PR |
| JP GROUP | 4018600809 | JS ASAKASHI | AN216 | JS ASAKASHI | A216J |
| JS ASAKASHI | A216 | KAGER | 120032 | KAISHIN | AN216 |
| KAVO PARTS | NA2294 | KNECHT | LX724 | LAURAK | EL3548 |
| LUCAS FILTERS | LFAF335 | LYNX | LA297 | MagnetiMarelli | 600000030380 |
| MagnetiMarelli | 154085176820 | MagnetiMarelli | 161013210210 | MANN-FILTER | C2821 |
| MAPCO | 60983 | MAZDA | 1N0113Z40 | MAZDA | AY120NS002 |
| MAZDA | IN0113Z40 | MDR | MAF3121 | MEAT&DORIA | 16330 |
| MECAFILTER | EL3548 | MEYLE | 36123210009 | MGA | FA3223 |
| MISFAT | R200 | MOTAQUIP | VFA513 | MOTORCRAFT | EFA555 |
| MOTORCRAFT | EFA732 | MULLER FILTER | PA105 | NIPPARTS | J1321021 |
| Nissan | 1654677810 | Nissan | 1654677A00 | Nissan | 1654677A10 |
| Nissan | 1654688A00 | Nissan | 1654688A10 | Nissan | 16546Y02S0 |
| Nissan | AY120NS002 | Nissan | 16456Y02S0 | Nissan | 1654671J00 |
| NPS | N132N21 | OPEN PARTS | EAF350410 | PARTS MALL | PAW009 |
| PATRON | PF1061 | PEMEBLA | JAPFA121S | PROFIT | 15112801 |
| PURFLUX | A314 | PUROLATOR | A47335 | Quinton Hazell | QFA0323 |
| RIDER | RD1340WA6302 | ROVER | FA3223 | SAKURA | A1836 |
| SCT Germany | SB264 | SK SPEEDMATE | SMAFJ098 | Sofima | S2720A |
| SOLO | N101022 | Stellox | 7100724SX | TECNECO FILTERS | AR105J |
| TECNOCAR | A105 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan SUNNY III (N14) | Фільтр Nissan SUNNY III Hatchback (N14) | Фільтр Nissan SUNNY III Liftback (N14) |
| Фільтр Nissan 100 NX (B13) | Фільтр Nissan PRIMERA (P10) | Фільтр Nissan PRIMERA Hatchback (P10) |
| Фільтр Nissan PRIMERA Traveller (W10) | Фільтр Nissan SUNNY II (N13) | Фільтр Nissan SUNNY II Hatchback (N13) |
| Фільтр Nissan SUNNY III Traveller (Y10) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2001121 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 42.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 273 мм |
| Внутрішній діаметр | 12.8 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.32000 |
| Висота упаковки | 40 |
| Довжина упаковки | 280 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900436798 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Рік виробництва до | 04/2007 |
| Рік виробництва після | 03/2001 |
| Ширина упаковки | 280 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 259 ₴

