Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний OPEL MOVANO 01-, RENAUL MASTER 01- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9413 | RIDER | 201 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний OPEL MOVANO, RENAULT MASTER 01- (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-01-133 | ASHIKA | 235 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean OPEL (RIDER) | |||
| REC130245 | RIDER | 241 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT Master (вир-во M-filter) | |||
| K725 | M-Filter | 243 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT MASTER 2.5 DCI 03-, NISSAN INTERSTAR 2.2-2.5 DCI 10- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140680 | DENCKERMANN | 267 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний RENAULT MASTER WA9413/AP137/4 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9413 | WIX FILTERS | 380 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C29168 | MANN-FILTER | 699 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
46101236

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1656
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63113 | ALCO FILTER | MD8162 | AMC Filter | NA2648 |
| ASAM | 70296 | ASHIKA | 2001133 | ASHUKI | N00221 |
| AUTOMEGA | 180031710 | AUTOMEGA | 3044160481 | BALDWIN | PA4467 |
| BERNHARDT | DAF1656 | Blue Print | ADN12243 | BORG & BECK | BFA2068 |
| BOSCH | F026400166 | CHAMPION | CAF100769P | CHAMPION | U769606 |
| CLEAN FILTERS | MA1392 | COMLINE | EAF576 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7487 |
| DENCKERMANN | A140680 | DIAMAX | DA2022 | DJ PARTS | FA1629 |
| DT | 625053 | FAST | FT37120 | FIL FILTER | HP2182 |
| FILTRON | AP1374 | FILTRON | PA7487 | FLEETGUARD | AF27950 |
| FRAM | CA9991 | GENERAL MOTORS | 4405238 | GM | 8377 |
| GM | 9121071 | GM | 93188247 | GM | 4405238 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8377 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9121071 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93188247 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 4416481 | GM Korea | 4405238 | GM Korea | 8377 |
| GM Korea | 9121071 | GM Korea | 93188247 | Hans Pries (Topran) | 207542 |
| HENGST FILTER | E746L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321066 | HOFFER | 18404 |
| IFA | 72147 | JC PREMIUM | B21078PR | KAGER | 120686 |
| KAMOKA | F209701 | KAVO PARTS | NA2648 | KLAXCAR FRANCE | FA110z |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1711850 | LEINA | QF36A00148 | LYNX | LA242 |
| M-Filter | K725 | M-Filter | K725 | MagnetiMarelli | 152071761675 |
| MagnetiMarelli | 154068866420 | MagnetiMarelli | 359002301050 | MANN-FILTER | C29168 |
| MAPCO | 60054 | MAPCO | 60236 | MASTER-SPORT | 29168LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260599 | MEAT&DORIA | 18404 | MECAFILTER | ELP3961 |
| METAL LEVE | LX1656 | MEYLE | 6123210015 | MGA | FA3018 |
| MISFAT | P293A | MOTAQUIP | VFA1081 | MULLER FILTER | PA3113 |
| NIPPARTS | N1321079 | Nissan | 1654600QAD | Nissan | 1654600QAT |
| NPS | N132N52 | Omnicraft | 2133257 | OPEL | 4405238 |
| OPEL | 4416481 | OPEN PARTS | EAF312110 | Optimal | FA00796 |
| P.B.R. | AI5380 | PATRON | PF1271 | PROFIT | 15124078 |
| PURFLUX | A1190 | PUROLATOR | A49121 | Quinton Hazell | QFA0586 |
| RENAULT | 8200259359 | RENAULT | 8200505566 | RIDER | RD1340WA9413 |
| RIDER | REC130245 | RIDER | RD1340WA9413 | ROVER | FA3018 |
| SCT | SB2238 | SCT Germany | SB2238 | Sofima | S3293A |
| SogefiPro | PA7748 | Solgy | 103034 | STARLINE | SFVF4240 |
| Stellox | 7101135SX |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan INTERSTAR автобус (X70) | Фільтр Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Фільтр Nissan INTERSTAR c бортовой платформой/ходовая часть |
| Фільтр Opel MOVANO c бортовой платформой/ходовая часть (U9, E9) | Фільтр Opel MOVANO САМОСВАЛ (X70) | Фільтр Opel MOVANO ФУРГОН (X70) |
| Фільтр Opel MOVANO COMBI (X70) | Фільтр Renault MASTER II c бортовой платформой/ходовая часть (ED/HD/UD) | Фільтр Renault MASTER II автобус (JD) |
| Фільтр Renault MASTER II фургон (FD) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1656 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 248 мм |
| Висота | 59.8 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота 1 [мм] | 61 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 300 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 46101236 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 286 |
| Ширина упаковки | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 1 115 ₴

