
Колодки гальмівні задні дискові HYUNDAI H-1 (вир-во ASHIKA) 51-0K-K07 UA31
- Немає в наявності
- Код: 1900441885-at
751 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT, KIA RIO, CEED 05- задн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB3421 | RIDER | 367 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT, i30, задн. (вир-во LPR) | |||
| 05P1344 | LPR | 379 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC HYUNDAI ACCENT, KIA RIO, CEED 05- задн. (RIDER) | |||
| RD.330140PRF | RIDER | 437 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HYUNDAI i30 задн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1187 | SANGSIN | 488 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PKA-E33 | PARTS MALL | 508 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні задні дискові HYUNDAI ACCENT (вир-во ASHIKA) | |||
| 51-0K-K09 | ASHIKA | 580 грн. | Перейти |
| Колодки гальм. HYUNDAI / KIA (вир-во Mando) | |||
| MPK33 | MANDO CORPORATION, SEOUL | 617 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівний диск. HYUNDAI ACCENT (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-BPH034 | SK SPEEDMATE | 670 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні задні дискові Hyundai, KIA (вир-во Blue Print) | |||
| ADG042119 | Blue Print | 709 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HYUNDAI VERACRUZ задн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1192 | SANGSIN | 755 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові задні Hyundai, KIA (вир-во Blue Print) | |||
| ADG04282 | Blue Print | 759 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT, i30, задн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 140 | BOSCH | 832 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT, i30, задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1209.02 | Remsa | 836 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HYUNDAI ix55 задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1288.02 | Remsa | 895 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HYUNDAI ACCENT, i30, задн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3421 | TRW | 911 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. KIA SPORTAGE задн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3474 | TRW | 1 001 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові задні Hyundai Sonata -14 (вир-во Mobis) | |||
| 583023SA20 | Mobis | 1 555 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові задні Hyundai Accent 06- (вир-во Mobis) | |||
| 583021GA00 | Mobis | 1 748 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові задні (вир-во Mobis) | |||
| 583024HA00 | Mobis | 1 945 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові задні (вир-во Mobis) | |||
| 583021MA00 | Mobis | 2 735 грн. | Перейти |
| Колод.гальм. Kia sportage задн. | |||
| 58302D7A00 | Mobis | 3 346 грн. | Перейти |
Колодки гальмівні задні дискові HYUNDAI H-1 (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900441885

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
51-0K-K07
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип гальма |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37619 | A.B.S. | 37619OE | A.B.S. | P30035 |
| A.B.S. | P30080 | A.B.S. | 37533 | ABE | C20310ABE |
| ALLIED SIGNAL | 572596B | ALLIED SIGNAL | 572596J | APEC braking | PAD1581 |
| ASHIKA | 510KK09 | ASHUKI | I04310 | ASHUKI | Y02940 |
| ASM | FR257010 | ASM | FR257018 | ATE | 13046056362 |
| ATE | 13046057712 | ATE | 605771 | AUTOX | T2204010AUTOX |
| Bendix | 572596B | Bendix | DB1957 | Blue Print | ADG042118 |
| Blue Print | ADG04289 | Blue Print | ADG04282 | Blue Print | ADG042119 |
| BORG & BECK | BBP2117 | BOSCH | 0986494327 | BOSCH | 0986AB1286 |
| BOSCH | 0986TB3012 | BOSCH | 0986494140 | Brake ENGINEERING | PA1877 |
| BREMBO | P30035 | BREMBO | P30035N | BREMBO | P30080 |
| BREMBO | P30035 | BREMBO | P30025 | BREMBO | P30051 |
| BREMBO | P30068 | CHAMPION | 572596CH | CHAMPION | 572590CH |
| Cifam | 8227860 | COBREQ | N1292 | COMLINE | ADB31675 |
| COMLINE | CBP31675 | CTR | CKKK38 | CTR | CKKK36 |
| CTR | CKKK49 | CTR | GK0542 | CTR | GK0544 |
| CTR | GK0555 | Delphi Poland S.А. | LP2095 | DJ PARTS | BP1596 |
| Don | PCP1302 | E.T.F. | 121337 | FEBEST | 1201H1R |
| FENOX | BP43341 | FERODO | FDB4114 | FERODO | FSL4114 |
| fri.tech. | 8020 | FRICTIONMASTER | CMX1302 | FRICTIONMASTER | MKD1302 |
| FRICTIONMASTER | MX1302 | FRIGAIR | PD28514 | FTE | BL2543A1 |
| GIRLING | 6134499 | HELLA | 8DB355013551 | HELLA | 8DB355028641 |
| HELLA PAGID | 8DB355013551 | HELLA PAGID | 8DB355028641 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3610310 |
| ICER | 181839 | IPS Parts | IBR1K09 | Japanparts | PPK07AF |
| JAPKO | 51K07 | JP GROUP | 3663700419 | Jurid | 572596J |
| KAISHIN | FK11239 | KAISHIN | D11239 | KAVO | T2204010KAVO |
| KAVO PARTS | KBP3026 | KAVO PARTS | BP3036 | KAWE | 128802 |
| LPR | 05P1450 | LPR | 05P1344 | LYNX | BD3626 |
| MagnetiMarelli | 363710201725 | MagnetiMarelli | 600000099620 | MagnetiMarelli | 363700201725 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | MPH42 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MPK33 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MPH35 |
| MASTER SPORT | 13046057802NSETMS | MASTER-SPORT | 13046057712NSETMS | MASTER-SPORT | 13046056362NSETMS |
| MAXGEAR | 192902 | MDR | MRP2K07 | Metelli | 2207860 |
| MEYLE | 0252455915W | Mintex | MDB2922 | Mobis | 583022YA50 |
| Mobis | 583021HA00 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Hyundai H-1 / STAREX ВЕН (A1) | Колодки Hyundai H-1 Cargo (TQ) | Колодки Hyundai H-1 ФУРГОН (A1) |
| Колодки Hyundai ix55 | Колодки KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 510KK07 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 48 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Carnival, H 1, ix55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 1.23000 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 150 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900441885 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер WVA | 24599 |
| Сторона установки | задній міст |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Товщина (мм) | 15 |
| Ширина упаковки | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 751 ₴
