
Колодки гальмівні задні дискові MITSUBISHI PAJERO (вир-во ASHIKA) 51-05-592 UA31
- Немає в наявності
- Код: 1900441834-at
908 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Колодка гальм. диск. STANDARD MITSUBISHI PAJERO SPORT 98- задн. (RIDER) | |||
| RD.23593STD | RIDER | 345 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MITSUBISHI PAJERO SPORT 98- задн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB3239 | RIDER | 405 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC MITSUBISHI PAJERO SPORT 98- задн. (RIDER) | |||
| RD.330052PRF | RIDER | 478 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні задні дискові MITSUBISHI (вир-во Jakoparts) | |||
| J3615011 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 535 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні задні дискові Mitsubishi (вир-во Blue Print) | |||
| ADC44248 | Blue Print | 582 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5TD, 3.0 98- задн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1522 | SANGSIN | 632 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MITSUBISHI PAJERO II (V2_W, V4_W) задн. (вир-во REMSA) | |||
| 0750.02 | Remsa | 773 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MITSUBISHI PAJERO II (V2_W, V4_W) задн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 424 711 | BOSCH | 868 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MITSUBISHI PAJERO II (V2_W, V4_W) задн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3239 | TRW | 1 214 грн. | Перейти |
Колодки гальмівні задні дискові MITSUBISHI PAJERO (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900441834

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
51-05-592
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип гальма |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST5105592 | A.B.S. | 37284 | ABE | C25011ABE |
| ACKOJA | A370015 | AISIN | ASN2087 | AISIN | BPMI2003 |
| AISIN | D2N022 | AISIN | SN298P | AP XENERGY | X41040 |
| AP-XENERGY | X41040 | APEC braking | PAD1172 | ASHIKA | 5105592 |
| ASHUKI | 10831105 | Bendix | 572519B | Bendix | DB1390 |
| Blue Print | ADC44248 | BORG & BECK | BBP1819 | BOSCH | 0986424711 |
| BOSCH | BP423 | Brake ENGINEERING | PA1370 | BREMBO | P54026 |
| BREMSI | BP3057 | CAR | PNT9201 | Cifam | 8224840 |
| COMLINE | ADB3775 | COMLINE | CBP3775 | CTR | CKM34 |
| CTR | GK0602 | CWORKS | C12CR0066 | Delphi Poland S.А. | LP1546 |
| DJ PARTS | BP1149 | Dr!ve+ | DP1010100083 | DYNAMATRIX | DBP1570 |
| E.T.F. | 121057 | EEC | BRP1172 | EQUAL QUALITY | PF1045 |
| EUROREPAR | 1639380680 | FEBEST | 0401K99R | FEBI BILSTEIN | 170625 |
| FENOX | BP43358 | FERODO | FDB1570 | FERODO | FSL1570 |
| FI.BA filter | FBP4364 | FOMAR Friction | FO239281 | fri.tech. | 5000 |
| FRICTIONMASTER | ELT733 | FRICTIONMASTER | MX733 | FRIGAIR | PD16506 |
| FTE | BL1811A2 | GIRLING | 6132399 | HERTH + BUSS ELPARTS | J3615011 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3615011 | Hi-Q | SP1522 | IAP QUALITY PARTS | 70412025 |
| IAP QUALITY PARTS | 70412025P | IAP QUALITY PARTS | 70412025X | ICER | 181719 |
| IPS Parts | IBR1592 | Japanparts | PP592AF | JAPKO | 51592 |
| JPN | 20H5011JPN | JPN | 20H5011MIN | Juratek | JCP1570 |
| Jurid | 572519J | KAISHIN | D6086 | KAISHIN | FK6086 |
| KAISHIN | FK6086M | KASHIYAMA | D6086M | KAVO | KBP5512 |
| KAVO PARTS | BP5526 | KAVO PARTS | KBP5512 | KAWE | 075002 |
| Lemforder | 26424 | LPR | 05P1029 | LYNX | BD5511 |
| MagnetiMarelli | 600000100800 | MagnetiMarelli | 363700201254 | MagnetiMarelli | 363916061090 |
| MALO | 1050283 | MASTER-SPORT GERMANY | 13046132392NSETMS | MAXGEAR | 192170 |
| MDR | MRP2592 | MEC-DIESEL | 578360 | Metelli | 2204840 |
| MILES | E110230 | MILES | E410230 | MITSUBISHI | 4605A783 |
| MITSUBISHI | AY060MT009 | MITSUBISHI | MN102626 | MITSUBISHI | MR307247 |
| MITSUBISHI | MR307249 | MITSUBISHI | MR307415 | MITSUBISHI | MR389575 |
| MITSUBISHI | MZ690027 | MITSUBISHI | MZ690047 | MITSUBISHI | V9118M023 |
| MK Kashiyama | D6086M | MOBILAND | 429200250 | NECTO | FD6993A |
| NEW BLOX | NB23593V02 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Mitsubishi PAJERO SPORT I (K7_, K9_) | Колодки Mitsubishi PAJERO CLASSIC (V2_W) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5105592 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 79 мм |
| Висота | 59.3 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з моделлю | Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.90000 |
| Висота упаковки | 80 |
| Довжина упаковки | 110 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900441834 |
| Номер WVA | 23593 |
| Сторона установки | задній міст |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Товщина (мм) | 14,9 |
| Ширина упаковки | 80 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 908 ₴
