Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO 91-00 (RIDER) | |||
| RD.1340WA6556 | RIDER | 149 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Mitsubishi PAJERO, GREAT WALL HOVER (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PAG-013 | PARTS MALL | 195 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний SUBARU JUSTY II (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-08-813 | ASHIKA | 198 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO, GREAT WALL HOVER (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-AFJ086 | SK SPEEDMATE | 221 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний GREAT WALL HOVER; Mitsubishi PAJERO (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-05-598 | ASHIKA | 221 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний SUZUKI (вир-во Blue Print) | |||
| ADK82212 | Blue Print | 226 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO II (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-05-586 | ASHIKA | 238 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Mitsubishi (вир-во Blue Print) | |||
| ADC42222 | Blue Print | 238 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MITSUBISHI WA6556/AP172/1 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA6556 | WIX FILTERS | 282 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Bosch) | |||
| 1457433965 | BOSCH | 316 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний JOHN DEERE (Donaldson) | |||
| P130772 | DONALDSON | 1 563 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611427

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX989
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63287 | AC | PC1088 | AC | ADC42222 |
| ALCO FILTER | MD9914 | ALPHA FILTER | AF1750 | AMC Filter | MA4478 |
| ASHIKA | 2008813 | ASHIKA | 2005586 | ASHIKA | 2005598 |
| ASHUKI | C04950 | BALDWIN | PA4016 | BERNHARDT | DAF989 |
| Blue Print | ADC42222 | Blue Print | ADK82212 | Blue Print | ADC42244 |
| Blue Print | ADC42222S | BOSCH | 1457433965 | BOSCH | S3965 |
| BREMSI | FA1643 | CHAMPION | U675606 | CHAMPION | U675 |
| CHAMPION | CAF100675P | CLEAN FILTERS | MA1138 | COMLINE | CMB12346 |
| Delphi Poland S.А. | AF0382 | DENCKERMANN | A140141 | DIAMAX | DA2534 |
| DJ PARTS | FA1052 | DONALDSON | P130772 | DYNAMATRIX | DAF989 |
| EUROREPAR | 1667453980 | FENOX | FAI199 | FIL FILTER | HP5042 |
| FILTRON | AP1721 | FRAM | CA5506 | FRAM | AF7833 |
| FRAM | CA7142 | Fram-Au | CA7142 | GOODWILL | AG519 |
| GOODWILL | AG5191 | GREAT WALL | 1109100K01 | HENGST FILTER | E1256L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1325020 | Herth+Buss | J1325020 | HOFFER | 16061 |
| HOLA | SA139 | IAP QUALITY PARTS | 12112041 | Interparts | IPA327 |
| IPS Parts | IFA3598 | Japanparts | FA598S | Japanparts | JFA598S |
| JAPKO | 20598 | JC PREMIUM | B25020PR | JS ASAKASHI | A346J |
| JS ASAKASHI | A3014 | JS ASAKASHI | A346 | KAGER | 120445 |
| KAISHIN | A346 | KAVO | MA4478 | KAVO PARTS | MA4478 |
| KNECHT | LX544 | KNECHT | LX989 | LEINA | QF36A00059 |
| LUCAS FILTERS | LFAF418 | LYNX | LA391 | MagnetiMarelli | 154085193650 |
| MagnetiMarelli | 600000033050 | MANN-FILTER | C2332 | MASTER SPORT | 2332LFPCSMS |
| MASTER-SPORT | 2332LFPCSMS | MASUMA | MFA469 | MDR | MAF3598 |
| MEAT&DORIA | 16061 | MEC-DIESEL | 401180 | MECAFILTER | ELP3978 |
| METAL LEVE | LX989 | MEYLE | 32123210004 | MILES | AFAI096 |
| MISFAT | P648 | MITSUBISHI | AW340573 | MITSUBISHI | MD571471 |
| MITSUBISHI | MD620456 | MITSUBISHI | MD620472 | MITSUBISHI | MD620473 |
| MITSUBISHI | MR571471 | MITSUBISHI | MR571473 | MITSUBISHI | MZ311783 |
| MITSUBISHI | MZ311783T | MITSUBISHI | MZ690194 | MITSUBISHI | XD620456 |
| MOTAQUIP | VFA783 | MULLER FILTER | PA3287 | NIPPARTS | J1325020 |
| Nissan | AY120MT004 | NPS | M132I20 | PARTS MALL | PAG013 |
| PARTS MALL | PAG020 | PATRON | PF1104 | PEMEBLA | JAPFA598S |
| POLCAR | BS1457433965 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mitsubishi L 400 АВТОБУС (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | Фільтр Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | Фільтр Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) |
| Фільтр Mitsubishi SIGMA (F2_A, F1_A) | Фільтр Mitsubishi 3000 GT КУПЕ (Z1_A) | Фільтр Mitsubishi PAJERO SPORT I (K7_, K9_) |
| Фільтр Mitsubishi SIGMA Station Wagon (F0_W) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX989 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 225.5 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 37 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, 3000 GT, Diamante, Galant, Sapporo, Pajero, Pajero Sport, Haval 5, Hover, Delica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.30300 |
| Висота 1 [мм] | 37 |
| Висота упаковки | 40 |
| Довжина упаковки | 230 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611427 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 225,5 |
| Ширина упаковки | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 476 ₴

