Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний VAG 2.5 TFSI, 3.6 FSI (вир-во BOSCH) | |||
| F026400180 | BOSCH | 410 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
46101222

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1500
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Номер типу ЛТЗ TECDOC |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63225 | ALCO (ZYPERN) | MD8402 | ALCO FILTER | MD8402 |
| AND | 3C129026 | AUTOMEGA | 180025210 | AUTOMEGA | 180032910 |
| AUTOMEGA | 3012906201K0B | BERNHARDT | DAF1500 | Blue Print | ADV182220 |
| Blue Print | ADV182203 | BORG & BECK | BFA2280 | Borsehung | B12811 |
| BOSCH | 0986B02378 | BOSCH | F026400180 | BREMSI | FA2138 |
| CHAMPION | U883606 | CHAMPION | U883 | CHAMPION | CAF100883P |
| CHAMPION LUBRICANTS | CAF100883P | CHAMPION LUBRICANTS | U883606 | COMLINE | EAF627 |
| CONTINENTAL | 28000203032 | Contitech | 28000203032 | COOPERS | PA7542 |
| COOPERS | PA7659 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7542 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7659 |
| DELLO | 180032910 | DELLO | 180025210 | DELLO | 3012906201K0B |
| DENCKERMANN | A140858 | DENCKERMANN | A140858 | DIAMAX | DA2106 |
| DYNAMATRIX | DAF1500 | EUROREPAR | E147309 | FEBI BILSTEIN | 109657 |
| FEBI BILSTEIN | 47831 | FILTRON | AP0044 | FRAM | CA10328 |
| FRAM | CA10765 | FRAM | AF3936 | Hans Pries (Topran) | 112865 |
| Hans Pries (Topran) | 111171 | HENGST FILTER | E701L | HENGSTENBERG | E701L |
| HOFFER | 18566 | JP GROUP | 1118609000 | JP GROUP | 1118609009 |
| JS ASAKASHI | A0354 | KAGER | 120815 | KAMOKA | F242901 |
| KLAXCAR FRANCE | FA714z | KNECHT | LX1500 | KOLBENSCHMIDT | 50014006 |
| LYNX | LA1070 | M-Filter | K7099 | MagnetiMarelli | 154066434640 |
| MALO | 1500281 | MANN-FILTER | C361881 | MANN-FILTER | C36188 |
| MAPCO | 60834 | MAPCO | 60446 | MASUMA | MFAE433 |
| MEAT & DORIA | 18566 | MECAFILTER | ELP9280 | MEYLE | 1123210006 |
| MGA | FA3372 | MOTRIO | 8550500424 | MULLER FILTER | PA3225 |
| NAPA | NFA1411 | OPEN PARTS | EAF324410 | Optimal | FA00427 |
| POLCAR | BSF026400180 | POLCAR | BSF026400477 | POLCAR | FLAP0044 |
| POLCAR | PA7542 | PURFLUX | A1260 | Quinton Hazell | QFA0263 |
| RIDEX | 8A0372 | Sofima | S3303A | Stark | SKAF0060378 |
| STARKE | SKAF0060378 | STEP FILTERS | AE26580 | SWAG | 30947831 |
| TECNOCAR | A2319 | TECNOCAR | A2226 | UFI | 3030300 |
| UNIFLUX FILTERS | XA793 | VAG | 1K0129620 | VAG | 1K0129620B |
| VAICO | V101620 | WILMINK | WG1795477 | WILMINK | WG1215933 |
| WILMINK | WG1018863 | WIX FILTERS | WA9516 | Вироока ЧП | K7099 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Audi TT (8J3) | Фільтр Audi TT Roadster (8J9) | Фільтр Audi A3 Sportback (8PA) |
| Фільтр Audi A3 (8P1) | Фільтр Audi Q3 (8UB, 8UG) | Фільтр Skoda SUPERB II (3T4) |
| Фільтр Skoda SUPERB II УНИВЕРСАЛ (3T5) | Фільтр VW EOS (1F7, 1F8) | Фільтр VW PASSAT (3C2) |
| Фільтр VW PASSAT Variant (3C5) | Фільтр VW CC (358) | Фільтр VW PASSAT (362) |
| Фільтр VW PASSAT CC (357) | Фільтр VW PASSAT Variant (365) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 49.8 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A3, Passat, TT, Golf, Q3, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота 1 [мм] | 49,8 |
| Висота упаковки | 50 |
| Довжина упаковки | 240 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 46101222 |
| Найбільша довжина [мм] | 347 |
| Номер типу ЛТЗ TECDOC | 281 |
| Ширина упаковки | 360 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 812 ₴

