Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний MERCEDES SPRINTER II 209-518 CDI, VW CRAFTER 2.5 TDI 06- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1742s | ALPHA FILTER | 253 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MB SPRINTER 209-518CDI 06-, VW CRAFTER 30-50 06- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9520 | RIDER | 263 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MERCEDES SPRINTER II 209-518 CDI, VW CRAFTER 2.5 TDI 06- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140861 | DENCKERMANN | 301 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MB SPRINTER (вир-во M-filter) | |||
| K747 | M-Filter | 310 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean MERCEDES (RIDER) | |||
| REC200445 | RIDER | 315 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW GOLF WA9520/AP157/6 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9520 | WIX FILTERS | 436 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MERCEDES SPRINTER II 209-518 CDI, VW CRAFTER 2.5 TDI 06- (вир-во UFI) | |||
| 30.340.00 | UFI | 471 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Hengst) | |||
| E821L | HENGST FILTER | 502 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MERCEDES-BENZ; Volkswagen (вир-во Bosch) | |||
| F026400055 | BOSCH | 522 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MB SPRINTER (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX1845 | KNECHT | 538 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний MB SPRINTER, VW CRAFTER (вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
6910958657

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
34870
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63216 | ALCO FILTER | MD8282 | ALPHA FILTER | AF1742s |
| AND | 30129003 | ASAM | 70322 | AUTOMEGA | 180025810 |
| AVS AUTOPARTS | P251 | BERNHARDT | DAF1845 | Blue Print | ADV182234 |
| BORG & BECK | BFA2015 | BOSCH | 0986626852 | BOSCH | F026400055 |
| BSG | BSG60135002 | BUGIAD | BSP21541 | CHAMPION | U872606 |
| CHAMPION | CAF100872P | CHRYSLER | 68013676AA | CLEAN FILTERS | MA3089 |
| COMLINE | EAF630 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7551 | DENCKERMANN | A140861 |
| DJ PARTS | FA1749 | DONALDSON | P614541 | DT | 465156 |
| EUROREPAR | 1616249280 | FAST | FT37143 | FI.BA filter | FA2058 |
| FIL FILTER | HP2233 | FILTRON | AP1576 | FLEETGUARD | AF26375 |
| FRAM | CA10330 | FRAM | LAF5028 | GM | 8523 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8523 | GM Korea | 8523 | GOODWILL | AG1007 |
| Hans Pries (Topran) | 401337 | HENGST FILTER | E821L | HENGST FILTER | E821L |
| Interparts | IPAP290 | IWIS | LAT520 | JC PREMIUM | B2M069PR |
| JP GROUP | 1118609109 | JS ASAKASHI | A0455 | KAGER | 120739 |
| KAMOKA | F208401 | KLAXCAR FRANCE | FA177z | KNECHT | LX1845 |
| KNECHT | LX1845 | KOLBENSCHMIDT | 50014163 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1711337 |
| LEINA | QF36A00132 | LYNX | LA1248 | M-Filter | K747bu |
| M-Filter | K747 | M-Filter | K747bu | M-Filter | K747 |
| MagnetiMarelli | 153071760423 | MANN-FILTER | C43121 | MANN-FILTER | C43121 |
| MANN-FILTER | C4312 | MAPCO | 60655 | MASTER-SPORT | 43121LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260525 | MECAFILTER | ELP9165 | MERCEDES-BENZ | A0000903751 |
| MERCEDES-BENZ | 0000902651 | MERCEDES-BENZ | 0000903751 | MERCEDES-BENZ | A0000902651 |
| METAL LEVE | LX1845 | MEYLE | 0123210010 | MGA | FA3163 |
| MISFAT | P340 | MOTAQUIP | VFA1187 | MULLER FILTER | PA3216 |
| OPEN PARTS | EAF311110 | Optimal | FA00872 | PARTS MALL | PAX091X |
| PATRON | PF1293 | PROFIT | 15122629 | PURFLUX | A1266 |
| Quinton Hazell | QFA0755 | RIDER | RD1340WA9520 | RIDER | REC200445 |
| RIDER | RD1340WA9520 | ROVER | FA3163 | SAKURA | A2625 |
| SAMPA | 202333 | SCT Germany | SB2167 | SETRA | 0000902651 |
| Sofima | S3340A | SogefiPro | PA1755 | STARLINE | SFVF7787 |
| Stellox | 8121069SX | SWAG | 10934870 | TECNOCAR | A2234 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0214064 | UFI | 3034000 | UNICO FILTER | AE3557 |
| UNIFLUX FILTERS | XA535 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t фургон (906) |
| Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 5-t фургон (906) | Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (906) | Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) |
| Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t автобус (906) | Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (906) | Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) |
| Фільтр Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t фургон (906) | Фільтр VW CRAFTER 30-35 автобус (2E_) | Фільтр VW CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) |
| Фільтр VW CRAFTER 30-50 фургон (2E_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 34870 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,48 |
| Висота упаковки | 66 |
| Довжина упаковки | 360 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6910958657 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Товщина (мм) | 56,38 |
| Ширина упаковки | 266 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 491 ₴

