Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Радіатор обігрівача VW TRANSPORTER IV 93-03 (TEMPEST) | |||
| TP.1573965 | TEMPEST | 602 грн. | Перейти |
| Радіатор обігрівача VW TRANSPORTER ALL 90-00 (Van Wezel) | |||
| 58006097 | Van Wezel | 669 грн. | Перейти |
| Радіатор обігрівача VW TRANSPORTER ALL 90-00 VW6097 (Ava) | |||
| VN6097 | AVA COOLING | 802 грн. | Перейти |
| Радіатор обігрівача VW Transporter 90- (вир-во NRF) | |||
| 53889 | NRF | 809 грн. | Перейти |
| Радіатор пічки VW TRANSPORTER T4 (90-)(вир-во Nissens) | |||
| 73965 | Nissens | 825 грн. | Перейти |
Радіатор печі VW Transporter T4 (вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
4613958038

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
15914
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 93710 | AKS DASIS | 049001E | AKS DASIS | 049004N |
| AKS DASIS | 1390041 | ARD | AUDI7015 | ARD | 320135 |
| AURADIA | 101644 | AUTOGAMMA | 105122 | AUTOMEGA | 160036410 |
| AUTOMEGA | 108190031701A | AVA COOLING | VW6097 | AVA COOLING | VN6097 |
| AVA COOLING | VN6097 | BBR Automotive | 0026001814 | Behr Hella Service | 8FH351024401 |
| BERNHARDT | DR73965 | BSG | BSG90530003 | BUGIAD | BSP20641 |
| FRIGAIR | 06102007 | GERI | 7113 | Hans Pries (Topran) | 108614 |
| HELLA | 8FH351024401 | JP GROUP | 1126300700 | KAGER | 320135 |
| KLOKKERHOLM | 9558306097 | LORO | 0530150001 | MagnetiMarelli | 359000300070 |
| MAXGEAR | 180059 | Nissens | 73965 | NRF | 53889 |
| ORDONEZ | 2061937 | PATRON | PRS2079 | PROFIT | 17600008 |
| Stellox | 1035020SX | SWAG | 30915914 | TEMPEST | TP1573965 |
| TEMPEST | TP1573965 | THERMOTEC | D6W005TT | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0759027 |
| USN | KVW6097 | VAG | 701819031B | VAG | 701819031A |
| VAG | 701819031AB | VAICO | 15610005 | VAICO | V15610005 |
| Valeo | 811519 | Van Wezel | 58006097 | Van Wezel | 58006097 |
| Форма | FP74N173 | Форма | FP74N173P | Форма | FP74N173X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор VW TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) | Радіатор VW TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) | Радіатор VW TRANSPORTER IV ФУРГОН (70A, 70H, 7DA, 7DH) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 15914 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 158 мм |
| Ширина ядра радіатора | 306 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 1,01 |
| Висота упаковки | 190 |
| Довжина упаковки | 310 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4613958038 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 410 |
| код УКТЗЕД | 8708299000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 1 196 ₴

