
Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во KNECHT-MAHLE) LX2093 UA31
- Немає в наявності
- Код: 6911436-at
859 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1818 | ALPHA FILTER | 196 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний JETTA 06- 2.5L (RIDER) | |||
| RD.1340WA9619 | RIDER | 209 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean VAG (RIDER) | |||
| REC200422 | RIDER | 240 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140860 | DENCKERMANN | 276 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9619 | WIX FILTERS | 425 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во HENGST) | |||
| E753L | HENGST FILTER | 484 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5(вир-во BOSCH) | |||
| F026400478 | BOSCH | 546 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во MANN) | |||
| C43102 | MANN-FILTER | 622 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний VW GOLF VI 09-, JETTA III, IV 05- 2.5 V5 (вир-во KNECHT-MAHLE)

КОД ТОВАРУ
6911436

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX2093
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63341 | ALCO FILTER | MD8432 | ALPHA FILTER | AF1818 |
| AUTOMEGA | 180024710 | BBR Automotive | 0011025347 | BERNHARDT | DAF2093 |
| BORG & BECK | BFA2441 | BOSCH | F026400478 | BOSCH | 0986B02377 |
| COMLINE | EAF696 | COOPERS | PA7710 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7710 |
| DELLO | 180024710 | DENCKERMANN | A140860 | DIAMAX | DA2807 |
| DYNAMATRIX | DAF2093 | FILTRON | AP14910 | FRAM | CA10085 |
| HANS PRIES | 112955 | Hans Pries (Topran) | 112955 | HENGST FILTER | E753L |
| HENGSTENBERG | E753L | HOFFER | 18319 | Interparts | IPAP206 |
| JC PREMIUM | B2W075PR | JP GROUP | 1118605100 | KAGER | 120754 |
| KNECHT | LX2093 | LYNX | LA1025 | M-Filter | K7098 |
| MagnetiMarelli | 154703813500 | MANN-FILTER | C43102 | MEAT & DORIA | 18319 |
| MEYLE | 1123210016 | MULLER FILTER | PA3341 | PARTS MALL | PAX004T |
| PATRON | PF1619 | POLCAR | BSF026400478 | POLCAR | PA7710 |
| PROFIT | 15124175 | PURFLUX | A1481 | Quinton Hazell | QFA0520 |
| RIDER | REC200422 | RIDER | RD1340WA9619 | SK SPEEDMATE | SMAFJ029 |
| Stellox | 7101459SX | STEP FILTERS | AE48069 | UNIFLUX FILTERS | XA1054 |
| VAG | 07K129620 | VAICO | V101655 | WIX FILTERS | WA9619 |
| Вироока ЧП | K7098 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр VW BEETLE (5C1, 5C2) | Фільтр VW JETTA III (1K2) | Фільтр VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX2093 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 427 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 37.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота 1 [мм] | 37,3 |
| Висота упаковки | 30 |
| Довжина упаковки | 430 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6911436 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 427 |
| Ширина упаковки | 140 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 859 ₴
