
Фільтр палив. Nissan Qashqai, X-Trail; Renault Koleos (вир-во WIX-FILTERS) WF8478 UA31
- В наявності
- Код: 6900872956-at
1 267 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр паливний IVECO DAILY V 11- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A120928 | DENCKERMANN | 226 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний NISSAN QASHQAI 1.5-2.0 DCI 07-, MURANO 2.5 DCI 10- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A110694 | DENCKERMANN | 480 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний Nissan QASHQAI; X-TRAIL; Renault KANGOO; (вир-во ASHIKA) | |||
| 30-01-122 | ASHIKA | 499 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний Nissan QASHQAI(J10) 06-; X-TRAIL(T31) 07-(вир-во Jakoparts) | |||
| J1331046 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 545 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний NISSAN QASHQAI, X-TRAIL 2.0 DCI 07-13 (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A120430 | DENCKERMANN | 569 грн. | Перейти |
| Фільтр палив. WF8390/980/5 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WF8390 | WIX FILTERS | 763 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний Nissan Qashqai-14, X-Trail II-18, Renault Koleos-16 (вир-во Blue Print) | |||
| ADN12332 | Blue Print | 901 грн. | Перейти |
| Фільтр палив. Nissan Qashqai, X-Trail; Renault Koleos (вир-во BOSCH) | |||
| F026402108 | BOSCH | 959 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний NISSAN QASHQAI 1.5-2.0 DCI 07-, MURANO 2.5 DCI 10-(вир-во UFI) | |||
| 24.026.01 | UFI | 1 013 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний (вир-во MANN) | |||
| WK9008 | MANN-FILTER | 1 056 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний (вир-во MANN) | |||
| WK9027 | MANN-FILTER | 1 754 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний NISSAN; RENAULT(вир-во Knecht-Mahle) | |||
| KL440/14 | KNECHT | 2 181 грн. | Перейти |
Фільтр палив. Nissan Qashqai, X-Trail; Renault Koleos (вир-во WIX-FILTERS)

КОД ТОВАРУ
6900872956

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WF8478
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Номер ходової частини |
|
|
| O впускного відвернення [мм] |
|
|
| O випускного відтвору [мм] |
|
|
| Код двигуна |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | D20715 | ALCO FILTER | SP1443 | AMC Filter | NF2365 |
| ASAM | 30528 | ASHIKA | 3001122 | ASHIKA | 3001128 |
| Blue Print | ADN12342 | Blue Print | ADN12332 | BOSCH | F026402742 |
| BOSCH | F026402108 | CLEAN FILTERS | DN2722 | COMLINE | EFF249D |
| COMLINE | EFF194 | COOPERSFIAAM FILTERS | FP4666 | Delphi Poland S.А. | HDF660 |
| DENCKERMANN | A120424 | DENCKERMANN | A120928 | DENCKERMANN | A120430 |
| DENCKERMANN | A110694 | DENCKERMANN | A120252 | FILTRON | PP8572 |
| FRAM | PS11912 | FRAM | P10292 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1331046 |
| Japanparts | FC128S | JAPKO | 30128 | KLAXCAR FRANCE | FE215z |
| KLAXCAR FRANCE | FE035z | KNECHT | KL40416 | KNECHT | KL44018 |
| KNECHT | KL44039 | KNECHT | KL44014 | Knecht/Mahle | KL44039 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014182 | LYNX | LF1908 | MagnetiMarelli | 600000035060 |
| MagnetiMarelli | 154705407190 | MANN-FILTER | WK9027 | MANN-FILTER | WK9027 |
| MANN-FILTER | WK9008 | MASTER-SPORT | 40425KFPCSMS | MDR | MFF3128 |
| MECAFILTER | ELG5401 | MGA | FG2108 | MISFAT | M505 |
| MISFAT | M636 | MOTAQUIP | LVFF787 | MULLER FILTER | FN715 |
| NIPPARTS | N1331051 | Nissan | 16400JY09E | Nissan | 16400JY00D |
| Nissan | 16400JY00B | Nissan | 16400JD50B | NPS | N133N37 |
| Omnicraft | 2145192 | OPEN PARTS | EFF526420 | PATRON | PF3912 |
| PURFLUX | FCS733 | PURFLUX | FCS856 | PURFLUX | FCS759 |
| PZL SEDZISZOW | PD625 | Quinton Hazell | QFF0381 | SAKURA | FS25020 |
| SCT Germany | ST6086 | Sofima | S4025NR | TECNOCAR | RN625 |
| TECNOCAR | RN269 | UFI | 2402601 | UFI | 2402501 |
| UNIFLUX FILTERS | XN333 | VAICO | V460507 | Valeo | 587579 |
| WILMINK | WG1499154 | WIX FILTERS | WF8420 | WIX FILTERS | WF8390 |
| WIX FILTERS | WF8479 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan X-TRAIL (T31) | Фільтр Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10) | Фільтр Renault KOLEOS I (HY_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WF8478 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 129 мм |
| Зовнішній діаметр | 97.5 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| O випускного отвору [мм] | 10 |
| O впускного отвору [мм] | 10 |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота упаковки | 190 |
| Довжина упаковки | 150 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | з приєднанням для датчика рівня води |
| Код двігуна | B4184S2 |
| Код товару | 6900872956 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер ходової частини від | VW1##32 |
| Ширина упаковки | 150 |
| код УКТЗЕД | 8421230090 |
- Ціна: 1 267 ₴
