
Конденсатор кондиціонера VOLKSWAGEN JETTA IV (10-) 2.0 FSi (вир-во NRF) 350028 UA31
- В наявності
- Код: 46131262279-at
3 960 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Конденсатор кондиціонера VW JETTA IV 10- 2.0 FSi (TEMPEST) | |||
| TP.15940238 | TEMPEST | 2 750 грн. | Перейти |
| Конденсер кондиціонера VOLKSWAGEN JETTA IV (вир-во AVA) | |||
| VN5330D | AVA COOLING | 3 332 грн. | Перейти |
| Радіатор кондиціонера VOLKSWAGEN JETTA IV (10-) 2.0 FSi (вир-во Nissens) | |||
| 940238 | Nissens | 3 801 грн. | Перейти |
Конденсатор кондиціонера VOLKSWAGEN JETTA IV (10-) 2.0 FSi (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131262279

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
350028
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Якість/клас |
|
|
| O впускного відвернення [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| O випускного відтвору [мм] |
|
|
| Холодоагент |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0530160001 | ABAKUS | 0530160038 | AHE | 43540 |
| AKS DASIS | 042023N | AUTO AIR GLOUCESTER | 161392 | AUTOGAMMA | 107168 |
| AVA COOLING | VN5330 | AVA COOLING | VN5330D | AVA COOLING | VW5330 |
| AVA COOLING | VN5330D | Behr Hella Service | 8FC351344584 | BSG | BSG90525030 |
| BUGOBROT | 62VW5330 | CARGO | 261068 | Delphi Poland S.А. | CF20222 |
| Denso | DCN32027 | DIEDERICHS | DCC1865 | EACLIMA | 30C77027 |
| ERA | 667244 | EURO REPAR | 1682209980 | EUROREPAR | 1682209980 |
| FRIGAIR | 08103105 | HC-PARTS | 261068 | HELLA | 8FC351344584 |
| JDEUS | 730M45 | KALE OTO RADYATOR | 343285 | KRAFT AUTOMOTIVE | 0220113 |
| LYNXAUTO | RC0528 | MAGNETI MARELLI | 350203845000 | MAHLE | AC864000S |
| MAHLE | AC864001S | MAXGEAR | AC832489 | Nissens | 940238 |
| NRF | 350028 | NTY | CCSVW000 | PATRON | PRS1422 |
| PRASCO | VG424C001 | PRASCO | VN5330 | PRASCO | VN5330D |
| PRASCO | VW5330 | PRASCO | VW5330D | RPL QUALITY | APCDVW5027 |
| SATO TECH | C12213 | Stellox | 1045270SX | TEMPEST | TP15940238 |
| TYC | 5C0820411 | TYC | 606WV2036 | VAG | 5C0816411 |
| VAG | 5C0820411E | VAG | 5C0820411F | VAG | 5C0820411G |
| VAG | 5C0820411K | VAG | 5C0820411 | VAICO | V10620002 |
| VAICO/VEMO | V10620002 | Valeo | 814369 | Valeo | 812665 |
| Van Wezel | 58005330 | VIKA | 88201763301 | WAECO | 8880400543 |
| Форма | FP74K156P | Форма | FP74K156X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Конденсатор VW JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | Конденсатор VW BEETLE (5C1, 5C2) | Конденсатор VW BEETLE КАБРИОЛЕТ (5C7, 5C8) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Код запчастини | 350028 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 393 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| O випускного отвору [мм] | 13,7 |
| O впускного отвору [мм] | 15,3 |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 3.40000 |
| Висота упаковки | 100 |
| Довжина упаковки | 820 |
| Додатковий артикул / Доп. інформація 2 | з осушувачем |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131262279 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Хладагент | R 134a |
| Ширина упаковки | 460 |
| Якість/клас | EASY FIT |
| код УКТЗЕД | 8418991000 |
- Ціна: 3 960 ₴
