Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Комплект прокладок, масляний радіатор, з гвинтами VW T5 2,5TDI (вир-во Elring) | |||
| 558.350 | Elring | 358 грн. | Перейти |
| Радіатор масляний VW TOUAREG, VW T5 (вир-во FEBI) | |||
| 101009 | FEBI BILSTEIN | 1 594 грн. | Перейти |
| Радіатор масляний VW TOUAREG, VW T5 (вир-во Nissens) | |||
| 90684 | Nissens | 1 693 грн. | Перейти |
Радіатор масляний VW TOUAREG, VW T5 (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131135767

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
31171
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Кількість ребер |
|
|
| Тип системи охолодження |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 14248VV | 4U Autoparts | 14248VV | AHE | 802020 |
| AIC | 54112 | AKS DASIS | 046017N | AND | 3F117006 |
| ASAM | 73464 | AUTOMEGA | 130048510 | AVA COOLING | VN3392 |
| AVA COOLING | VW3392 | BBR Automotive | 0011016763 | Behr Hella Service | 8MO376797031 |
| BSG | BSG90506005 | BUGIAD | BSP23340 | CAUTEX | 462517 |
| CSV electronic parts | CRA1013 | DELLO | 130048510 | EACLIMA | 37G77025 |
| Elring | 558350 | Elring | 558350 | ERA | 354098 |
| FEBI BILSTEIN | 101009 | FISPA | 590013 | FLAMAR | RMF510037HQ |
| FRIGAIR | 07104016 | Hans Pries (Topran) | 113789 | HELLA | 8MO376797031 |
| HOFFER | 8095013 | JDEUS | 430M53 | JP GROUP | 1113500800 |
| KNECHT | CLC187000S | MAHLE | CLC187000S | MAXGEAR | 140015 |
| MEAT&DORIA | 95013 | MI.R.A. | 282415 | MTR | 12119928 |
| Nissens | 90684 | NRF | 31171 | NTY | CCLAU003 |
| OSSCA | 09476 | PATRON | PRS6016 | PRASCO | VN3392 |
| PRASCO | VW3392 | REAL | 40476400BN | RIDEX | 469O0022 |
| S.I.D.A.T | 590013 | SANDO | SOC730040 | SATO TECH | O10116 |
| SOMORA | 354165 | Stark | SKOC1760021 | STARKE | SKOC1760021 |
| Stellox | 1073004SX | SWAG | 30101009 | THERMOTEC | D4W002TT |
| TitanX | OC339007 | TRUCKTEC | 0718039 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0718039 |
| TruckTechnic | 0718039 | VAG | 070117021D | VAICO | V15606017 |
| Van Wezel | 58013707 | Van Wezel | 58013707 | WE PARTS | 381590013 |
| WILMINK | WG1719915 | WXQP | 313243 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Радіатор VW TRANSPORTER V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) | Радіатор VW TRANSPORTER V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7JE, |
| Радіатор VW TRANSPORTER V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Радіатор VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31171 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 39 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Довжина ядра радіатора | 173 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 1.30000 |
| Висота упаковки | 50 |
| Довжина упаковки | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131135767 |
| Кількість ребер | 11 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Товщина (мм) | 39 |
| Ширина упаковки | 200 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 1 771 ₴

