Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Радіатор обігрівача RENAULT KANGOO 97- (TEMPEST) | |||
| TP.1572985 | TEMPEST | 676 грн. | Перейти |
| Радіатор обігрівача KANGOO ALL 97- (Van Wezel) | |||
| 43006099 | Van Wezel | 801 грн. | Перейти |
| Радіатор обігрівача RENAULT KANGOO ALL 97- (Ava) | |||
| RTA6099 | AVA COOLING | 870 грн. | Перейти |
| Радіатор пічки RENAULT KANGOO I (98-) (вир-во Nissens) | |||
| 72985 | Nissens | 999 грн. | Перейти |
Радіатор обігрівача NISSAN Kubistar 03- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129378

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
53554
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| O впускного відвернення [мм] |
|
|
| O випускного відтвору [мм] |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0420150002 | AHE | 93780 | AKS DASIS | 189005N |
| ASAM | 73421 | ASHIKA | RSD093015 | AUTOGAMMA | 102460 |
| AVA COOLING | RT6099 | AVA COOLING | RTA6099 | BEHR | 8FH351311311 |
| BEHR | 9101253 | Behr Hella Service | 8FH351311311 | Behr Hella Service | 9101253 |
| BEHR SERVICE | 9101253 | BERNHARDT | DR72985 | DIEDERICHS | DCM1201 |
| DYNAMATRIX | DR72985 | EACLIMA | 45C60023 | EQUAL QUALITY | RR0093 |
| FAST | FT55282 | FRIGAIR | 06093015 | Hans Pries (Topran) | 701005 |
| HELLA | 8FH351311311 | HELLA | 9101253 | IWIS | PRD3334 |
| Japanparts | RSD093015 | JAPKO | RSD093015 | JDEUS | 223M61 |
| JDEUS | M223086A | KAGER | 320106 | KALE OTO RADYATOR | 346395 |
| KLAXCAR FRANCE | 80158z | KRAFT AUTOMOTIVE | 9915025 | LORO | 0420150002 |
| LYNXAUTO | RH0251 | MagnetiMarelli | 350218337000 | MagnetiMarelli | 350218337003 |
| MagnetiMarelli | 350218433000 | MAHLE | AH85000P | MAXGEAR | 180128 |
| MTR | CA68463 | Nissan | 2711500QAE | Nissens | 72985 |
| NRF | 53554 | ORDONEZ | 2061931 | PATRON | PRS2107 |
| PRASCO | RN916H001 | PRASCO | RT6099 | PRASCO | RTA6099 |
| PROFIT | 17600084 | Quinton Hazell | QHR2230 | RENAULT | 2711500QAE |
| RENAULT | 7701205538 | SATO TECH | H21218 | SOMORA | 244350 |
| Stellox | 1035107SX | TEMPEST | TP1572985 | THERMOTEC | D6R007TT |
| Valeo | 812223 | Van Wezel | 43006099 | Van Wezel | 43006099 |
| ZEKKERT | MK5037 | Форма | FP56N158 | Форма | FP56N158P |
| Форма | FP56N158X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Nissan KUBISTAR ВЕН (X76) | Радіатор Nissan KUBISTAR ФУРГОН (X76) | Радіатор Renault KANGOO Express (FC0/1_) |
| Радіатор Renault KANGOO (KC0/1_) | Радіатор Renault KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 53554 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 152 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| O випускного отвору [мм] | 20 |
| O впускного отвору [мм] | 20 |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 1.65000 |
| Висота упаковки | 140 |
| Довжина упаковки | 250 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131129378 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Товщина (мм) | 40 |
| Ширина упаковки | 320 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 1 492 ₴

