
Радіатор охолодження Hyundai H-100; MITSUBISHI L300 (вир-во Nissens) 67034 UA41
- Немає в наявності
- Код: 6913558984-at
6 419 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Радіатор охолодження Hyundai H-100; MITSUBISHI L300 (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6913558984

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
67034
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Матеріал |
|
|
| для номера OE |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 119004 | AKS DASIS | 140340N | ASHUKI | Y51003 |
| AUTOGAMMA | 100590 | AVA COOLING | MT2062 | AVA COOLING | MTA2062 |
| BEHR | 8MK376705741 | BEHR | 8MK376762381 | Behr Hella Service | 8MK376705741 |
| Behr Hella Service | 8MK376762381 | Blue Print | ADG09827C | Blue Print | ADC49846 |
| BSG | BSG40520020 | DIEDERICHS | 8588507 | DIEDERICHS | 8689005 |
| DIEDERICHS | DCM2453 | EACLIMA | 31R51127 | FRIGAIR | 01283115 |
| HELLA | 8MK376762381 | HELLA | 8MK376705741 | JDEUS | RA0180070 |
| JDEUS | M0180070 | KAGER | 310661 | MagnetiMarelli | 350213550000 |
| MagnetiMarelli | 359000301630 | MAHLE | CR141000S | MITSUBISHI | MB356342 |
| MITSUBISHI | MB127772 | MITSUBISHI | MB356378 | MITSUBISHI | MB356341 |
| MITSUBISHI | 2530043000 | MITSUBISHI | MB356340 | MITSUBISHI | MB605252 |
| Mobis | MB356341 | Mobis | MB127772 | Mobis | 2530043000 |
| Mobis | MB356340 | Mobis | MB356378 | Mobis | MB605252 |
| Mobis | MB356342 | Nissens | 67501 | Nissens | 67034 |
| NPS | H156I17 | NRF | 53650 | PRASCO | MT2062 |
| PRASCO | MTA2062 | THERMOTEC | D70518TT | THERMOTEC | D70512TT |
| TitanX | RD709024 | Valeo | 734404 | Valeo | 734533 |
| Van Wezel | 32002062 | Van Wezel | 32002061 | WILMINK | WG1722483 |
| WXQP | 12235 | Форма | FP32A642X | Форма | FP32A642 |
| Форма | FP32A642P |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Hyundai H100 автобус (P) | Радіатор Hyundai H-1 / STAREX ВЭН (A1) | Радіатор Hyundai H100 фургон |
| Радіатор Mitsubishi L 300 III АВТОБУС (P0_W, P1_W, P2_W) | Радіатор Mitsubishi L 300 III ФУРГОН (P0_V, P1_V, P_2V) | Радіатор Mitsubishi L 300 c бортовой платформой/ходовая часть (P1_T ) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 67034 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 568 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | L 300, Grace, H100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 4.50000 |
| Тип коробки передач | механічна коробка передач |
| Висота упаковки | 200 |
| Довжина упаковки | 600 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6913558984 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Негабарит | Негабарит |
| Розмір решітки | 400 X 590 X 26 mm |
| Ширина упаковки | 700 |
| для номера OE | 25300-43810 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 6 419 ₴
