
Сайлентблок важеля AUDI 100, 200 76-91 перед. міст (Вир-во SIDEM) 837602 UA31
- Немає в наявності
- Код: 46291297351-at
257 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Сайлентблок важеля AUDI (Старий номер 985705)(Вир-во FAG) | |||
| 829 0126 10 | FAG | 207 грн. | Перейти |
| Сайлентблок важеля AUDI 100, 200 V8 (-91) передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi) | |||
| 01926 | FEBI BILSTEIN | 234 грн. | Перейти |
Сайлентблок важеля AUDI 100, 200 76-91 перед. міст (Вир-во SIDEM)

КОД ТОВАРУ
46291297351

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
837602
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип керма |
|
|
| Тип установки |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | P86299 | 4U Autoparts | P86299 | A.B.S. | 270026 |
| AIC | 50300 | ALANKO | 10342330 | APPLUS | 14306AP |
| AUTOMEGA | 104070183431A | AUTOMEGA | 110038910 | AYD | 8703195 |
| AYD OE - Excellence | 8703195 | Bendix | 040009B | BOGE | 22200007601 |
| BOGE | 87055A | Corteco | 21652146 | DELLO | 110038910 |
| DELLO | 104070183431A | DYNAMATRIX | DS01926 | ETS | 02SB112 |
| FAG | 829012610 | FEBI BILSTEIN | 01926 | Federal Mogul | AUSB1126 |
| FLENNOR | FL0907J | FORMPART | 1100066 | FORTUNE LINE | FZ9578 |
| GKN | 410413 | GSP | 510098 | Hans Pries (Topran) | 103614 |
| JP GROUP | 1140202509 | KAMOKA | 8800205 | KAWE | FL0907J |
| KAWE | 850029803 | KRAFT | 4230060 | KRAFT AUTOMOTIVE | 4230060 |
| Lemforder | 10085 | Lemforder | 1008501 | LYNX | C8004 |
| MAPCO | 33901 | MAXGEAR | 720669 | MEHA AUTOMOTIVE | MH40079 |
| MEYLE | 1004070014 | Monroe | L29803 | OCAP | 1215108 |
| Optimal | F81018 | ORIGINAL IMPERIUM | 2103 | PATRON | PSE1220 |
| POLCAR | AUBS001 | POLCAR | S2013006 | PROFIT | 23070006 |
| Quinton Hazell | EM2440 | Quinton Hazell | EMS2440 | RODRUNNER | BCAUBS001 |
| RODRUNNER | BCSB19 | RTS | 01700040 | Ruv | 985705 |
| Ruville | 985705 | SIDEM | 837602 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 410413 |
| Stellox | 7111130SX | SWAG | 32690001 | TALOSA | 5708501 |
| TEKNOROT | SB19 | TEKNOROT | AUBS001 | TRISCAN | 850029803 |
| TRUCKTEC | 0730037 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0730037 | TruckTechnic | 0730037 |
| TRW | JBU237 | VAG | 431407183A | VAICO | V101143 |
| VEMA | 20876 | WXQP | 381507 | WXQP | 381299 |
| WXQP | 380337 | WXQP | 380381 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 837602 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | SIDEM |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 60 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46291297351 |
| Найбільша довжина [мм] | 58 |
| Сторона установки | ззаду |
| Тип керма | Поздовжній важіль |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
| Ширина упаковки | 60 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 257 ₴
