Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Втулка стабілізатора Mazda 6 02- (вир-во Jakoparts) | |||
| J4273008 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 141 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора MAZDA 6 02-07 задн. міст (Вир-во FEBEST) | |||
| MZSB-009 | FEBEST | 148 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора задн. Mazda6 I (вир-во Blue Print) | |||
| ADM58014 | Blue Print | 148 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора OPEL (старий номер 985341)(Вир-во FAG) | |||
| 819 0084 10 | FAG | 149 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора FIAT CROMA, OPEL SIGNUM, VECTRA C 02-перед. міст (Вир-во MEYLE) | |||
| 614 035 0029 | MEYLE | 151 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора задн. MAZDA 6 02- (вир-во ASHIKA) | |||
| GOM-336 | ASHIKA | 163 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора FIAT CROMA, OPEL SIGNUM, VECRTA C 02-перед. міст (Вир-во MOOG) | |||
| OP-SB-3823 | Federal Mogul | 164 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора FIAT CROMA, OPEL SIGNUM, VECTRA C 02-перед. міст (Вир-во MOOG) | |||
| OP-SB-3822 | Federal Mogul | 178 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора FIAT CROMA, OPEL SIGNUM, VECTRA C 02-перед. міст (Вир-во SIDEM) | |||
| 809803 | SIDEM | 187 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора OPEL SIGNUM, VECTRA C, SAAB 9-3 02 перед. міст (Вир-во SIDEM) | |||
| 809804 | SIDEM | 187 грн. | Перейти |
| Втулка стабілізатора FIAT CROMA, OPEL SIGNUM, VECTRA C 02-перед. міст (Вир-во FEBI) | |||
| 101177 | FEBI BILSTEIN | 195 грн. | Перейти |
Втулка стабілізатора Opel (вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
69291050070

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
36543
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 60434 | A.B.S. | 270718 | ALANKO | 10342622 |
| ASHIKA | GOM336 | AYWIPARTS | AW1410185 | BIRTH | 4781 |
| Blue Print | ADM58014 | BORG & BECK | BSK6525K | BSG | BSG65700018 |
| CASALS | 6721 | CASALS | 7246 | CAUTEX | 480570 |
| COMLINE | CRB3130 | COMLINE | CSRM3056 | DENCKERMANN | D300216 |
| DYS | 7524523 | DYS | 7524524 | ETS | 19ST901 |
| FAG | 819008410 | FAI AutoParts | SS6289K | FAI AutoParts | SS6290K |
| FEBEST | MZSB009 | FEBI BILSTEIN | 101177 | Federal Mogul | OPSB3822 |
| Federal Mogul | OPSB3823 | FIRST LINE | FSK6525K | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 13131232 |
| GSP | 517182 | Hans Pries (Topran) | 206456 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J4273008 |
| IMPERGOM | 25908 | JP GROUP | 1240602100 | JP GROUP | 1240602109 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4231707 | LYNX | C8552 | MAPCO | 36712 |
| MAPCO | 53712 | MASTER-SPORT | 3822MSETMS | MASTER-SPORT | 3822MPCSMS |
| MAXGEAR | 722262 | MAZDA | GJ6A28156 | Metalcaucho | 05894 |
| MEYLE | 6140350029 | Monroe | L10867 | OCAP | 1214114 |
| Optimal | F87925 | ORIGINAL IMPERIUM | 25908 | PROFIT | 23050337 |
| SAAB | 13131232 | SIDEM | 809803 | SIDEM | 809804 |
| STARLINE | 3258744 | STC | T405894 | Stellox | 7900097SX |
| SWAG | 40936543 | TALOSA | 6509419 | TALOSA | 6509418 |
| TRICLO | 788927 | UNIGOM | 391585 | VAICO | V400579 |
| VEMA | 54155 | Форма | 20407211S |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Fiat CROMA (194_) | Втулка Opel VECTRA C GTS (Z02) | Втулка Opel VECTRA C (Z02) |
| Втулка Opel VECTRA C УНИВЕРСАЛ (Z02) | Втулка Opel SIGNUM НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (Z03) | Втулка SAAB 9-3 (YS3F) |
| Втулка SAAB 9-3 УНИВЕРСАЛ (YS3F) | Втулка SAAB 9-3 КАБРИОЛЕТ (YS3F) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 36543 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.3 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Висота упаковки | 30 |
| Довжина упаковки | 40 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69291050070 |
| Сторона установки | передня вісь, двосторонньо |
| Товщина (мм) | 42,5 |
| Ширина упаковки | 40 |
| код УКТЗЕД | 4016995790 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 182 ₴

