
Сайлентблок важеля BMW X5, X6 07 перед. міст із двох сторін (Вир-во LEMFORDER) 36000 01 UA31
- В наявності
- Код: 54291008447-at
1 586 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Сайлентблок важеля BMW X5, X6 06 перед. міст низ (Вир-во MEYLE) | |||
| 314 610 0004/HD | MEYLE | 770 грн. | Перейти |
| Сайлентблок важеля BMW X5(E70), X6(E71, E72) 06-14 перед. міст (вир-во SIDEM) | |||
| 821643 | SIDEM | 775 грн. | Перейти |
| Сайлентблок важеля BMW X5, X6 06-14 перед. міст низ (Вир-во MOOG) | |||
| BM-SB-7406 | Federal Mogul | 888 грн. | Перейти |
| Сайлентблок важеля BMW X5(E70), X6(E71,E72) 06-14 перед. міст низ (Вир-во FEBI) | |||
| 36827 | FEBI BILSTEIN | 953 грн. | Перейти |
| Сайлентблок важеля BMW X5 (F15, F85), X6 (F16, F86) 13 перед. міст (Вир-во LEMFORDER) | |||
| 37143 01 | Lemforder | 960 грн. | Перейти |
Сайлентблок важеля BMW X5, X6 07 перед. міст із двох сторін (Вир-во LEMFORDER)

КОД ТОВАРУ
54291008447

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
36000 01
(Lemforder)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип установки |
|
|
| Кількість на вісь |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 71678BW | 4U | P52517 | 4U Autoparts | 71678BW |
| 4U Autoparts | P52517 | A.B.S. | 271115 | AND | 15407095 |
| APPLUS | 19462AP | ASAM | 33996 | AYD | 8708351 |
| AYD OE - Excellence | 8708351 | BBR Automotive | 0035014370 | Bendix | 045495B |
| BGA | BU0924 | BIRTH | 2073 | BMW/MINI | 31106778015 |
| BORG & BECK | BSK6999 | BSG | BSG15700003 | COMLINE | CRB3415 |
| Corteco | 49403102 | CPB | 522949 | Delphi Poland S.А. | TD914W |
| DIAMAX | B7197 | DYS | 37020905 | FAG | 829064610 |
| FAI | SS7251 | FAI AutoParts | SS7251 | FEBEST | BMAB030 |
| FEBI BILSTEIN | 109305 | FEBI BILSTEIN | 36827 | Federal Mogul | BMSB7406 |
| FIRST LINE | FSK6999 | FORMPART | 1200065 | FR REDAELLI | 7SB868 |
| FRAP | FSB4149 | FRAP | SB4149 | GKN | 411815 |
| GKN SPIDAN | 413439 | GSP | 530158 | Hans Pries (Topran) | 501874 |
| HUTCHINSON | 590523 | Lemforder | 36000 | Lemforder | 3600001 |
| Lemforder | 3714301 | LYNX | C8119 | MALO | 27174 |
| MAXGEAR | 722454 | MAXGEAR | 723170 | METZGER | 52009308 |
| MEYLE | 3146100038 | MEYLE | 3146100004HD | MILES | DB68071 |
| Monroe | L11852 | MOTAQUIP | LVSK909 | MTR | 12162272 |
| NK | 5101529 | NPS | T151A64 | OCAP | 1215959 |
| Optimal | F86719 | ORIGINAL IMPERIUM | 1480 | POLCAR | BMBS063 |
| Quinton Hazell | EMS8515 | REDAELLI RICAMBI | 7SB868 | RIDEX | 251T0255 |
| RODRUNNER | BCBMBS063 | RODRUNNER | BCSB684 | RTS | 01799561 |
| SASIC | 2256150 | sbs | 19025101529 | SIDEM | 821681 |
| SIDEM | 821643 | SIDEM | 821643 | SKF | VKDS338526 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 413439 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 411815 | Stark | SKTA1060256 |
| STARKE | SKTA1060256 | STARLINE | 1466740 | Stellox | 7700196SX |
| SWAG | 20936827 | TALOSA | 5708423 | TED GUM | 00088401 |
| TEDGUM | 00088401 | TEKNOROT | BMBS063 | TEKNOROT | SB684 |
| TRISCAN | 850011852 | VAICO | V200825 | WXQP | 280529 |
| ZEKKERT | GM6636 | Форма | 1200065 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок BMW X5 (E70) | Сайлентблок BMW X6 (E71, E72) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemforder |
| Код запчастини | 3600001 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.3 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Lemforder |
| Вага (кг) | 0.72400 |
| Висота упаковки | 85 |
| Довжина упаковки | 85 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 54291008447 |
| Кількість на вісь | 2 |
| Сторона установки | спереду |
| Тип встановлення | Гідроопора |
| Ширина упаковки | 110 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 1 586 ₴
