Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Колодка гальм. диск. TOYOTA CAMRY 2.0VVT-I, 2.4VVT-I TS, 3.0 V6 01- задн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP2038 | SANGSIN | 560 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні задні дискові (вир-во Blue Print) | |||
| ADT342129 | Blue Print | 578 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. TOYOTA CAMRY (_V20), CAMRY (_V30) задн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3374 | TRW | 849 грн. | Перейти |
Колодка гальм. TOYOTA CAMRY (вир-во Ashika)

КОД ТОВАРУ
1900441733

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
51-02-216
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37355 | ABE | C22030ABE | AISIN | A2N104 |
| APEC braking | PAD1471 | ASHUKI | 10834202 | ASM | FR257114 |
| ATE | 13046057382 | ATE | 605738 | Bendix | 572583B |
| Blue Print | ADG042147 | Blue Print | ADT342129 | BORG & BECK | BBP1952 |
| BOSCH | 0986494359 | BOSCH | 0986505403 | BREMBO | P83088 |
| CHAMPION | 572583CH | Cifam | 8227530 | COMLINE | ADB01177 |
| CTR | CKT43 | CTR | GK1057 | DAIHATSU | 0446633090 |
| DAIHATSU | 0446633130 | DAIHATSU | 0446633140 | Delphi Poland S.А. | LP2703 |
| DENCKERMANN | B111179 | DJ PARTS | BP2150 | DJ PARTS | BP1138 |
| Dr!ve+ | DP1010100346 | E.T.F. | 121060 | FEBEST | 0101ACU25R |
| FERODO | FDB1909 | fri.tech. | 7690 | FRICTIONMASTER | MKD855 |
| FRICTIONMASTER | MKD885 | FRICTIONMASTER | MX855 | FTE | BL1990A1 |
| GIRLING | 6133749 | HELLA | 8DB355011001 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3612024 |
| ICER | 181706 | Intelli | D230E | Japanparts | JPP216AF |
| Japanparts | PP216AF | JAPKO | 51216 | Jurid | 572583J |
| KAGER | 350878 | KASHIYAMA | D2219 | KAVO | T2215030KAVO |
| KAVO PARTS | KBP9077 | KAWE | 085400 | LPR | 05P1115 |
| LYNX | BD7523 | MagnetiMarelli | 600000100300 | MASTER-SPORT | 13046057382NSETMS |
| MAZDA | V9118B034 | MDR | MRP2216 | Metelli | 2207530 |
| MEYLE | 0252370215W | Mintex | MDB2212 | NECTO | FD7558A |
| NiBK | PN1458 | NIPPARTS | J3612024 | NPS | T361A26 |
| Optimal | 12412 | Pagid | T1413 | PATRON | PBP7011 |
| PEMEBLA | JAPPP216AF | PROFIT | 50001909 | QUICK BRAKE | 1091620 |
| Remsa | 085400 | Remsa | 85400 | Remsa | D2219 |
| Remsa | D8857762 | RIDER | RD3323DB3374 | ROADHOUSE | 285400 |
| SANGSIN | SP2038 | SANGSIN | SP2038 | STARLINE | BDS549 |
| Stellox | 865000SX | TEXTAR | 2370215804 | TEXTAR | 2370204 |
| TOKOCARS | T2215030 | TOYOTA | 0446633090 | TOYOTA | 0446633100 |
| TOYOTA | 0446633130 | TOYOTA | 0446633140 | TOYOTA | 446633100 |
| TOYOTA | 446633140 | TOYOTA | V91188B034 | TOYOTA | 0446648020 |
| TRISCAN | 811013110 | Trusting | 7690 | TRW | GDB3374 |
| VILLAR | 6261115 | WEEN CO БЕЛЬГИЯ | 1512337 | WOKING | P954300 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Toyota CAMRY СЕДАН (_V3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5102216 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 92.9 мм |
| Висота | 37.8 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.70000 |
| Висота упаковки | 80 |
| Довжина упаковки | 80 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900441733 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер WVA | 23702 |
| Сторона установки | задній міст |
| Товщина (мм) | 15,8 |
| Ширина упаковки | 110 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 645 ₴

