Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA 2.4 00-, RAV 4 2.0 00- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1759 | ALPHA FILTER | 150 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA 2.4 00-, RAV 4 2.0 00- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9426 | RIDER | 168 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA 2.4 00-, RAV 4 2.0 00- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140241 | DENCKERMANN | 172 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-02-284 | ASHIKA | 187 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA, RAV 4 (вир-во Mando) | |||
| EAF00065M | MANDO CORPORATION, SEOUL | 210 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA(XR30/40) 00-06 (вир-во Parts-Mall) | |||
| PAF-063 | PARTS MALL | 231 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Toyota RAV4 00- (вир-во Jakoparts) | |||
| J1322078 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 233 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA 2.4 00-, RAV 4 2.0 00- (вир-во SPEEDMATE, Korea) | |||
| SM-AFJ107 | SK SPEEDMATE | 253 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA PREVIA 2.4i WA9426/AP142/5 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9426 | WIX FILTERS | 421 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Bosch) | |||
| 1987429163 | BOSCH | 431 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний Toyota (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
68001139997

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADT32267
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Тип коробки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Тип каталізатора |
|
|
| Норма токсичності ВГ |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Код двигуна |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63326 | ALCO FILTER | MD9600 | ALPHA FILTER | AF1759 |
| AMC Filter | TA1682 | ASHIKA | 2002284 | ASHIKA | 2002284 |
| ASHUKI | T10496 | ATLAS COPCO | TA9359 | AVS AUTOPARTS | PA771 |
| BERNHARDT | DAF1611 | BORG & BECK | BFA2187 | BOSCH | 1987429163 |
| BROTHER | XDA318 | CHAMPION | U768 | CHAMPION | CAF100768P |
| CHAMPION | U768606 | CLEAN FILTERS | MA3083 | COMLINE | CTY12075 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7610 | DENCKERMANN | A140241 | DIAMAX | DA2672 |
| DJ PARTS | FA1006 | EUROREPAR | E147249 | FEBI BILSTEIN | 27268 |
| FENOX | FAI180 | FI.BA filter | FA225 | FILTRON | AP1425 |
| FRAM | AF7991 | FRAM | CA9359 | GOODWILL | AG304ECO |
| HENGST FILTER | E751L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322078 | HOFFER | 16017 |
| Interparts | IPA167 | Interparts | IPA167P | IPS Parts | IFA3284 |
| IWIS | LAT468 | Japanparts | FA284S | Japanparts | JFA284S |
| JAPKO | 20284 | JC PREMIUM | B22072PR | JP GROUP | 4818601809 |
| K&N Filters | 332216 | KAGER | 120488 | KAISHIN | A1001 |
| KLAXCAR FRANCE | FA407z | KNECHT | LX1611 | KOLBENSCHMIDT | 50014304 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1713913 | LEINA | QF36A00037 | LUCAS FILTERS | LFAF411 |
| LYNX | LA151 | MagnetiMarelli | 154066798150 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00065M |
| MANN-FILTER | C3725 | MASTER-SPORT | 3725LFPCSMS | MASUMA | MFA1124 |
| MAXGEAR | 261005 | MDR | MAF3284 | MEAT&DORIA | 16017 |
| MECAFILTER | ELP3928 | MEYLE | 30123210025 | MGA | FA3287 |
| MOTAQUIP | VFA1040 | MULLER FILTER | PA3326 | NIPPARTS | J1322078 |
| Nissan | AY120TY048 | NPS | T132A89 | Omnicraft | 2133744 |
| OPEN PARTS | EAF351510 | Optimal | FA00815 | PARTS MALL | PAF063 |
| PARTS MALL | PAF063 | PATRON | PF1009 | PEMEBLA | JAPFA284S |
| PROFIT | 15123104 | PURFLUX | A1318 | PUROLATOR | A25398 |
| PUROLATOR | A19241 | Quinton Hazell | QFA0513 | RIDER | RD1340WA9426 |
| ROVER | FA3287 | SAKURA | A1194 | SAKURA Automotive | A1194 |
| SCT Germany | SB983 | SK SPEEDMATE | SMAFJ107 | Sofima | S3338A |
| STARLINE | SFVF7617 | Stellox | 7101611SX | SWAG | 81927268 |
| TECNOCAR | A2300 | TOKOCARS | T1215072 | TOYOTA | 1780128010 |
| TOYOTA | 1770028091 | UFI | 3033800 | UNIFLUX FILTERS | XA726 |
| VAICO | V700267 | Valeo | 585240 | WIX FILTERS | WA9426 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Toyota PREVIA (_R3_) | Фільтр Toyota RAV 4 II (_A2_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT32267 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Previa, Alphard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,180 |
| Висота упаковки | 50 |
| Довжина упаковки | 140 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код двігуна | C 16 NZ |
| Код товару | 68001139997 |
| Рік виробництва до | 03/1993 |
| Ширина упаковки | 380 |
| код УКТЗЕД | 5911909990 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 303 ₴

