Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Радіатор масляний FORD MONDEO III (GE) (00-) 2.0 TDCi (вир-во Van Wezel) | |||
| 18013705 | Van Wezel | 1 315 грн. | Перейти |
| Радіатор масляний FORD MONDEO III (GE) (00-) 2.0 TDCi (вир-во Nissens) | |||
| 90683 | Nissens | 2 839 грн. | Перейти |
Радіатор масляний FORD TRANSIT 2.4 D (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6900925625

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
90698
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Версія |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 810004 | AHE | 810004M | AKS DASIS | 096008N |
| ASAM | 34844 | AVA QUALITY COOLING | FD3698 | Behr Hella Service | 8MO376797161 |
| BSG | BSG30506003 | CAUTEX | 081289 | CSV electronic parts | CRA1041 |
| CSV electronic parts | CRA1041C | Dr.Motor Automotive | DRM61007 | DT | 1341103 |
| ERA | 354123 | FARE | 15148 | FARE-MX | 15148 |
| FAST | FT55208 | FEBI BILSTEIN | 106195 | FISPA | 590041 |
| FLAMAR | RMF710027HQ | FORD | 1103471 | FORD | 1129180 |
| FORD | 1198112 | FORD | YC1Q6B624AF | FORD | YC1Q6B624AK |
| FORD | 1211772 | FRIGAIR | 07054008 | HELLA | 8MO376797161 |
| HOFFER | 8095041 | JDEUS | 412M20 | JDEUS | M412102A |
| JDEUS | M412093A | KNECHT | CLC200000S | MagnetiMarelli | 359001602070 |
| MAHLE | CLC200000S | MALO | 135021 | MEAT&DORIA | 95041 |
| Metalcaucho | 06383 | MI.R.A. | 282457 | MI.R.A. | 282457K |
| Nissens | 90698 | Nissens | 90683 | NRF | 31294 |
| NRF | 31071 | PLYOM | P081289 | REAL | 40423600BN |
| RIDEX | 469O0020 | ROVER | 1211772 | S.I.D.A.T | 590041 |
| SANDO | SOC720060 | SATO TECH | O10195 | Stark | SKOC1760019 |
| STARKE | SKOC1760019 | STC | T406383 | Stellox | 1073028SX |
| SWAG | 50106195 | THERMOTEC | D4G005TT | TitanX | OC389004 |
| TRICLO | 418851 | VAICO | V25600033 | VAICO | V25603036 |
| VAICO/VEMO | V25603036 | Van Wezel | 18013707 | Van Wezel | 18013707 |
| Van Wezel | 18013705 | WE PARTS | 381590041 | WILMINK | WG1720035 |
| WXQP | 660401 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Ford TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (FM_ _, FN_ _) | Радіатор Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Радіатор Ford TRANSIT фургон (FA_ _) |
| Радіатор Ford TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть | Радіатор Ford TRANSIT АВТОБУС (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | Радіатор Ford TRANSIT ФУРГОН (FA_ _) |
| Радіатор Land Rover DEFENDER CABRIO (L316) | Радіатор Land Rover DEFENDER STATION WAGON (L316) | Радіатор Land Rover DEFENDER ПИКАП (L316) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90698 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 173 мм |
| Ширина ядра радіатора | 105 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | Defender, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.94500 |
| Версія | for Duratorq 2.4D |
| Тип коробки передач | механічна коробка передач |
| Висота упаковки | 120 |
| Довжина упаковки | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900925625 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 210 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
- Ціна: 3 169 ₴

