
Колодка гальм. диск. BMW X3 20 DX, 20IX, BIS 10/11-, X3 35IX (F25) 2011 - передн. (вир-во REMSA) 1457.00 UA31
- В наявності
- Код: 6900864293-at
1 629 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Колодка гальм. диск. BMW X3 20 DX, 20IX, BIS 10/11-, X3 35IX (F25) 2011 - передн. (вир-во ABS) | |||
| 37887 | A.B.S. | 993 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. BMW X3 20 DX, 20IX, BIS 10/11-, X3 35IX (F25) 2011 - передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 487 | BOSCH | 1 705 грн. | Перейти |
Колодка гальм. диск. BMW X3 20 DX, 20IX, BIS 10/11-, X3 35IX (F25) 2011 - передн. (вир-во REMSA)

КОД ТОВАРУ
6900864293

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1457.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Додатковий артикул / Додаткова інформація |
|
|
| Додатковий артикул / Додаткова інформація |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37887 | ABE | C1B028ABE | APEC braking | PAD1830 |
| ATE | 13047038572 | ATE | 13046038572 | Bendix | 573432B |
| BMW/MINI | 34116856193 | BMW/MINI | 34106799801 | BMW/MINI | 34106859181 |
| BMW/MINI | 34106859182 | BMW/MINI | 34114073936 | BMW/MINI | 34116798978 |
| BMW/MINI | 34116854126 | BORG & BECK | BBP2315 | BOSCH | 0986TB3149 |
| BOSCH | 0986494487 | Brake ENGINEERING | PA1898 | BREMBO | P06075 |
| BREMBO | P06075 | COMLINE | ADB02149 | CTR | GK1464 |
| Delphi Poland S.А. | LP2234 | E.T.F. | 121453 | FEBI BILSTEIN | 16861 |
| FERODO | FDB4394 | fri.tech. | 9770 | GALFER | B1G12011022 |
| GIRLING | 6119422 | HELLA | 8DB355015781 | ICER | 182020 |
| JP GROUP | 1463603010 | Jurid | 573432J | KAGER | 351144 |
| KAWE | 145700 | KRAFT AUTOMOTIVE | 6002515 | LPR | 05P1732 |
| MagnetiMarelli | 363700202052 | MALO | 1050286 | METZGER | 145700 |
| MEYLE | 0252519919 | MGA | 1072 | Mintex | MDB3153 |
| NECTO | FD7536A | NiBK | PN0558 | NK | 221552 |
| OPEN PARTS | BPA145700 | Optimal | 12546 | Pagid | T2052 |
| PROTECHNIC | PRP1645 | Remsa | D15618772 | ROADHOUSE | 2145700 |
| sbs | 1501221552 | SWAG | 20916861 | TEXTAR | 2519901 |
| TEXTAR | 2519903 | TRISCAN | 811011054 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0834154 |
| Trusting | 9770 | TRW | GDB1942 | VAICO | V202074 |
| Valeo | 601288 | Valeo | 604171 | WAGNER | WBP25199A |
| WOKING | P1557300 | ZIMMERMANN | 251991951 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка BMW X3 (F25) | Колодка BMW 2 КУПЕ (F22, F87) | Колодка BMW 3 (F30, F80) |
| Колодка BMW 4 купе (F32, F82) | Колодка BMW 1 (F20) | Колодка BMW 1 (F21) |
| Колодка BMW 3 Touring (F31) | Колодка BMW 3 GRAN TURISMO (F34) | Колодка BMW 4 КАБРИОЛЕТ (F33, F83) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 145700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 148.3 мм |
| Товщина | 19.3 мм |
| Висота | 70 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | Remsa |
| Вага (кг) | 2.03500 |
| Виконання осі | ATE |
| Висота упаковки | 80 |
| Датчик зносу | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина упаковки | 120 |
| Додатковий артикул / Доп. інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з пружиною |
| Знак відповідності нормам | E990R-01112/3001 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900864293 |
| Сторона установки | передній міст |
| Товщина (мм) | 19,3 |
| Ширина упаковки | 170 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 629 ₴
