
Сайлентблок важеля BMW 5, 6, 7 (E39-E67), X5 (E53) 94-10 зад. міст (Вир-во FEBI) 18901 UA31
- В наявності
- Код: 4600788323-at
948 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Сайлентблок важеля BMW 5 (E39, E60) 95- задн. вісь (RIDER) | |||
| RD.3445915012 | RIDER | 380 грн. | Перейти |
| Сайлентблок важеля BMW 5, 6 (Вир-во Moog) | |||
| BM-SB-3694 | Federal Mogul | 586 грн. | Перейти |
| Сайлентблок важеля BMW 5(E39-E60), X5(E53), 7(E38) 08 зад. міст (Вир-во MEYLE) | |||
| 316 010 4347 | MEYLE | 715 грн. | Перейти |
| Втулка балки BMW 5(E39-E61), 6(E64), 7(E38-E67), X5(E53) 94-10 зад. міст (Вир-во SIDEM) | |||
| 821902 | SIDEM | 755 грн. | Перейти |
| Втулка балки BMW задн. вісь (Вир-во Lemferder) | |||
| 13307 01 | Lemforder | 947 грн. | Перейти |
| Палець кульовий BMW 5 (E39), 5 (E60), 5 TOURING (E39, E61), 6 (E63) (Вир-во TRW) | |||
| JBJ712 | TRW | 1 096 грн. | Перейти |
Сайлентблок важеля BMW 5, 6, 7 (E39-E67), X5 (E53) 94-10 зад. міст (Вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
4600788323

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
18901
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 50115 | A.B.S. | 270701 | ASMETAL | 11BM0300 |
| ASVA | 1901001Z | AUTLOG | FT1799 | AYWIPARTS | AW1421454 |
| BIRTH | 2325 | BORG & BECK | BSK6440 | CAUTEX | 200827 |
| COMLINE | CRB3004 | Corteco | 49398490 | Corteco | 80004816 |
| Delphi Poland S.А. | TD551W | DENCKERMANN | D300150 | DITAS | A26018 |
| DJ PARTS | DB1082 | ETS | 03SB551 | FAI AutoParts | SS2054 |
| FEBI BILSTEIN | 18897 | Federal Mogul | BMSB3694 | FIRST LINE | FSK6440 |
| GSP | 510602 | Hans Pries (Topran) | 500336 | HUTCHINSON | 590307 |
| JP GROUP | 1450300300 | JP GROUP | 1450300309 | KAMOKA | 8800330 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4232695 | Lemforder | 1330701 | LYNX | C8100 |
| MAPCO | 59622 | MASTER-SPORT | 13307PCSMS | MAXGEAR | 720537 |
| MAXGEAR | 722282 | Metalcaucho | 05832 | METZGER | 52032719 |
| MEYLE | 3160104347 | Monroe | L11842 | MOTAQUIP | VSJ966 |
| NK | 5101523 | NK | 5101542 | OCAP | 0401877 |
| OPEN PARTS | SSS104711 | Optimal | F87353 | ORIGINAL IMPERIUM | 1642 |
| PATRON | PSE1166 | PROFIT | 23070281 | Quinton Hazell | EMS8297 |
| RIDER | RD3445915012 | RTS | 9399502 | Ruville | 915012 |
| sbs | 19125101523 | SIDEM | 821902 | SIDEM | 821902 |
| STC | T405832 | Stellox | 7131375SX | SWAG | 20918897 |
| SWAG | 20918901 | TALOSA | 6408894 | TRISCAN | 850011842 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0832038 | TRW | JBJ712 | URO Parts | 33321095631 |
| VAICO | V200310 | VAICO | V200314 | VEMA | 22330 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок BMW 5 (E60) | Сайлентблок BMW 5 Touring (E61) | Сайлентблок BMW 5 (E39) |
| Сайлентблок BMW 5 Touring (E39) | Сайлентблок BMW 7 (E65, E66, E67) | Сайлентблок BMW 7 (E38) |
| Сайлентблок BMW X5 (E53) | Сайлентблок BMW 6 КАБРИОЛЕТ (E64) | Сайлентблок BMW 6 (E63) |
| Сайлентблок BMW Z8 ROADSTER (E52) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 18901 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 67 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Z8, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,570 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 80 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4600788323 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона установки | знизу |
| Ширина упаковки | 80 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 948 ₴
