Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний MAZDA 3, 6, CX-5 2.0, 2.5 11- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9774 | RIDER | 225 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA 3, 6, CX-5 2.0, 2.5 11- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A141795 | DENCKERMANN | 236 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA 3, 6, CX-5 (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-03-343 | ASHIKA | 258 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean MAZDA (RIDER) | |||
| REC130019 | RIDER | 258 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Mazda CX-5 11-; Mazda 6 12- (вир-во Jakoparts) | |||
| J1323063 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 259 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний MAZDA 3, 6, CX-5 2.0, 2.5 11- (вир-во BOSCH) | |||
| F026400347 | BOSCH | 271 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Mazda 3 (BM), 6 (GJ), CX-5 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9774 | WIX FILTERS | 368 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C27019 | MANN-FILTER | 501 грн. | Перейти |
| ФІльтр повітряний MAZDA 3,6, CX-5 (вир-во KNECHT-MAHLE) | |||
| LX4143 | KNECHT | 796 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний Mazda (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
63001140347

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADM52264
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63635 | 4X4 ESTANFI | EST2003343 | ALCO (ZYPERN) | MD8636 |
| ALCO FILTER | MD8636 | AMC Filter | MA5620 | AMC Filter | MA5651 |
| ASHIKA | 2003343 | ASHUKI | M03190 | AVS AUTOPARTS | PA071 |
| Azumi | A25001 | Blue Print | ADM52264 | BORG & BECK | BFA2426 |
| BOSCH | F026400347 | BREMSI | FA1199 | BROTHER | XDA2006 |
| COMLINE | EAF846 | COMLINE | EAF847 | COOPERS | PA7773 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7773 | CWORKS | B130618013 | CWORKS | G2422M33A0A |
| DACO Germany | DFA2200 | DENCKERMANN | A141795 | DIAMAX | DA2939 |
| DJ PARTS | FA1593 | EUROREPAR | 1667448480 | EUROREPAR | 1682341880 |
| FI.BA | FA518 | FI.BA filter | FA518 | FILTRON | AP1136 |
| FRAM | CA11259 | Fram-Au | CA11259 | GOODWILL | AG4391 |
| GOODWILL | AG439 | Hans Pries (Topran) | 600061 | HENGST FILTER | E1117L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1323063 | Herth+Buss | J1323063 | HOFFER | 18596 |
| IAP QUALITY PARTS | 12111110 | Interparts | IPA665 | IPS Parts | IFA3322 |
| IWIS | LAT610 | Japanparts | FA343S | JAPKO | 20343 |
| JC PREMIUM | B23065PR | JPN | 20F3050JPN | JS ASAKASHI | A25001 |
| KAISHIN | A10300 | KAMOKA | F246301 | KAVO | MA5620 |
| KAVO PARTS | MA5620 | KLAXCAR FRANCE | FA610z | KNECHT | LX4143 |
| KNECHT | LX4143 | LEINA | QF36A00146 | LUCAS FILTERS | LFAF537 |
| LYNX | LA1917 | MAGNETI MARELLI | 153071762509 | MAHLE | LX4143 |
| MAHLE | LX5494 | MALO | 1500573 | MANN-FILTER | C27019 |
| MASTER-SPORT | 27019LFPCSMS | MASUMA | MFAZ401 | MAXGEAR | 261306 |
| MAZDA | PE07133A0A | MDR | MAF3343 | MEAT&DORIA | 18596 |
| MECAFILTER | ELP9423 | MEYLE | 35123210015 | MILES | AFAI195 |
| MISFAT | P553 | MOBILAND | 801001210 | MOTAQUIP | LVFA1558 |
| MOTRIO | 8550500598 | MULLER FILTER | PA3635 | NAPA | NFA1400 |
| NIPPARTS | N1323065 | NPS | M132A74 | OPEN PARTS | EAF363110 |
| PEMEBLA | JAPFA343S | POLCAR | BSF026400347 | POLCAR | FLAP1136 |
| ProfiPower | 2F0154 | PROFIT | 15212343 | PURFLUX | A1564 |
| Quinton Hazell | QFA0979 | RED LINE | 36MZ041 | RED-LINE | 36MZ041 |
| RIDER | RD1340WA9774 | RIDER | REC130019 | RIDEX | 8A0522 |
| SAKURA | A17200 | SAKURA Automotive | A17200 | SCT Germany | SB2342 |
| SK SPEEDMATE | SMAFJ186 | Stark | SKAF0060524 | STARKE | SKAF0060524 |
| Stellox | 7101911SX |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mazda 6 СЕДАН (GJ, GL) | Фільтр Mazda 6 УНИВЕРСАЛ (GJ, GL) | Фільтр Mazda CX-5 (KE, GH) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADM52264 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,410 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 180 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 63001140347 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 346 ₴

