Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтри паливні (вир-во Ashika) | |||
| 30-0H-H03 | ASHIKA | 258 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний I-van, ТАТА Е-4 (RIDER) | |||
| RD-N4310 | RIDER | 261 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний HYUNDAI ACCENT III 1.5 CRDi 06- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A120347 | DENCKERMANN | 282 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний HYUNDAI, KIA (вир-во Jakoparts) | |||
| J1330519 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 328 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний HYUNDAI Accent III, Getz, Grandeur, ix35, Matrix (вир-во PARTS-MALL) | |||
| PCA-047 | PARTS MALL | 375 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний ALFA /L408 (вир-во CHAMPION) | |||
| CFF100408 | CHAMPION | 375 грн. | Перейти |
| Фільтр палив. WF8327/PP968/2 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WF8327 | WIX FILTERS | 383 грн. | Перейти |
| Фільтр палив. (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| KC179 | KNECHT | 436 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний HYUNDAI ACCENT III 1.5 CRDi 06- (вир-во HENGST) | |||
| H707WK | HENGST FILTER | 481 грн. | Перейти |
| Фільтр палив. WF8404/979/4 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WF8404 | WIX FILTERS | 489 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print) | |||
| ADG02333 | Blue Print | 500 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний Iveco (вир-во KOLBENSCHMIDT) | |||
| 50014075 | KOLBENSCHMIDT | 511 грн. | Перейти |
| Фільтр палив. дизель Fiat Doblo, Punto (вир-во Bosch) | |||
| 0450906452 | BOSCH | 564 грн. | Перейти |
| Фільтр палив. (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| KC195 | KNECHT | 586 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний HYUNDAI ACCENT III 1.5 CRDi 06- (вир-во UFI) | |||
| 24.012.00 | UFI | 686 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний HYUNDAI; KIA (вир-во Bosch) | |||
| 1457434516 | BOSCH | 768 грн. | Перейти |
| Фільтр палив. HYUNDAI GETZ, ACCENT (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| KC101/1 | KNECHT | 799 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний HYUNDAI ACCENT III 1.5 CRDi (вир-во MANN) | |||
| WK824/3 | MANN-FILTER | 1 087 грн. | Перейти |
| Фільтр паливний HYUNDAI SANTA FE III 2.0, 2.2 CRDI 12- (вир-во KNECHT-MAHLE) | |||
| KC504 | KNECHT | 1 836 грн. | Перейти |
Фільтр паливний KIA Sorento I (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
69001140649

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADG02339
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | D20801 | 1A FIRST AUTOMOTIVE | D20807 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 46823390 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 46786875 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 46807036 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 9949267 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 71736117 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 46531688 | AMC Filter | KF1463 |
| ASAM | 71999 | ASHIKA | 300HH03 | ASHIKA | 30K0016 |
| ASHUKI | I02035 | ASHUKI | I02035I | AVS AUTOPARTS | MA527 |
| BERNHARDT | DFFC179 | Blue Print | ADG02333 | BORG & BECK | BFF8145 |
| BOSCH | 1457434516 | BOSCH | 0450906452 | BOSCH | 1457434507 |
| BOSCH | 1457434337 | BOSCH | 1457434310 | BOSCH | 0450126267 |
| CHAMPION | L408606 | CHAMPION | L408 | CHAMPION | CFF100408 |
| CHAMPION | CFF100493 | CHRYSLER | 52129237AA | CLEAN FILTERS | DNW1992 |
| COMLINE | EFF146 | COMLINE | EFF138 | COOPERSFIAAM FILTERS | FP5643HWS |
| Delphi Poland S.А. | HDF571 | DENCKERMANN | A120347 | DIAMAX | DF3245 |
| DJ PARTS | FF1196 | DONALDSON | P550903 | EUROREPAR | E148132 |
| FEBI BILSTEIN | 30749 | FI.BA filter | FP156 | FIL FILTER | ZP3071BF |
| FIL FILTER | ZP3163AFMB | FILTRON | PP9682 | GOODWILL | FG133 |
| HENGST FILTER | H212WK | HENGST FILTER | H707WK | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1330519 |
| HOFFER | 42661 | Interparts | IPFK014 | IPS Parts | IFG3K16 |
| IVECO | 2994102 | IVECO | 5801512159 | IWIS | LATG107 |
| Japanparts | FCK16S | Japanparts | JFCK16S | JAPKO | 30K16 |
| JC PREMIUM | B30318PR | JEEP | 52129237AA | JP GROUP | 3618700109 |
| JS ASAKASHI | FC0014 | KAGER | 110409 | KAISHIN | FC1106 |
| KAMOKA | F314501 | KLAXCAR FRANCE | FE097z | KLAXCAR FRANCE | FE156z |
| KNECHT | KC182 | KNECHT | KC179 | KNECHT | KC504 |
| KNECHT | KC1011 | KNECHT | KC195 | KOLBENSCHMIDT | 50014075 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014275 | LUCAS FILTERS | LFDS187 | LYNX | LF1825 |
| LYNX | LF1827 | MagnetiMarelli | 154066934510 | MANN-FILTER | WK8243 |
| MANN-FILTER | WK8541 | MASTER-SPORT | 8541KFPCSMS | MAXGEAR | 260058 |
| MAXGEAR | 261117 | MDR | MFF3K16 | MEAT&DORIA | 42661 |
| MECAFILTER | ELG5304 | METAL LEVE | KC182 | MEYLE | 28143230005 |
| MGA | FG2035 | MISFAT | M325 | Mobis | 313003E200 |
| Mobis | 313003E000 | Mobis | 319222R900 | Mobis | 313003 |
| Mobis | 319222B900 | Mobis | OK55212603A | Mobis | 1457434310 |
| Mobis | 0K55212603A | Mobis | 46807036 | Mobis | 313003E200 |
| Mobis | 319223E10A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр KIA SORENTO I (JC) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADG02339 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 171 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Fiat, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Висота упаковки | 90 |
| Довжина упаковки | 90 |
| Додатковий артикул / Доп. інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Код товару | 69001140649 |
| Ширина упаковки | 180 |
| код УКТЗЕД | 8421230090 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 525 ₴

