Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Колодка гальм. диск. HONDA CR-V задн. (RIDER) | |||
| RD.3323.DB3446 | RIDER | 411 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. CERAMIC HONDA CR-V задн. (RIDER) | |||
| RD.330033PRF | RIDER | 481 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA CR-V задн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1568 | SANGSIN | 621 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA CR-V задн. (вир-во REMSA) | |||
| 1290.02 | Remsa | 895 грн. | Перейти |
| Колодки гальмівні дискові задні Honda (вир-во Blue Print) | |||
| ADH24276 | Blue Print | 1 034 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA CR-V задн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 329 | BOSCH | 1 070 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. HONDA CR-V задн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3446 | TRW | 1 505 грн. | Перейти |
Колодки дискові гальмівні задні HONDA CR-V (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900441803

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
51-04-400
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип гальма |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 37651 | A.B.S. | P28046 | ABE | C24015ABE |
| APEC braking | PAD1583 | ASHUKI | H02546 | ATE | 605754 |
| ATE | 13046057542 | Bendix | 572606B | Blue Print | ADH24276 |
| BORG & BECK | BBP2072 | BOSCH | 0986494329 | BOSCH | 0986TB3014 |
| Brake ENGINEERING | PA1793 | BREMBO | P28046 | BREMBO | P28046 |
| BSF | 10918 | CHAMPION | 572606CH | Cifam | 8227900 |
| COMLINE | ADB31674 | COMLINE | CBP31674 | CTR | CKHO74 |
| Delphi Poland S.А. | LP2047 | DENCKERMANN | B111008 | DJ PARTS | BP1770 |
| Don | PCP1161 | E.T.F. | 121353 | FEBEST | 0301RER |
| FEBI BILSTEIN | 16805 | FENOX | BP43283 | FERODO | FDB4233 |
| FERODO | FSL4233 | fri.tech. | 8060 | FRIGAIR | PD19508 |
| FTE | BL2573A1 | GALFER | B1G10208192 | GIRLING | 6134464 |
| GIRLING | 6135767 | GOODWILL | 2037R | HELLA | 8DB355013591 |
| HELLA PAGID | 8DB355030351 | HELLA PAGID | 8DB355013591 | HERTH + BUSS ELPARTS | J3614016 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3614016 | HONDA | 43022T1GG000 | HONDA | 43022SWWG03 |
| HONDA | 43022SWWG02 | HONDA | 43022SWWG00 | HONDA | 43022SWWG01 |
| ICER | 181888 | Intelli | D513E | IPS Parts | IBR1494 |
| Japanparts | PP400AF | JAPKO | 51400 | JP GROUP | 3463700819 |
| Jurid | 572606J | Jurid | 572606JC | KAISHIN | D5159 |
| KAISHIN | FK5159 | KAMOKA | JQ1013764 | KAMOKA | JQ1018466 |
| KASHIYAMA | D5159M | KAVO | T2211015KAVO | KAVO PARTS | KBP2042 |
| KAWE | 129002 | LPR | 05P1455 | LYNX | BD3430 |
| MagnetiMarelli | 600000100690 | MagnetiMarelli | 363700201729 | MALO | 1050036 |
| MASTER-SPORT | 13046057542NSETMS | MAXGEAR | 192096 | MDR | MRP2400 |
| Metelli | 2207900 | METZGER | 129002 | Mintex | MDB2926 |
| National | NP2631 | NECTO | FD7434A | NiBK | PN8809 |
| NIPPARTS | N3614019 | NISSHINBO | NP8014 | NK | 222641 |
| NPS | H361A17 | OPEN PARTS | BPA129002 | Optimal | BP12369 |
| Optimal | 12369 | Pagid | T1729 | PATRON | PBP4233 |
| PEMEBLA | JAPPP400AF | PROFIT | 50004233 | PROTECHNIC | PRP13323M |
| PROTECHNIC | PRP1332 | Quinton Hazell | BP1633 | Remsa | D5159M |
| Remsa | 129002 | RIDER | RD330033PRF | RIDER | RD24635STD |
| RIDER | RD3323DB3446 | ROADHOUSE | 2129002 | SANGSIN | SP1568 |
| sbs | 1501222641 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Honda CR-V IV (RM_) | Колодки Honda CR-V III (RE_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5104400 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 109 мм |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.50000 |
| Висота упаковки | 80 |
| Довжина упаковки | 80 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900441803 |
| Номер WVA | 24635 |
| Сторона установки | задній міст |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина упаковки | 150 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 670 ₴

