
Диск гальмівний HONDA ACCORD IX, TOURER (CU) 2.4 I-VTEC 08 - передн. (вир-во Bosch) 0 986 479 741 UA31
- В наявності
- Код: 6900826571-at
2 387 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Диск гальмівний Honda ACCORD 08- (вир-во Jakoparts) | |||
| J3304059 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 1 702 грн. | Перейти |
| Диск гальмівний HONDA ACCORD IX, TOURER (CU) 2.4 I-VTEC 08 - передн. (вир-во TRW) | |||
| DF6437 | TRW | 2 092 грн. | Перейти |
Диск гальмівний HONDA ACCORD IX, TOURER (CU) 2.4 I-VTEC 08 - передн. (вир-во Bosch)

КОД ТОВАРУ
6900826571

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 741
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Діаметр [мм] |
|
|
| Діаметр маточини [мм] |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска [мм] |
|
|
| Мін. товщина [мм] |
|
|
| Поверхня |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 09B26911 | A.B.S. | 17974 | ABE | C34060ABE |
| ACKOJA | A2680018 | ADVICS | C6F154B | AP | 25308 |
| AP | 25308V | AP | 25308X | APEC braking | DSK2650 |
| ASHIKA | 6004417 | ASHUKI | H03822 | ATE | 24013201721 |
| Bendix | 562703BC | BENDIX Braking | BDS2010 | Blue Print | ADH243110 |
| BORG & BECK | BBD5892S | BOSCH | 0986479741 | Brake ENGINEERING | DI956822 |
| BRAXIS | AD1069 | Breco | BS8918 | Breco | BV8918 |
| BREMBO | 09B26910 | BREMBO | 09B26911 | BREMBO | 09B2691X |
| BREMBO | 09B26910 | BREMSI | CD7777V | BSF | 11765V |
| CAR | 1421481 | Cifam | 8001325C | COMLINE | ADC0566V |
| COMLINE | AND6680 | DACO Germany | 601203 | Delphi Poland S.А. | BG4225 |
| DENCKERMANN | B130635 | DENCKERMANN | B130660 | DJ PARTS | BD2694 |
| Don | PCD14761 | E.T.F. | 192592 | EUROBRAKE | 5815312651 |
| FENOX | TB219329 | FIT | FR0516V | fri.tech. | BD1347 |
| FTE | 9071263 | FTE | 9081160 | FTE | BS7430 |
| FTE | BS7430B | GIRLING | 6064371 | HELLA | 8DD355116091 |
| HELLA PAGID | 8DD355116091 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3304059 | HONDA | 45251TL0G50 |
| HONDA | 45251TL0G51 | IJS | 801695 | IJS GROUP | 801695 |
| Japanparts | DI417 | JAPKO | 60417 | JPN | 30H4057JPN |
| Jurid | 562703JC | JURID-BENDIX | BDS2010 | KAISHIN | CBR416 |
| KAMOKA | 103318 | KAVO | BR2272C | KAVO | BR2272 |
| KAVO PARTS | BR2272 | KAVO PARTS | BR2272C | KAWE | 6160710 |
| LPR | H1034V | LYNX | BN1492 | MagnetiMarelli | 360406117800 |
| MagnetiMarelli | 360406117801 | MASTER-SPORT | 24013201721PRPCSMS | MAXGEAR | 192397 |
| MAXGEAR | 192397SPORT | MDR | MFD2417 | Metelli | 231325C |
| MEYLE | 31155210038PD | MILES | K000119 | Mintex | MDC2164 |
| MOTAQUIP | LVBD1519 | National | NBD1799 | NiBK | RN1406 |
| NiBK | RN1406V | NIPPARTS | N3304056 | NISSHINBO | ND8034K |
| NK | 312651 | NK | 202651 | NPS | H330A63 |
| OPEN PARTS | BDR255520 | Optimal | BS8282 | Optimal | BS8282HC |
| Pagid | 54949 | PATRON | PBD1091 | POLCAR | BG4225 |
| QUARO | QD2648 | Quinton Hazell | BDC5799 | Remsa | 6160710 |
| RIDEX | 82B0618 | ROADHOUSE | 6160710 | ROTINGER | RT21076 |
| SAMKO | H1034V |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Honda ACCORD VIII (CU) | Диск Honda ACCORD VIII УНИВЕРСАЛ (CW) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986479741 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 47.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 32 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | BOSCH |
| Вага (кг) | 10.60000 |
| Виконання осі | 5 |
| Висота упаковки | 70 |
| Довжина упаковки | 345 |
| Діаметр [мм] | 320 |
| Діаметр маточини [мм] | 64,15 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900826571 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Мін. товщина [мм] | 30 |
| Поверхня | лакований |
| Тип гальмівного диска | з внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 32 |
| Ширина упаковки | 345 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 2 387 ₴
