
Фільтр повітряний Alfa Romeo, FIAT, Ford (вир-во Blue Print) ADL142204 UA31
- Немає в наявності
- Код: 69001140202-at
381 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний FIAT DOBLO 05-, LINEA 07- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1804 | ALPHA FILTER | 152 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FIAT DOBLO 05-. LINEA 07- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9528 | RIDER | 173 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean FIAT (RIDER) | |||
| REC130309 | RIDER | 201 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FIAT DOBLO, PANDA, PUNTO 1.3 D 03- (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9528 | WIX FILTERS | 241 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FIAT Punto (вир-во M-filter) | |||
| K757 | M-Filter | 250 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FIAT DOBLO 05-, LINEA 07- (вир-во UFI) | |||
| 30.265.00 | UFI | 283 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Bosch) | |||
| F026400002 | BOSCH | 337 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C3877/1 | MANN-FILTER | 402 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FIAT 500, DOBLO, PANDA II, III 1.3 JTD 10- (вир-во KNECHT-MAHLE) | |||
| LX3465 | KNECHT | 411 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FIAT DOBLO 1.4 T-Jet 10- (вир-во UFI) | |||
| 30.604.00 | UFI | 550 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний Alfa Romeo, FIAT, Ford (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
69001140202

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADL142204
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 51775324 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 55183265 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 55189134 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 55193849 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 71765453 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 71773165 |
| ALPHA FILTER | AF1804 | BOSCH | F026400002 | DENCKERMANN | A140720 |
| FORD | 9S519601B1A | FORD | 9S519601BA | GENERAL MOTORS | 834732 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 51924761 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8336 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8477 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 95513354 | HENGST FILTER | E704L01 | KNECHT | LX3465 |
| KNECHT | LX1920 | KOLBENSCHMIDT | 50014131 | M-Filter | K757 |
| MANN-FILTER | C38771 | RIDER | REC130309 | RIDER | RD1340WA9528 |
| ROVER | FA3046 | TATA | 570309130108 | UFI | 3026500 |
| UFI | 3060400 | WIX FILTERS | WA9528 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Alfa Romeo MITO (955_) | Фільтр Fiat GRANDE PUNTO (199_) | Фільтр Fiat IDEA (350_) |
| Фільтр Fiat PANDA (169_) | Фільтр Fiat PUNTO EVO (199_) | Фільтр Fiat DOBLO CARGO (223_) |
| Фільтр Fiat FIORINO ФУРГОН/УНИВЕРСАЛ (225_) | Фільтр Fiat QUBO (225_) | Фільтр Fiat 500 (312_) |
| Фільтр Fiat 500 C (312_) | Фільтр Fiat DOBLO c бортовой платформой/ходовая часть (263) | Фільтр Fiat DOBLO ВЕН (119_, 223_) |
| Фільтр Fiat DOBLO ВЕН (263_) | Фільтр Fiat DOBLO ФУРГОН/УНИВЕРСАЛ (263_) | Фільтр Fiat LINEA (323_, 110_) |
| Фільтр Fiat PANDA VAN (169_) | Фільтр Fiat PUNTO (188_) | Фільтр Fiat STRADA ПИКАП (178_) |
| Фільтр Ford KA (RU8) | Фільтр LANCIA YPSILON (843_) | Фільтр LANCIA MUSA (350_) |
| Фільтр Opel COMBO Combi / Tour (X12) | Фільтр Opel COMBO фургон/универсал (X12) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADL142204 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500 C, Grande Punto, Punto, Fiorino, Linea, Ypsilon, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,310 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 180 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 69001140202 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 370 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 381 ₴
