
Колодка гальм. диск. RANGE ROVER SPORT V8 5.0 SUPERCHARGED 09/09 - задн. (вир-во REMSA) 1408.00 UA41
- Немає в наявності
- Код: 6900864243-at
1 485 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Колодка гальм. диск. RANGE ROVER SPORT V8 5.0 SUPERCHARGED 09/09 - задн. (вир-во REMSA)

КОД ТОВАРУ
6900864243

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
1408.00
(Remsa)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Додатковий артикул / Додаткова інформація |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 22416LR | 4U Autoparts | 22416LR | A.B.S. | 37802 |
| A.B.S. | P44025 | ABE | C2I005ABE | AP XENERGY | X41323 |
| AP-XENERGY | X41323 | APEC braking | PAD1729 | ASHIKA | 510LL08 |
| ATE | 13046026292 | Bendix | 573342B | BENDIX Braking | BPD2223 |
| Blue Print | ADJ134208 | BORG & BECK | BBP2215 | BOSCH | 0986494409 |
| BOSCH | 0986TB3097 | BREMBO | P44025 | BREMBO | P44025N |
| BREMSI | BP3416 | BSG | BSG15200055 | CAR | PNT2561 |
| CHAMPION | 573342CH | Cifam | 8228370 | COMLINE | CBP02212 |
| COMLINE | ADB02212 | DANAHER | DBP2175 | Delphi Poland S.А. | LP2175 |
| DENCKERMANN | B111364 | DIAMAX | N09525 | DJ PARTS | BP2585 |
| E.T.F. | 121416 | FEBI BILSTEIN | 116122 | FERODO | FDB4106 |
| FERODO | FDB4106D | FIT | FP1427 | FREMAX | FBP1837 |
| fri.tech. | 8540 | FTE | BL2621A1 | FTE | 9001919 |
| GALFER | B1G12018952 | GIRLING | 6118241 | HELLA | 8DB355015451 |
| HELLA PAGID | 8DB355015451 | ICER | 181952 | Jurid | 573342J |
| Jurid | 573342JC | JURID-BENDIX | BPD2223 | KAGER | 351148 |
| KAWE | 140800 | KAWE | 1091822 | KLAXCAR FRANCE | 24979z |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 6018114 | LPR | 05P1652 | LYNX | BD5017 |
| MAGNETI MARELLI | 363700444025 | MagnetiMarelli | 363700201996 | MALO | 1051248 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 13046118242NSETMS | MAXGEAR | 193159 | Metelli | 2208370 |
| MEYLE | 0252508517 | MEYLE | 0252508517PD | MGA | 1026 |
| MILES | E110437 | MILES | E410437 | MILES | E510437 |
| Mintex | MDB3113 | Mintex | MDB83113 | MOTAQUIP | LVXL1819 |
| NECTO | FD7525A | NiBK | PN0566 | OJD (QUICK BRAKE) | 1091822 |
| OPEN PARTS | BPA140800 | Optimal | 12594 | Optimal | BP12594 |
| Pagid | T1996 | POLCAR | FDB4106 | POLCAR | GDB1824 |
| POLCAR | BS0986494409 | PROTECHNIC | PRP1484 | QUARO | QP0679 |
| QUICK BRAKE | 1091822 | QUICK BRAKE | 1091822R1 | Quinton Hazell | MBP1697 |
| Quinton Hazell | BP1697 | Remsa | D14278544 | Remsa | 140800 |
| RIDEX | 402B1011 | ROADHOUSE | 2140800 | ROVER | LR015577 |
| ROVER | LR025739 | SAMKO | 5SP1652 | SCT Germany | SP744PR |
| SIGMAUTO | SPB416 | Stellox | 000348BSX | SWAG | 22116122 |
| TEXTAR | 2508517114 | TEXTAR | 2508501 | TOMEX | TX1693 |
| TOMEX brakes | TX1693 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Land Rover RANGE ROVER IV (L405) | Колодка Land Rover DISCOVERY IV (L319) | Колодка Land Rover RANGE ROVER III (L322) |
| Колодка Land Rover RANGE ROVER SPORT (L320) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 140800 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 116.6 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 63 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | Remsa |
| Вага (кг) | 1.48500 |
| Висота упаковки | 80 |
| Датчик зносу | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина упаковки | 85 |
| Додатковий артикул / Доп. інформація 2 | з плівкою для обклеювання |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з аксесуарами |
| Знак відповідності нормам | E990R-01118/2729 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900864243 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона установки | задній міст |
| Товщина (мм) | 17,2 |
| Ширина упаковки | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 485 ₴
