Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний VW T5 03- (з предфільтром) (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1860 | ALPHA FILTER | 189 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 03- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1656 | ALPHA FILTER | 191 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW TRANSPORTER V 03- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9448 | RIDER | 198 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 03- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140466 | DENCKERMANN | 226 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean VAG (RIDER) | |||
| REC130236 | RIDER | 232 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean VAG (RIDER) | |||
| REC130261 | RIDER | 236 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 WA9448/AP157/4 (вир-во WIX-FILTERS UA) | |||
| WA9448 | WIX FILTERS | 254 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW TRANSPORTER T5 05- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140735 | DENCKERMANN | 261 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 03- (вир-во UFI) | |||
| 30.320.00 | UFI | 344 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 (вир-во Hengst) | |||
| E587L | HENGST FILTER | 361 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW Multivan, Transporter (вир-во BOSCH) | |||
| 1457433331 | BOSCH | 364 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Hengst) | |||
| E587L01 | HENGST FILTER | 415 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний WA9449/AP157/5 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9449 | WIX FILTERS | 421 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C32191 | MANN-FILTER | 465 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний VW T5 (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX786 | KNECHT | 472 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Bosch) | |||
| F026400007 | BOSCH | 480 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX864 | KNECHT | 575 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C32191/1 | MANN-FILTER | 621 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний VW T5, T6 (вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
6910958653

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
32245
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63664 | ALPHA FILTER | AF1860 | ALPHA FILTER | AF1656 |
| AND | 32129003 | AND | 3C129005 | ASHIKA | FA0927JM |
| AUTOMEGA | 180027110 | BERNHARDT | DAF864 | Blue Print | ADV182235 |
| Blue Print | ADV182252 | Borsehung | B12218 | BOSCH | S0007 |
| BOSCH | 1457433331 | BOSCH | F026400007 | CHAMPION | CAF100837P |
| CLEAN FILTERS | MA1357 | COMLINE | EAF618 | COMLINE | EAF505 |
| CONTINENTAL | 28000242172 | Contitech | 28000242172 | COOPERS | FL9197 |
| COOPERS | PA7722 | COOPERSFIAAM FILTERS | FL9197 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7722 |
| DELLO | 180027110 | DENCKERMANN | A140466 | DENCKERMANN | A140735 |
| DIAMAX | DA2152 | DONALDSON | P615748 | DYNAMATRIX | DAF864 |
| EUROREPAR | E147259 | FEBI BILSTEIN | 32245 | FILTRON | AP1575 |
| FRAM | CA11068 | FRAM | CA10756 | HANS PRIES | 112387 |
| Hans Pries (Topran) | 112387 | Hans Pries (Topran) | 116702 | HENGST FILTER | E587L01 |
| HENGST FILTER | E587L | HENGSTENBERG | E587L01 | Interparts | IPAP1571 |
| Japanparts | FA0927JM | JAPKO | FA0927JM | JP GROUP | 1118604600 |
| JS ASAKASHI | A0327 | KAGER | 120827 | KAMOKA | F231701 |
| KLAXCAR FRANCE | FA392z | KNECHT | LX864 | KNECHT | LX786 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014654 | KRAFTVOLL GERMANY | 06010124 | LEINA | QF36A00204 |
| LYNX | LA10181 | M-Filter | K724 | M-Filter | K7241 |
| MagnetiMarelli | 154065987000 | MAHLE | LX864 | MALO | 1500586 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015285 | MANN-FILTER | C321911 | MANN-FILTER | C32191 |
| MANN-FILTER | C32164 | MAPCO | 60826 | MASTER-SPORT | 450001762 |
| MASTER-SPORT | 450002163 | MASTER-SPORT | 32191LFPCSMS | MASTER-SPORT | 321911LFPCSMS |
| MASTER-SPORT | 450002143 | MASTER-SPORT | 450001823 | MAXGEAR | 260911 |
| MECAFILTER | ELP9108 | MEYLE | 1123210011 | MEYLE | 1123210012 |
| MILES | AFAU170 | MULLER FILTER | PA3664 | NAPA | NFA1377 |
| OPEN PARTS | EAF334010 | Optimal | FA00871 | OSSCA | 02699 |
| PARTS MALL | PAX069X | PARTS MALL | PAX061X | PATRON | PF1325 |
| PEUGEOT/CITROEN | 1444PQ | PURFLUX | A1499 | PURFLUX | A1387 |
| PURFLUX | A1169 | Quinton Hazell | QFA0448 | RIDER | REC130236 |
| RIDER | RD1340WA9449 | RIDER | REC130261 | RIDER | RD1340WA9448 |
| RIDEX | 8A0329 | SAKURA | A31080 | SAKURA Automotive | A31080 |
| SCT | SB2215 | SCT Germany | SB2215 | Sofima | S3647A |
| Sofima | S3350A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр VW TRANSPORTER V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) | Фільтр VW TRANSPORTER V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Фільтр VW TRANSPORTER V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7JE, |
| Фільтр VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 32245 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,34 |
| Висота упаковки | 72 |
| Довжина упаковки | 188 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 6910958653 |
| Товщина (мм) | 60,67 |
| Ширина упаковки | 315 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 481 ₴

