Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний FORD TRANSIT 00- (RIDER) | |||
| RD.1340WA6675 | RIDER | 168 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean FORD (RIDER) | |||
| REC130256 | RIDER | 189 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FORD TRANSIT WA6675/AP023/3 (вир-во WIX-FILTERS UA) | |||
| WA6675 | WIX FILTERS | 207 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN NAVARA 2.5 dCi 05-, PATHFINDER 2.5 dCi 05- (RIDER) | |||
| RD.1340WA9562 | RIDER | 208 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FORD TRANSIT 2.0, 2.2 TDCI 00- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A140294 | DENCKERMANN | 221 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний ExtraClean NISSAN (RIDER) | |||
| REC130029 | RIDER | 230 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN NAVARA 2.5 dCi 05-, PATHFINDER 2.5 dCi 05- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A141166 | DENCKERMANN | 232 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FORD TRANSIT 2.0, 2.2 TDCI 00- (вир-во UFI) | |||
| 30.155.00 | UFI | 252 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний WA9562/AP154/3 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9562 | WIX FILTERS | 257 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Nissan NAVARA(D40) 04-; PATHFINDER (R51) 04- (вир-во Jakoparts) | |||
| J1321058 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 271 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Ford, Nissan (вир-во Blue Print) | |||
| ADN12255 | Blue Print | 289 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FORD TRANSIT 2.0, 2.2 TDCI 00- (вир-во BOSCH) | |||
| 1457433070 | BOSCH | 292 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FORD (вир-во Hengst) | |||
| E470L | HENGST FILTER | 313 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний FORD (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX935 | KNECHT | 360 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C28100 | MANN-FILTER | 366 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во Hengst) | |||
| E760L | HENGST FILTER | 405 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C28145 | MANN-FILTER | 528 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)

КОД ТОВАРУ
4611164

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
LX1596
(KNECHT)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Найбільша довжина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63217 | ACKOJA | A380406 | ALCO FILTER | MD8700 |
| AMC Filter | NA2643 | AP XENERGY | X1521722 | AP-XENERGY | X1521722 |
| ASAM | 70862 | ASHIKA | 2001129 | ASHUKI | 03964601 |
| AUTOMEGA | 180071110 | BERNHARDT | DAF1596 | Blue Print | ADN12255 |
| BORG & BECK | BFA2199 | BOSCH | 1457433070 | BOSCH | F026400033 |
| BREMSI | FA0648 | BROTHER | XDA010 | BSG | BSG30135016 |
| BSG | BSG63135004 | CHAMPION | CAF100722P | CHAMPION | U722 |
| CHAMPION | U722606 | CHAMPION LUBRICANTS | CAF100722P | CHAMPION LUBRICANTS | U722606 |
| CLEAN FILTERS | MA1181 | CONTINENTAL | 28000200352 | Contitech | 28000200352 |
| DENCKERMANN | A140294 | DENCKERMANN | A141166 | DIAMAX | DA2099 |
| DJ PARTS | FA1417 | DT | 1348000 | EUROREPAR | 1638025280 |
| FENOX | FAI170 | FI.BA | FA2050 | FI.BA filter | FA2050 |
| FILTRON | AP1543 | FRAM | CA8919 | Fram-Au | CA8919 |
| FRIGAIR | AR21103 | GUD | AG1262 | GUD FILTERS | AG1262 |
| Hans Pries (Topran) | 701531 | HENGST FILTER | E470L | HENGST FILTER | E760L |
| HENGSTENBERG | E760L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321058 | HOFFER | 18342 |
| IAP QUALITY PARTS | 12113048 | Interparts | IPA276 | IPS | IFA3129 |
| IPS Parts | IFA3129 | Japanparts | JFA129S | Japanparts | FA129S |
| JAPKO | 20129 | JC PREMIUM | B21063PR | JP GROUP | 4018600409 |
| KAGER | 120713 | KAISHIN | A10149 | KAMOKA | F212401 |
| KAVO | NA2643 | KAVO PARTS | NA2643 | KNECHT | LX1596 |
| KNECHT | LX935 | KOLBENSCHMIDT | A380406 | LEINA | QF36A00140 |
| LEINA | QF36A00169 | LUCAS FILTERS | LFAF458 | LYNX | LA1965 |
| M-Filter | K459 | MagnetiMarelli | 154068323800 | MagnetiMarelli | 161013210640 |
| MagnetiMarelli | 600000030660 | MALO | 1500585 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015195 |
| MANN-FILTER | C28145 | MANN-FILTER | C28100 | MASTER SPORT | 28145LFPCSMS |
| MASTER-SPORT | 28145LFPCSMS | MASUMA | MFAN207 | MDR | MAF3129 |
| MEAT&DORIA | 18342 | MECAFILTER | ELP9347 | MEYLE | 36123210013 |
| MGA | FA3041 | MILES | AFAU004 | MISFAT | P685 |
| MOTRIO | 8550500455 | MULLER FILTER | PA3217 | NIPPARTS | J1321064 |
| Nissan | 16546EB300 | NPS | N132N60 | Omnicraft | 2133602 |
| OPEN PARTS | EAF332110 | Optimal | FA00861 | PARTS MALL | PA2031 |
| PARTS MALL | PAW079 | PATRON | PF1452 | POLCAR | S114095 |
| POLCAR | PA7321 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan NP300 NAVARA (D40) | Фільтр Nissan PATHFINDER III (R51) | Фільтр Nissan NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knecht |
| Код запчастини | LX1596 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | KNECHT |
| Вага (кг) | 0.35400 |
| Висота 1 [мм] | 57,3 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 190 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 4611164 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Найбільша довжина [мм] | 282 |
| Ширина упаковки | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
- Ціна: 944 ₴

