Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Фільтр повітряний ExtraClean NISSAN (RIDER) | |||
| REC130294 | RIDER | 150 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN MICRA III, NOTE, TIIDA 1.6 06-, QASHQAI 1.5 DCI 07- (вир-во SPEEDMATE, Kore | |||
| SM-AFJ038 | SK SPEEDMATE | 156 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Nissan QASHQAI(J10) 08-; MICRA(K12) 05-; NOTE(E11) 06-; TIIDA 07- (вир-во ASHIKA) | |||
| 20-01-134 | ASHIKA | 165 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN MICRA III, NOTE, TIIDA 1.6 06-, QASHQAI 1.5 DCI 07- (вир-во ALPHA FILTER) | |||
| AF1735s | ALPHA FILTER | 166 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN MICRA 05-, NOTE 06-, QASHQAI 07- с сеткой (RIDER) | |||
| RD.1340WA9604 | RIDER | 187 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний Nissan TIIDA 07-; QASHQAI 07-; Infiniti Q50; QX70 (вир-во Jakoparts) | |||
| J1321055 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | 189 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN MICRA III, NOTE, TIIDA 1.6 06-, QASHQAI 1.5 DCI 07- (вир-во DENCKERMANN) | |||
| A141171 | DENCKERMANN | 198 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний AP124/1/WA9604 (вир-во WIX-FILTERS) | |||
| WA9604 | WIX FILTERS | 222 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний NISSAN QASHQAI 1.5 DCI (вир-во Knecht-Mahle) | |||
| LX1631 | KNECHT | 322 грн. | Перейти |
| Фільтр повітряний (вир-во MANN) | |||
| C2420 | MANN-FILTER | 468 грн. | Перейти |
Фільтр повітряний Nissan (вир-во Blue Print)

КОД ТОВАРУ
69001139835

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADN12249
(Blue Print)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання фільтра |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| Номер ходової частини до |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63371 | ALCO FILTER | MD8288 | ALPHA FILTER | AF1735s |
| AMC Filter | NA2628 | ASAM | 70140 | ASHIKA | 2001134 |
| ASHUKI | N00252 | AVS AUTOPARTS | PM994 | BALDWIN | PA4442 |
| BERNHARDT | DAF1631 | Blue Print | ADN12249 | BORG & BECK | BFA2108 |
| BOSCH | F026400101 | BOSCH | S0101 | CHAMPION | U956606 |
| CHAMPION | U956 | CHAMPION | CAF100956P | CLEAN FILTERS | MA3144 |
| COMLINE | CNS12248 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7644 | DENCKERMANN | A141171 |
| DENCKERMANN | A141171 | DIAMAX | DA2140 | DJ PARTS | FA1048 |
| DJ PARTS | FA1435 | EUROREPAR | 1611155880 | FI.BA filter | FA252 |
| FIL FILTER | HP2279 | FILTRON | AP1241 | FRAM | CA10234 |
| GOODWILL | AG147 | GOODWILL | AG1471 | HENGST FILTER | E521L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321055 | HOFFER | 18365 | Interparts | IPA273 |
| IPS Parts | IFA3134 | IVECO | J1321055 | IWIS | LAT292 |
| Japanparts | FA134S | JAPKO | 20134 | JC PREMIUM | B21066PR |
| JP GROUP | 4018600509 | JS ASAKASHI | A2011 | K&N Filters | 332375 |
| KAGER | 120738 | KAISHIN | A10183 | KAMOKA | F211901 |
| KLAXCAR FRANCE | FA367z | KNECHT | LX1631 | KOLBENSCHMIDT | A380404 |
| LEINA | QF36A00048 | LEINA | QF36A00224 | LUCAS FILTERS | LFAF292 |
| LYNX | LA223V | MagnetiMarelli | 153071760456 | MANN-FILTER | C2420 |
| MAPCO | 60335 | MASTER-SPORT | 24203LFPCSMS | MASTER-SPORT | 2420LFPCSMS |
| MAXGEAR | 260601 | MAZDA | 1N0813Z40 | MDR | MAF3134 |
| MEAT&DORIA | 18365 | MECAFILTER | ELP9286 | METAL LEVE | LX1631 |
| MGA | FA3124 | MISFAT | P362 | MOTAQUIP | VFA1212 |
| MULLER FILTER | PA3371 | NIPPARTS | J1321069 | Nissan | 16546ED000 |
| Nissan | 16546ED500 | NPS | N132N55 | Omnicraft | 2133159 |
| OPEN PARTS | EAF318810 | Optimal | FA00746 | PARTS MALL | PAW067 |
| PATRON | PF1613 | PEMEBLA | JAPFA134S | PROFIT | 15122646 |
| PURFLUX | A1316 | Quinton Hazell | QFA0227 | RIDER | RD1340WA9604 |
| RIDER | REC130294 | SAKURA | 1714180 | SAKURA Automotive | A1878 |
| SCT Germany | SB2172 | SK SPEEDMATE | SMAFJ038 | SK SPEEDMATE | SMAFJ038 |
| Sofima | S3362A | STARLINE | SFVF7578 | Stellox | 7101059SX |
| TECNECO FILTERS | AR10234PMJ | TECNOCAR | A2301 | TOKOCARS | T1214066 |
| UFI | 3036200 | VAICO | V380169 | Valeo | 585222 |
| WIX FILTERS | WA9604 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10) | Фільтр Nissan TIIDA Наклонная задняя часть (C11X) | Фільтр Nissan TIIDA СЕДАН (SC11) |
| Фільтр Nissan CUBE (Z12) | Фільтр Nissan MICRA C+C III (K12) | Фільтр Nissan MICRA III (K12) |
| Фільтр Nissan NOTE (E11, NE11) | Фільтр Nissan NV200 фургон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADN12249 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Almera, Q50, Qashqai, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Blue Print |
| Вага (кг) | 0,120 |
| Висота упаковки | 45 |
| Довжина упаковки | 250 |
| Імпортований | Да |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 69001139835 |
| Номер ходової частини до | 36118145 |
| Ширина упаковки | 140 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 254 ₴

