Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Підвісна опора карданного валу (Вир-во MEYLE) | |||
| 300 261 2194/S | MEYLE | 710 грн. | Перейти |
Підшипник валу кард. BMW КПП (вир-во FEBI)

КОД ТОВАРУ
4617959867

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01846
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Bapmic | BACB12612001 | BBR Automotive | 0038010501 | Bendix | 046724B |
| Bendix | 046725B | BIRTH | 5547 | BMW/MINI | 1226731 |
| BMW/MINI | 26121226731 | BMW/MINI | 26121229089 | BOGE | 88272A |
| BTA | G9B010BTA | CAUTEX | 200537 | DYS | 7226364 |
| FAG | 775000310 | FAG | 775000310 | FEBI BILSTEIN | 01846 |
| FORMPART | 12415007S | GOOM | DM0014 | GSP | 510659 |
| Hans Pries (Topran) | 501593 | Hans Pries (Topran) | 500804 | IMPERGOM | 30812 |
| IMPERGOM | 30091 | KAMOKA | 8200001 | KRAFT | 4422570 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 4422570 | Lemforder | 13844 | Lemforder | 1384401 |
| Lemforder | 1051001 | Lemforder | 10510 | LYNX | MD1073 |
| MALO | 232954 | MAPCO | 33863 | MAXGEAR | 490046 |
| Metalcaucho | 04251 | METZGER | 8070142 | MEYLE | 3002612198S |
| MEYLE | 3002612108 | MEYLE | 3002612194S | Optimal | F86778 |
| Optimal | F86777 | ORIGINAL IMPERIUM | 30812 | PATRON | PSB1011 |
| PLYOM | P200537 | PROFIT | 23110054 | RIDEX | 1420M0023 |
| Ruville | 785062 | Stark | SKMP3300022 | STARKE | SKMP3300022 |
| STC | T404251 | Stellox | 7121268SX | SWAG | 20870001 |
| TALOSA | 6211763 | TEDGUM | TED59890 | TEDGUM | 00080637 |
| TRICLO | 673920 | TRICLO | 672255 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0834061 |
| TruckTechnic | 0834061 | UNIGOM | 381007 | URO Parts | 26121226731 |
| URO Parts | 26121227997 | URO Parts | 26127501257 | URO Parts | 26121229089 |
| VAICO | V200460 | VAICO | V2004601 | VAICO | 200460 |
| WXQP | 260173 | WXQP | 260185 | WXQP | 260187 |
| WXQP | 260191 | ZEKKERT | GM8158 | Форма | 12415007S |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник BMW 3 (E36) | Підшипник BMW 5 (E39) | Підшипник BMW 5 Touring (E39) |
| Підшипник BMW Z3 ROADSTER (E36) | Підшипник BMW 3 Touring (E36) | Підшипник BMW 3 купе (E36) |
| Підшипник BMW 3 Compact (E36) | Підшипник BMW 3 КАБРИОЛЕТ (E36) | Підшипник BMW 3 (E46) |
| Підшипник BMW 3 Touring (E46) | Підшипник BMW 5 (E34) | Підшипник BMW 5 Touring (E34) |
| Підшипник BMW Z3 купе (E36) | Підшипник BMW 3 купе (E46) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 01846 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FEBI BILSTEIN |
| Вага (кг) | 0,37 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 110 |
| Додатковий артикул / Доп. інформація 2 | з кульковим підшипником |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4617959867 |
| Сторона установки | посередине |
| Ширина упаковки | 190 |
| код УКТЗЕД | 8483200000 |
| потрібна кількість | 1 |
- Ціна: 899 ₴

