
Диск гальмівний OPEL INSIGNIA 1.4-2.8V6 09 - передн. (вир-во Bosch) 0 986 479 544 UA31
- В наявності
- Код: 6900278660-at
3 149 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Диск гальмівний передній Opel Insignia -17 (вир-во Blue Print) | |||
| ADW194303 | Blue Print | 1 948 грн. | Перейти |
| Диск гальмівний OPEL INSIGNIA 1.4-2.8V6 09 - передн. (вир-во REMSA) | |||
| 61286.10 | Remsa | 2 353 грн. | Перейти |
Диск гальмівний OPEL INSIGNIA 1.4-2.8V6 09 - передн. (вир-во Bosch)

КОД ТОВАРУ
6900278660

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
0 986 479 544
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Діаметр [мм] |
|
|
| Діаметр маточини [мм] |
|
|
| Тип гальмівного диска |
|
|
| Товщина гальмівного диска [мм] |
|
|
| Мін. товщина [мм] |
|
|
| Обробка |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17989OE | A.B.S. | 09A97111 | A.B.S. | 17989 |
| ABE | C3X037ABE | AP | 25211 | AP | 25211V |
| ATE | 24033002091 | ATE | 24013002091 | BERNHARDT | DBD1722C |
| Blue Print | ADW194303 | Blue Print | ADW194303 | BORG & BECK | BBD5894S |
| BOSCH | 0986479C16 | Brake ENGINEERING | DI956732 | Breco | BV8821 |
| Breco | BS8821 | BREMBO | 09A97111 | BREMBO | 09A97111 |
| BREMSI | DBB722V | BSF | 11719V | CHAMPION | 562462CH1 |
| Cifam | 8001005C | COMLINE | ADC1142V | COMLINE | AND6188 |
| Delphi Poland S.А. | BG4189 | Delphi Poland S.А. | BG4189C | DENCKERMANN | B130589 |
| DIAMAX | N08672 | DJ PARTS | BD2174 | Don | PCD11031 |
| Dr!ve+ | DP1010110618 | E.T.F. | 192622 | EUROBRAKE | 5815203669 |
| EUROREPAR | 1622813780 | FEBI BILSTEIN | 39196 | FIT | FR0821V |
| FOMAR Friction | FO2963 | fri.tech. | BD1378 | FTE | BS7193B |
| GALFER | B1G23002091 | GIRLING | 6049965 | GM | 13501320 |
| GM Korea | 13501320 | Hans Pries (Topran) | 208004 | HELLA | 8DD355121581 |
| HELLA | 8DD355129091 | HELLA | 8DD355116041 | HELLA PAGID | 8DD355121581 |
| HELLA PAGID | 8DD355129091 | HELLA PAGID | 8DD355116041 | ICER | 78BD53872 |
| Jurid | 562462JC | Jurid | 562462JC1 | KAMOKA | 103127 |
| KAWE | 6128610 | KRAFT AUTOMOTIVE | 6041735 | LYNX | BN1358 |
| MagnetiMarelli | 361302040104 | MagnetiMarelli | 360704028400 | MagnetiMarelli | 360406080801 |
| MAPCO | 25718 | MASTER-SPORT | 24013002091SETMS | MASTER-SPORT | 24013002091PCSMS |
| MAXGEAR | 192019SPORT | MAXGEAR | 192019MAX | MAXGEAR | 192019 |
| MAXTECH | 8715420060 | MAXTECH | 8715420000 | MAXTECH | 8715426980 |
| MAXTECH | 8715426880 | MAXTECH | 8715426060 | MAXTECH | 8715420080 |
| METZGER | 6110176 | MEYLE | 6835210026PD | MGA | D1883 |
| Mintex | MDK0253 | Mintex | MDC2190C | MOTAQUIP | LVBD1340Z |
| National | NBD1581 | NiBK | RN1686 | NK | 313669 |
| NK | 203669 | Omnicraft | 2134463 | OPEN PARTS | BDR249920 |
| Optimal | BS8466 | Pagid | 54870 | Pagid | 55535 |
| PATRON | PBD4996 | PROTECHNIC | PRD2713 | QUARO | QD7018 |
| R BRAKE | 78RBD25387 | Remsa | 6128610 | REMY | RAD1230C |
| ROADHOUSE | 6128610 | ROTINGER | RT4511HP | ROTINGER | RT4511GLT5 |
| ROTINGER | RT4511GL | ROTINGER | RT4511 | ROTINGER | RT4511HPGL |
| ROTINGER | RT4511HPGLT5 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Диск Chevrolet MALIBU (V300) | Диск Opel INSIGNIA A (G09) | Диск Opel INSIGNIA A SPORTS TOURER (G09) |
| Диск Opel INSIGNIA A СЕДАН (G09) | Диск SAAB 9-5 (YS3G) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986479544 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 50.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 30 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | BOSCH |
| Вага (кг) | 10.38500 |
| Виконання осі | 5 |
| Висота упаковки | 60 |
| Довжина упаковки | 330 |
| Додатковий артикул / Доп. інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр [мм] | 321 |
| Діаметр маточини [мм] | 67,4 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900278660 |
| Мін. товщина [мм] | 27 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Тип гальмівного диска | з внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
| Ширина упаковки | 330 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 3 149 ₴
