
Колодки гальмівні передні дискові MAZDA CX (вир-во ASHIKA) 50-03-336 UA31
- Немає в наявності
- Код: 1900440557-at
1 200 ₴
+380 (68) 011-99-00
- +380 (75) 611-29-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Не підходить ціна? Обирай такий же товар від інших виробників!
| Колодка гальм. диск. MAZDA CX-7 передн. (вир-во SANGSIN) | |||
| SP1603 | SANGSIN | 879 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MAZDA CX-7 передн. (вир-во REMSA) | |||
| 1267.02 | Remsa | 1 242 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MAZDA CX-7 передн. (вир-во Bosch) | |||
| 0 986 494 375 | BOSCH | 1 337 грн. | Перейти |
| Колодка гальм. диск. MAZDA CX-7 передн. (вир-во TRW) | |||
| GDB3471 | TRW | 1 638 грн. | Перейти |
Колодки гальмівні передні дискові MAZDA CX (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900440557

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
50-03-336
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Тип гальма |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST5003336 | A.B.S. | 37643 | ABE | C13061ABE |
| ACDelco | AC957681D | ACKOJA | A320127 | AISIN | BPMZ1013 |
| AISIN | E1N053 | AISIN | SN136 | AND | 39698059 |
| AND | 39698059 | APEC braking | PAD1607 | ASAM | 79795 |
| ASHIKA | 5003336 | ASHUKI | 10800703 | ASM | FR257095 |
| ATE | 13046056062 | Bendix | 572640B | Bendix | 572640J |
| Bendix | DB1916 | Blue Print | ADM54297 | BORG & BECK | BBP2114 |
| BOSCH | 0986494375 | Brake ENGINEERING | PA1818 | BREMBO | P49040 |
| BREMSI | BP3332 | BSF | 20067 | CAR | PNT3751 |
| Cifam | 8228720 | COBREQ | N1467 | COMLINE | ADB31724 |
| COMLINE | CBP31724 | CTR | CKMZ65 | CWORKS | C11CR0050 |
| DACo | 322212 | DACO Germany | 322212 | Delphi Poland S.А. | LP2098 |
| DIAMAX | N09846 | DJ PARTS | BP2222 | E.T.F. | 121332 |
| EUROREPAR | 1639380780 | FEBEST | 0501TBF | FENOX | BP43225 |
| FERODO | FDB4365 | FERODO | FDB4365D | FI.BA | FBP4342 |
| FI.BA filter | FBP4342 | FORD | L2Y63323Z | FORD | L2Y63328Z |
| fri.tech. | 8890 | FTE | BL2629A1 | GH | GH412212 |
| GIRLING | 6134719 | HERTH + BUSS ELPARTS | J3603005 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3603005 |
| Hi-Q | SP1603 | IAP QUALITY PARTS | 70411100X | IAP QUALITY PARTS | 70411100 |
| ICER | 181962 | IPS Parts | IBD1302 | Japanparts | PA336AF |
| JAPKO | 50336 | JP GROUP | 3863600819 | Jurid | 572640J |
| Jurid | 572640JD | KAISHIN | FK3142 | KAISHIN | D3142 |
| KAMOKA | JQ101265 | KASHIYAMA | D3142 | KAVO | KBP4558 |
| KAVO PARTS | BP4573 | KAVO PARTS | KBP4558 | KAWE | 126702 |
| KLAXCAR FRANCE | 24894z | LAMDA | T2112061CLD | LINCOLN | L2Y63328Z |
| LINCOLN | L2Y63323Z | LPR | 05P1573 | LYNX | BD5116 |
| LYNX | BD5117 | MagnetiMarelli | 600000098110 | MASTER SPORT | 13046056062NSETMS |
| MASTER-SPORT | 13046056062NSETMS | MAXGEAR | 191465 | MAZDA | EHY23328Z |
| MAZDA | EHY43323Z | MAZDA | EHY43328Z | MAZDA | EHY53328ZA |
| MAZDA | L2Y63323Z | MAZDA | L2Y63328Z | MAZDA | L2Y63328ZA |
| MAZDA | L2Y63328ZMV | MAZDA | L2Y73323Z | MDR | MFP2336 |
| Metelli | 2208720 | METZGER | 126702 | Mintex | MDB2885 |
| MK Kashiyama | D3142 | NECTO | FD7517A | NIPPARTS | N3603070 |
| NK | 223256 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Mazda CX-7 (ER) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 5003336 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 139 мм |
| Висота | 57 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, 106, CX-7, CX-9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 2.00000 |
| Висота упаковки | 80 |
| Довжина упаковки | 80 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900440557 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер WVA | 24544 |
| Сторона установки | передній міст |
| Тип гальма | Дисковий механізм |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина упаковки | 160 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
- Ціна: 1 200 ₴
